Октомврийчето пюрета иска вече, порасна малкото човече - Тема 7

  • 55 653
  • 775
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 18 388
Малдини, бил ли е навършил 6 м.? Защото ние бяхме на консултация на 6 м. без 3 дни и педиатърката ми обясни, че трябва да има навършени 6 м. за направлението.

# 316
  • София
  • Мнения: 245
На нас ни дадоха направление за ПКК преди да имаме 6 месеца.

Докторката искаше да ни даде и за ехограф на бъбреците, но за това направление системата даде грешка "детето няма навършени 6 месеца". Пред мен беше компютъра.

Днес си вадих летните дрехи и аз се депресирах, че си влизам само в бременните дрехи. Sad Бях се настроила, че ще съм дебела само докато съм бременна, а останаха много кг за сваляне. Sad

# 317
  • Мнения: 1 872
Малдини, бил ли е навършил 6 м.? Защото ние бяхме на консултация на 6 м. без 3 дни и педиатърката ми обясни, че трябва да има навършени 6 м. за направлението.

Да, бяхме точно на месечката (28ми).

# 318
  • Мнения: 4 005
И на нас ни даде направление за ПКК и урина 10 дни преди да навърши 6 месеца.Утре ще даде за нефролог.

# 319
  • Мнения: 18 388
Хмм, значи и моята ме е метнала.

# 320
  • Мнения: 267
Този месец съм доволна +560 гр + 4 см:))
Едно земестено хранене, но е голям зор с тия пюрета...на Великден и дадох да опита няколко лъжички агнешка супа, ужасно и хареса.Реших ударно да вкарвам месата, яйцата и кашите и да мятаме кухнята.Тва голяма драма са тия пюрета.Иначе, харесва да дъвче корички, банан, ябълка и т.н.
Днес приключихме с ваксините, един бистър сопол е тръгнал, но не е повод за отлагане.Педиатърката за малко да ме откаже, аз обаче настоях да ги слага, щото то тия бистри сополи край нямат покрай зъбите и тия нестабилни температури.
Дадоха ми направление имза ПКК и за нефролог, 10 дни преди да стане на 6м.
За килограмите-доволна съм от себе си:)Имам още 3,5 кг, но не са ми проблем, всичко ми става.Метнах роклите вече аз😁Спортувам от месец у дома всеки ден, без изключение, НЕ внимавам какво ям, затова свалям бавно, но съм решила докато кърмя, да си хапвам.Достатъчно е да се стегна, килата не са толкова голям проблем.

# 321
# 322
  • Мнения: 35 105
Нищо не мятам аз още. Оня ден излязох по къс ръкав, одуха ме вятъра и сега вече втори ден съм болна.. ужас някакъв Sad

# 323
  • София
  • Мнения: 18 683
Аз днес и вмера по потник даже съм и тен хванала.
Ония ден бяхме на Витоша 9 км минахме.
Аз стм ок с кг 56 съм в момента още 2-3 само и съм в пит форма.

# 324
  • София
  • Мнения: 5 613
И на нас ни даде направления 2 седмици преди да навърши 6м, но това за нефролога трябва да е с код 17 или 53, а неговото беше 00. Платих си прегледа. Нямах проблеми с кръв и урина, доплатих си само за кръвна група по мое желание.

Рокли не съм мятала, по тениска и дънки карам. Днес сме минали 9км, навън бяхме от 13ч и се прибрахме преди 15мин.

# 325
  • София
  • Мнения: 18 683
Колко е кръвната група сега?
Малкият дивак коя е?

# 326
  • София
  • Мнения: 5 613
Ами 19.30 платих в Цибалаб. А+, моята кръвна група е. Таткото е 0+.

# 327
  • Мнения: 35 105
Ами 19.30 платих в Цибалаб. А+, моята кръвна група е. Таткото е 0+.

И Богомил е същата Simple Smile Кръвната група на баща му Simple Smile

# 328
  • София
  • Мнения: 18 683
Аз съм АБ, мм е 0. Големия е В малката или А или Б ще да видим скоро:)

# 329
  • Мнения: 35 105
Аз съм АБ, мм е 0. Големия е В малката или А или Б ще да видим скоро:)

В епикризата от родилното не пише ли?
На мен на вторият ден дойде неонатоложката и ми каза коя кръвна група е. и че е взел на баща си кръвната група

Общи условия

Активация на акаунт