Хайде на театър 4

  • 96 594
  • 735
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: X
От сряда - "Джордж Каплан" във Френския институт. Интересна черна комедия, хареса ми. Беше със субтитри на френски, така че става за чужденци.

# 406
  • София
  • Мнения: 22 944
" Еквус" в Младежкия. Не ми хареса, не  разбрах защо идеята трябва да е представена по толкова странен начин.

# 407
  • Мнения: 33
Препоръчвам “Живак” страхотен е Simple Smile

# 408
  • Пловдив
  • Мнения: 40 761
Ей,начи...абсурд е да се добереш до билет за "Жена ми се казва Борис"  Crossing Arms
Къде да следя за дати вече не знам...все съм закъсняла.

# 409
  • Мнения: X
Ей,начи...абсурд е да се добереш до билет за "Жена ми се казва Борис"  Crossing Arms
Къде да следя за дати вече не знам...все съм закъсняла.
Не съжалявай.

# 410
  • Пловдив
  • Мнения: 40 761
Ей,начи...абсурд е да се добереш до билет за "Жена ми се казва Борис"  Crossing Arms
Къде да следя за дати вече не знам...все съм закъсняла.
Не съжалявай.
Thinking било голям смях и само положителни отзиви срещам.

# 411
  • София
  • Мнения: 9 920
Нещо интересно тази седмица да предложите. Смятам да ида с приятелка, която редовно ходи на театър.

# 412
  • Мнения: 9 036
Да си изкажа лекото разочарование от "Мъжът на жена ми".Постановка с режисьор Куркински,очаквах повече.Сюжета е горе-долу,а играта е слаба,особено този симпатяга Ефремов,направо игра много несериозно.Ненчо си е на ниво,роден за комик Simple Smile

# 413
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 044
заглеждам се в "Ла" Simple Smile
няма нещо неподходящо за 11 годишен змей, нали?
и още нещо гледах, като се сетя какво беше пак ще питам.

# 414
  • Мнения: 33
с колегите от работа още преди два месеца купихме последните билети за Жена ми се казва Борис за 12.12.2018 като беше голямо следене Simple Smile

# 415
  • Мнения: 35 110
Не е лоша постановката, но ако нямаш големи очаквания. Положителна е , да.
А за мъжът на жена ми не помня нищо.. мисля, че съм го гледала ама на... Нищо не ми излиза като сюжет.
Аз скоро не планирам театър, няма нищо интересно по нашите сцени.

# 416
  • Мнения: 93
Миналата седмица бяхме на 'CLASS', хареса ни, беше много приятна и то само час. Като изключим, че беше задушно и седеше до нас един доста некъпан човек, беше чудесно и препоръчвам Simple Smile

# 417
  • Мнения: X
Ей,начи...абсурд е да се добереш до билет за "Жена ми се казва Борис"  Crossing Arms
Къде да следя за дати вече не знам...все съм закъсняла.
Не съжалявай.
Thinking било голям смях и само положителни отзиви срещам.
Май масово се харесва, но не е моето нещо. Ако харесваш хумор тип Комиците, ще ти допадне.
На мен не ми беше смешно, а някои импровизации на актьорите от типа "трепни, трепни" и "малко коте с*кс има ли" (гледах я, когато тези майтапи около Валери Божинов бяха актуални) ми бяха откровено безвкусни и не на място.

# 418
  • Мнения: 836
Много харесвам Талев и четирилогията. Днес видях, че в Армията ще гостува театъра на Добрич и взех билети за "Преспанските камбани". Моля за мнение, ако някой е гледал представлението 😊

Позволявам си да цитирам себе си, защото мисля, че постановката беше страхотна.
Малко ми писна от модерния прочит на класиките или по-съвременните представления и добре ми дойде да се насладя на нещо по-истинско.

# 419
  • Мнения: 163
Вчера гледах Чамкория. Останах много разочарована. Само дето го чаках толкова време. Дълго ...Скучно... До мен един чичко доста си поспа.И на доста от публиката не им хареса. Показателно беше , че след антракта останаха празни столчета.

Общи условия

Активация на акаунт