Хайде на театър 4

  • 96 505
  • 735
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 2 462
Някой може ли да даде отзиви за "Черна комедия" на ТБА?

"Черна комедия" не е това, което беше преди години в Народния театър. Забавно е, но отидох с много високи очаквания и бях леко разочарована.

# 511
  • София
  • Мнения: 207
Снощи бях на ''Бащата'' по Флориан Зелер на Голяма сцена в Народен Театър. ГОЛЯМ, МНОГО ГОЛЯМ Владо Пенев !! Постановката е страхотна и отсега я виждам като един от основните кандидати за Икарите и Аскеерите през 2019.

# 512
  • Мнения: 8 929
Снощо бях на Зимата на нашето недоволство в в Малък Градски Театър зад канала.  Хареса ми.

# 513
  • София
  • Мнения: 207

Ако ви се гледа хубава постановка, ще препоръчам няколко :

1. ''Килър Джо'' - МГТ ''Зад Канала''
2. ''Ясна поляна'' - Театър 199
3. ''Дивата патица'' - Народен театър, камерна сцена
4. ''Бащата'' - Народен театър, голяма сцена
5. ''Законът на Архимед'' - МГТ ''Зад Канала''
6. ''Тектоника на чувствата'' - Сълза и смях
7. ''Как се обира банка'' - Сатиричен театър
8. ''Защото на мама така и харесва'' - Театър ''Възраждане''

Скоро не ми е оставало време да пиша във форума, но тези постановки определено си заслужават:
1,3,4,5 са сериозни пиеси Innocent
2,6,7,8 са комедии... Relaxed

Последна редакция: пн, 17 дек 2018, 09:25 от kastrup72

# 514
  • Мнения: 35 107
Надявам се някоя от посочените постановки дойде и на нашата сцена.
Дано догодина има нови интересни пиеси по сцените.
Скоро нищо не съм гледала.
Последно гледах " Коя гад изяде кашкавала" с реж. Теди Москов. Малко ми е странен като режисьор , но имаше не лоши идеи

# 515
  • София
  • Мнения: 6 663
Дивата патица твърде тежка ли е? Искам да купя билети за подарък, но се чудех дари е добра идея...

# 516
  • Мнения: 1
Снощи гледах “За сватбите” на Камен Донев и това,което видях е поне 10000 души,които явно аз не разбрах! Не ми беше смешно,нито забавно ,даже ми доскуча.  А за организацията просто да не говорим,снегът беше почистен само на VIP входа и покривът течеше!

# 517
  • София
  • Мнения: 207
Тежка е, по-добре някоя комедия щом ще са билети за подарък.
Но все пак зависи от човека - ако е ценител на театралното изкуство, ще му хареса ! Simple Smile

Дивата патица твърде тежка ли е? Искам да купя билети за подарък, но се чудех дари е добра идея...

# 518
  • Sofia
  • Мнения: 26 340
Снощи гледах “За сватбите” на Камен Донев и това,което видях е поне 10000 души,които явно аз не разбрах! Не ми беше смешно,нито забавно ,даже ми доскуча.  А за организацията просто да не говорим,снегът беше почистен само на VIP входа и покривът течеше!
И дъщеря ми не беше впечатлена.

# 519
  • моята мила родна страна
  • Мнения: 555
Някой гледал ли е "Секси пране" и/или "Изборът на Марта"? Ще гостуват в града ни през януари и се чудя за коя постановка да взема билети. Или пък и за двете?

# 520
  • София
  • Мнения: 1 636
Снощи гледах “За сватбите” на Камен Донев и това,което видях е поне 10000 души,които явно аз не разбрах! Не ми беше смешно,нито забавно ,даже ми доскуча.  А за организацията просто да не говорим,снегът беше почистен само на VIP входа и покривът течеше!
И дъщеря ми не беше впечатлена.

 Не само, че не беше смешно, а си беше направо досадно тъпо. Единствения фрагмент, който успя да ме разсмее бегло, беше част от предишното негово представление "Лекция за всеобщата просвета".
 Озвучаването в залата беше зле, спасиха ни хубавите места, но ми е жал за хората по-назад и ехото, което се чуваше там.
 Нямаше оригиналност в текстовете този път, то и нямаше много текстове; сюжетна линия липсваше, танците и музиката бяха разхвърляни и хаотични.

Откровено съжалявам за дадените пари за билети и ми е тъжно в какъв абсурд на печалбарство се превръща българското "изкуство".

# 521
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Прословутите моноспектакли на Камен Донев са си халтура. Така и не можах да разбера всеобщия възторг.

# 522
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Някой гледал ли е "Секси пране" и/или "Изборът на Марта"? Ще гостуват в града ни през януари и се чудя за коя постановка да взема билети. Или пък и за двете?

“Секси пране” не съм го гледала, но “Изборът на Марта” го препоръчвам.

Аз се чудя с какво да започна идната година: “Коя гад изяде кашкавала”, “Горещо” и “Мъжът на жена ми”. Препоръки? 
Гледа ми се нещо наистина смешно.

# 523
  • София
  • Мнения: 1 442
Снощи гледах “За сватбите” на Камен Донев и това,което видях е поне 10000 души,които явно аз не разбрах! Не ми беше смешно,нито забавно ,даже ми доскуча.  А за организацията просто да не говорим,снегът беше почистен само на VIP входа и покривът течеше!

Аз съм на същото мнение , дори не дочаках края, масово хората се прехласват, така и не разбрах защо.

Моля за мнение за "Изневери в повече" в Сълза и смях? В последния момент само за това представление намерих билети, а компанията ми очаква комедия подобна на "Жена ми се казва Борис"Simple Smile))

# 524
  • София
  • Мнения: 207
Уцелила си с ''Изневери в повече'' !
Страхотна комедия. Приятно гледане ! Smiley


Снощи гледах “За сватбите” на Камен Донев и това,което видях е поне 10000 души,които явно аз не разбрах! Не ми беше смешно,нито забавно ,даже ми доскуча.  А за организацията просто да не говорим,снегът беше почистен само на VIP входа и покривът течеше!

Аз съм на същото мнение , дори не дочаках края, масово хората се прехласват, така и не разбрах защо.

Моля за мнение за "Изневери в повече" в Сълза и смях? В последния момент само за това представление намерих билети, а компанията ми очаква комедия подобна на "Жена ми се казва Борис"Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт