Хайде на театър 4

  • 96 496
  • 735
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 218
И аз съм почитателка на Деян Донков
Велислав Павлов още не съм го гледала

# 496
  • Мнения: 12 391
И аз съм почитателка на Деян Донков
Велислав Павлов още не съм го гледала
В Дон Жуан двамата са изключително добра комбинация.

# 497
  • София
  • Мнения: 1 043
Снощи гледахме "Хъшове" с 13 годишната ми дъщеря.  Много ни хареса и на двете. Независимо че е дълга, вниманието е приковано на сцената до последния миг. Между другото беше пълно с тийнове, предполагам организирани от училище, тъй като „Немили-недраги“ се изучава в 7 клас.

Преди месец гледахме „Дон Жуан“ с другата девойка – 17 годишна. Също много ни хареса.

Лятото ходихме компания + 17 годишната девойка да гледаме „Калигула“ на откритата сцена на площада. Доста отегчително беше за всички, независимо от страхотната актьорска игра, музиката и сценографията. Даже една от приятелките ми искаше да си тръгваме на антракта, но се оказа, че пиесата няма антракт, а е общо 2 часа без пауза.

„Полет над кукувиче гнездо“ съм я гледала преди време, но без децата. Много ми хареса, но аз и филма много харесвам.

Някой гледал ли е новата постановка в Народния театър „Бащата“? Отзиви? Обмислям ходене евентуално със 17 годишна девойка?

# 498
  • София
  • Мнения: 650
по нагоре съм дала отзиви за Бащата, специално на девойката не вярвам да й хареса.

# 499
  • София
  • Мнения: 6 663
И аз не бих завела дете или тийн на Бащата. Не е подходящо според мен - нищо нецензурно няма, но темата е много тежка и далечна за тях.

# 500
  • София
  • Мнения: 239
На 25 януари съм на "Кралят елен" във Варна. Някой гледал ли го е ? Simple Smile

# 501
  • Мнения: 15
Здравейте. Mоже ли мнение за "Идеалният мъж"?

# 502
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 909
На 25 януари съм на "Кралят елен" във Варна. Някой гледал ли го е ? Simple Smile

Страхотна постановка! Няма да съжалявате.

# 503
  • Мнения: 163
 "Кралят елен" е много добра. Препоръчвам.

# 504
  • София
  • Мнения: 239
Здравейте. Mоже ли мнение за "Идеалният мъж"?

Идеална постановка! Много ми хареса и пак бих я гледала. Карамазов е невероятен просто! Няма да съжалявате. С антракт е Simple Smile

# 505
  • Мнения: 1 985
Виж ти, да не са я подновили? Известно време не се играеше, трябва да видя в програмата на Народния.

Да споделя отзив за "Петел" в Младежкия театър, на Стайко Мурджев. Като тема не ми беше кой знае колко затрогваща, но беше приятно прекаран час и половина. Убедих се за пореден път, че стилът на Стайко Мурджев много ми харесва. Отново напълно минималистична сценография, която дава поле за действие на собственото въображение. Много добра актьорска игра. А и Бойко Кръстанов ми се затвърди като любимец Heart Eyes

# 506
  • Мнения: 836
Днес гледахме "Как се обира банка". Хареса ни! Не е върхът на театралното изкуство, но не усетих как минаха 2 часа и се посмяхме. А за Христо Мутафчиев мога да кажа само едно - Поклон! Положи невероятни физически усилия и заслужи дълги аплодисменти, които прие с искрена радост.

# 507
  • гр.София
  • Мнения: 380
Снощи гледахме "Арсеник и стари дантели" в Театър "Българска армия" - много приятна "черна" комедия, старомодно представление в добрия смисъл на думата, с добра актьорска игра. Дъщеря ми, на 10 години, я хареса. Предварително я запознах със сюжета от програмата, която купихме и почти не ми се наложи да обяснявам какво се случва. Предполагам, че на по-големи деца би допаднала още повече. Времетраене: 2 часа.

# 508
  • София
  • Мнения: 22 923
Очарована съм от " Госпожица Юлия" в 199. Буковска за пръв път я гледам в театъра- много добра. И с Врачански им се получава добре като сценични партньори.  Simple Smile

# 509
  • Мнения: 2 714
Някой може ли да даде отзиви за "Черна комедия" на ТБА?

Общи условия

Активация на акаунт