Хайде на театър 4

  • 96 488
  • 735
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 985
Как се сдоби с билети? Голям зор...

# 421
  • Мнения: 163
Как се сдоби с билети? Голям зор...

Купи ги приятелката ми 2 месеца по- рано, но много съжалявам.

# 422
  • Мнения: 35 106
Чак толкова зле?
Моноспектаклите не са за всеки. Аз рядко харесвам моноспектакли, но този не беше лош. Просто е нещо по- различно

# 423
  • Мнения: 163
Чак толкова зле?
Моноспектаклите не са за всеки. Аз рядко харесвам моноспектакли, но този не беше лош. Просто е нещо по- различно
Аз харесвам моноспектаклите. Харесвам моноспектаклите на Мариус, много ми хареса и Живак, харесвам и Захари Бахаров като актьор, но точно този не му се е получил. Разбира се това е лично мое мнение.

# 424
  • София
  • Мнения: 17 773
В самия театър на гишетата се следи за такива постановки.
С Лисичета и Богът на касапницата, например, по едно време в сайтовете излизаха направо заетите до последно място зали.

# 425
  • Мнения: 2 780
"Опит за летене" в Народния е представление, което вероятно няма да ви остави безразлични, но също така няма да ви накара да виете от възторг. Прилична режисура, актьорите се справят добре с малки изключения.

"Дивата патица" е нещо, което бих ви препоръчал в случай, че не съм го споменавал.

# 426
  • Мнения: 13
Здравейте, имам 4 билета за Neoдачници в Народния на 28-ми, но се оказа, че няма да успеем да отидем. Ако някой си търси да каже Simple Smile

# 427
  • Мнения: 13
Извинявам се, 2 са билетите, опитах да редактирам поста, но не намерих такава опция

# 428
  • Мнения: 36
Включвам се с положително мнение за "Вграждане" на Държавен куклен театър Пловдив! Страхотно представяне на идеята, липсваше ми само повече развитие на драмата накрая, ама аз съм си по драмите просто... Grinning Отделно от това - прекрасни!

Напоследък много ми харесват представленията за възрастни на куклените театри и ги дебна с интерес Simple Smile

# 429
  • Мнения: 87
https://www.theatro.bg/portfolio_page/time-jokes/ Моля, някой да сподели мнение,ако е гледал постановката

# 430
  • Мнения: 163
Включвам се с положително мнение за "Вграждане" на Държавен куклен театър Пловдив! Страхотно представяне на идеята, липсваше ми само повече развитие на драмата накрая, ама аз съм си по драмите просто... Grinning Отделно от това - прекрасни!

Напоследък много ми харесват представленията за възрастни на куклените театри и ги дебна с интерес Simple Smile

Абсолютно съм съгласна. И  наистина има впечатляващи спектакли за възрастни на куклените театри. Горещо препоръчвам ако дойде отново в София спектакъла на кукления театър Стара Загора  "Страх".

# 431
  • Мнения: 8 929
Препоръчвам Късметът на Кукувицата и Жената е странно животно.  Играят се на различни места, в камерна зала на Сълза и смях, в студио 5.
Много ми харесаха и двете представления.

# 432
  • Мнения: 36
Горещо препоръчвам ако дойде отново в София спектакъла на кукления театър Стара Загора  "Страх".

Абсолютно! От любимите ми е и чакам пак да дойдат и да го гледам отново! Или да отида до Стара Загора Simple Smile

# 433
  • София
  • Мнения: 1 569
Гледах “Симулатор за чифтосване” в 199. Весела, забавна постановка. Георги Спасов е тип актьор, който много ми харесва. Май за първи път виждам на живо Йоана Буковска - много красива жена.

# 434
  • Мнения: 163
Гледах “Симулатор за чифтосване” в 199. Весела, забавна постановка. Георги Спасов е тип актьор, който много ми харесва. Май за първи път виждам на живо Йоана Буковска - много красива жена.

Снощи гледах "Семеен съвет" Георги Спасов пак беше блестящ. Все повече ме впечатлява този актьор. Харесва ми , че има много различни превъплъщения.

Общи условия

Активация на акаунт