Изготвяне на софтуер с база данни и автоматично изпращане на sms и email ?

  • 1 731
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 528
Здравейте, имам нужда от насоки, примери и предложения как да изготвя такъв софтуер. Ще бъде използван за дипломна работа и трябва да функционира. На какъв език да пиша, има ли готови програми, с които мога да работя, всякаква информация е добре дошла. Бих искала да чуя мнения и предложения.
Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: X
Заданието не е конкретизирано. Де факто вие няма да създавате базата данни с телефонни номера и мейли, а само софтуера за пращането. Правилно ли разбирам? Заглавието на темата ме обърка.

# 2
  • Мнения: 528
Трябва да се създаде база данни и софтуер с автоматично изпращане на sms и email.
При първоначалното въвеждане в базата данни самата информация ( имена и телефонен номер ) да се конфигурира така че автоматично на еди си коя дата да се изпрати sms и email. Базата данни е ясно има варианти, но какво да използвам за софтуера за пращането и каква връзка да направя ?
Ако имате идеи бих искала да ги чуя.

# 3
  • Мнения: 2 998
Какви езици си пролзвала до сега?

# 4
  • Мнения: 5 172
...как да изготвя такъв софтуер. Ще бъде използван за дипломна работа и трябва да функционира. На какъв език да пиша...
Това не може да е сериозно!

# 5
  • Мнения: 528
Защо да не е сериозно ? Темата още не е избрана със сигурност, но искам да предложа нещо подобно, разбира се ако наистина мога да го направя сама, затова търся мнения по въпроса. Ако се осъществи ще бъде използвано в университета. Имам знания и с насоки и примери, мисля че ще се справя. Засега не съм споделила с отговарящия преподавател, знам че той ще ми помогне, просто събирам информация, по- късно ще реша дали е по възможностите ми.

# 6
  • Мнения: 2 998
Защо да не е сериозно ?
Несериозно е някой, който е писал софтуер до сега да задава подобни въпроси. Не отговори и на въпроса ми, което ме навежда на мисълта, че идея си нямаш какво трябва да се прави.

# 7
  • Мнения: 528
Защо да не е сериозно ?
Несериозно е някой, който е писал софтуер до сега да задава подобни въпроси. Не отговори и на въпроса ми, което ме навежда на мисълта, че идея си нямаш какво трябва да се прави.
Благодаря за обърнатото внимание, не мисля че има смисъл от спорове достатъчно ясно съм написала какво очаквам. Имам малко бебе и  наистина се отдалечих от учението ( ако имате бебе мисля че ще ме разберете как всичко се върти около него) времето също ми е оскъдно,затова търся насоки за да знам какво трябва да преговоря и на какво да наблегна. Ако имате предложение бих искала да го чуя ?

Общи условия

Активация на акаунт