Мнения за д-р Николов от клиника Репробиомед

  • 2 262
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Привет! Предстои ми преглед при Д-р Николов от клиника Репробиомед.
Някой посещавал ли е клиниката и главно този лекар? Благодаря!

Последна редакция: ср, 28 мар 2018, 16:26 от bubanka

# 1
  • Мнения: 404
Здравейте,

Ние лично все още не сме се срещали с д-р, само задочно по телефона, но сме решили при него да правим ИКСИ. Имам няколко познати, които са имали сериозни проблеми и няколко неуспешни опита, но благодарение на него  вече са мами.

Когато за първи път отидох, се срещнахме с д-р Табакова, изключително добро отношение, чак доста ни изненада(приятно), особено след като прочетох малко коментари за нея.

Тъй като темата е от март, може ли малко update- какво ще правите, започнахте ли и дали сте доволни.

Успех.

# 2
  • София
  • Мнения: 172
Здравейте,
За д-р Николов мога да кажа само хубави неща.
Миналото лято двама лекари смятаха, че съм с извънматочна бременност и трябва да се оперирам до 2-3 дни. Отидох при д- р Николов да говорим за операция (с него ме свърза познат, който работи в клиниката). При прегледа д- р  Николов изказа съмнения, че бременността е извънматочна. Предположи мисед, което се оказа вярно. Направих спонтанен аборт 2 дни по- късно.
След това съм ходила на прегледи при него. Декември месец направихме стимулация, тъй като съм с СПКЯ и нередовен цикъл, а исках второ дете. Сега съм бременна в 22 г.с.
 Желая Ви успех с процедурите!

# 3
  • Мнения: 404
Много благодаря за мнението.
И аз от познати зная, че той постоянно ходи на семинари и обучения в чужбина, затова и го избрахме.
Успех и на вас и дано да има повече бебчета.

# 4
  • Мнения: X
Здравейте, макар и стара тема, искам да се включа по повод д-р Николов и да посъветвам дамите, които търсят информация за него, да не му се доверяват. Страшно небрежен, невнимателен и необясняващ човек, който ще направи всичко възможно да ви 'провали' инсеминациите, само и само за да ви добута до инвитро и да вземе повече пари от вас. Многократно ми казваше как всичко ми е наред и как инсеминациите дават минимални успехи, нищо не ни обясняваше и сме безкрайно разочаровани! За повече информация ако някоя от вас иска - нека ми пише лично съобщение.

# 5
  • Мнения: 1
Моля ви, никога не ходете при него. Това е най-ужасният опит с лекари, който съм имала в живота ми. Отидох веднъж той закъсня с един час и си тръгнах. После се сбърках да се върна и след като излезнох бях в сълзи и травматизирана. Искаше да ме принуди да си направя една скъпа процедура и като питах сестрата какво ще стане ако не я направя, оная ми се изсмя, че съм щяла да хвана рак и да умра. И тези хора са полагали хипократова клетва. После ми каза, че трябвало веднага да забраменявам, защото съм наближавала 40 и жените на 40 били гнусни и отвратителни и това си позволи в лицето ми да ми го каже. Е такова отношение не бях получавала.

# 6
  • Мнения: 1
Моля не си причинявайте посещението при този т.нар. "лекар". Неадекватен и злонамерен. Дава безумни напътствия и препоръки, които са изключително опасни. След посещение на клиника в Турция и споделяне на казаното от него, хората бяха искрено изумени. Запазете си яйцеклетките и здравето, както и нервите и немалката сума за прегледа при подобни откровени мошеници.

Общи условия

Активация на акаунт