разочарование от приятелка

  • 6 992
  • 33
  •   1
Отговори
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 559
споделете как са ви разочаровали уж най-добрите ви приятелки

# 1
  • София
  • Мнения: 3 948
И каква е целта на темата? Да сравниш нашите разочарования с твоите... и?

# 2
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 559
не просто ми е интересно , а моите си ги знам няма какво да ги сравнявам .Имам познати с които са постъпили по същия начин като с мен.Интересно ми е хората как се държат с хора на които уж държат и се кълнат, че са им приятели

но ако мислите че темата е тъпа не коментирайте

Последна редакция: ср, 28 мар 2018, 01:38 от Не се сърди, човече

# 3
  • Мнения: 2 375
но ако мислите че темата е тъпа не коментирайте
Бих те попитала какво се е случило, но в същото време не те съветвам да споделяш тук. Ще получиш куп упреци, безброй насмешки... Темата не е тъпа, но едва ли някой ще пише.

# 4
  • Мнения: 1 458
Темата не е тъпа сама по себе си, но така зададена не подтиква към споделяне на личен опит.
Струва ми се, че авторката е афектирана към момента на публикуване, бих препоръчала и да редактира, ако има желание за развитие на темата.

# 5
  • София
  • Мнения: 13 014
Не са ме разочаровали, защото нямам такова нещо като BFF. Имала съм в прогимназията, ама беше детска работа. После осъзнах, че е най-добре да си бъдеш сам най-добър приятел, а останалите да са ти добри познати.

# 6
  • Мнения: 4 002
Темата звучи като въпрос от лексикон в 4 клас.

# 7
  • Мнения: 7 006
По класическия начин..
Преспа с БНД-то.
После по още по-класическия начин,аз простих.След което бях обвинена,че не съм никаква приятелка,а егоистка,която мисли само за себе си..Опитах,да се пошегувам,че ,"как,няма такова нещо,не съм егоист,ето и саламчето си поделих с теб"..Ама не вързА дикиш и "безценното" ни приятелство потъна отново в забвение..До тази година,на Прошки дойде отново прошка да иска,аз пак "простих",ама този път учтиво помолих да ми забрави адреса..Тва жени на по 42 години.."Приятелството" ни е от училищния чин..Почти 30 години.
Абе класика в жанра. Mr. Green

Попълних лексикона  hahaha hahaha

# 8
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
По принцип истински приятелки имам само две, разбираме се прекрасно и до момента не сме се разочаровали една от друга. Преди няколко години обаче имах още една, живеехме в чужбина, тя имаше огромно желание също да дойде и аз нали съм добра душа отворих дома си за нея, докато си стъпе на краката беше на моята и на приятеля ми тогава издръжка, сметки и т.н., за нищо не сме и искали пари, дори и бях дала на заем. След като си намери работа и квартира "приятелството" ни приключи. Спря да ме търси, не ми вдигаше телефона, дори не ми каза къде работи и живее и така, стана ми ясно каква е работата. Веднъж се засякохме на летището и тъкмо мислех да и кажа, че парите съм ги прежалила, сумата не беше голяма все пак, но поне да не се прави, че не ме познава, ако има малко уважение към това, което направих за нея, но уви, като ме видя се изстреля с 220. От тогава страня от използвачки, защото в повечето случаи като се прибера в България много такива ми се лепват заради пари, все едно съм някоя кредитна институция Smiley
Приятелството е като диамант, среща се рядко, струва скъпо, а фалшификатите са ужасно много - любим цитат!

# 9
  • София
  • Мнения: 3 050
Нямам. И ми е спокойно и ведро. Виж добри познати имам доста.

# 10
  • Мнения: X
Вече съм малко дърта за "разочарования, предателства и забивания на нож в гърба", на дневен ред са стандартните разминавания и натрупване на различия, водещи до раздалечаване без караници и драма. Принципно не очаквам нищо сериозно от приятелите си освен да ни е приятно заедно.

# 11
  • Мнения: 2 838
Имам само една приятелка. С нея бяхме в основното, после в гимназията. След това животът ни раздели, тъй като тя замина в чужбина. Това обаче не ни пречи на отношенията. Виждаме се веднъж годишно - или тя идва в България, или се срещаме някъде по света.
Имала съм разочарования от уж приятели, но се научих вече да не давам толкова много на хора, които не заслужават. Всички определям като познати вече. Всеки си гледа собствения интерес и гледа само на него да му е удобно. Хора зачерквам много лесно от живота си. Не ми трябват консуматори и егоисти.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 36 584
След разочарования от две, които ги имах за сравнително близки, вече много внимавам кого слагам в категорията приятели. Реално май са останали само 2-3 и се радвам, че ги имам.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
но ако мислите че темата е тъпа не коментирайте
Бих те попитала какво се е случило, но в същото време не те съветвам да споделяш тук. Ще получиш куп упреци, безброй насмешки... Темата не е тъпа, но едва ли някой ще пише.

То тук човек само да попита нещо и веднага го захапват защо пита, какво него лично го интересува и вечния въпрос за смисъла на темата  newsm78

2-3 приятелки (общо през годините) са ме разочаровали. Едната пише във форума и няма да описвам, тя сигурно знае защо, ако ме познава наистина. При всички случаи показвам разочарованието си, кое не ми е приятно, кое ме е огорчило.

# 14
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 559
даже има едни две убавици дето все се заяждат какви теми пускам.като са им тъпи не знам защо ги четат.

Общи условия

Активация на акаунт