Преживяване в Кома

  • 14 969
  • 75
  •   1
Отговори
  • Плевен
  • Мнения: 125
Здравейте , аз съм мъж на 40 год .Когато бях на 19 изпаднах в кома от тежко белодробно заболяване , и сега ще ви разкажа моите преживявания.

Бях в казармата , по онова време имаше едни долнопробни поделения наричани „Строителни войски“ и понеже не бях от най-послушните тинейджъри ме изпратиха там.Изпращаха ни на командировки из цялата страна да свършим някоя работа при полеви условия.При една такава командировка се разболях тежко,и преди това имах проблеми с белия дроб понеже имах ХОББ но тогава от двустранна плевмония нещата се влошиха. Нямаше баня и есента се къпехме със студена вода от чешмата , явно съм настинал и в последствие настинката е преминала в плевмония.
След 2-3 дни температура и треска изведнъж се сринах и не можех да стана от леглото,така 2 дни температура,треска,повръщане,болки в цялото тяло,не можех да стана от леглото буквално и дробовете ми се пълнеха с течност.В лагера нямаше лекар и никой от по-старшите не ми обръщаше внимание,мислеха си „Той ще се оправи „.На третия ден както си лежах в неописуем ужас започнах да усещам изключително безсилие и отпадналост,осъзнах че умирам .Тогава усетих себе си като енергия,течност вътре в едно болно тяло ,и тази течност започна да се събира и смалява в областта на слънчевия сплит и аз се смалявах заедно с нея.Нещо както изтича вода в сифон.Признавам малко е стряскащо и се уплаших тогава.
Смалявах се,смалявах се докато не изчезнах ,потънах
напълно,Тогава усетих едно превъртане и се озовах на друго място.
Нямаше отделяне на духът от тялото и излизане на горе над него както бях чел и гледал по филми за смърта,а прибиране и потъване на вътре в тялото.Нямаше тунели,светлини и подобни а едно превъртане за част от секундата и това беше пътуването до отвъдното.
Осъзнах се попаднал на друго място , аз бях повече АЗ от когато и да било друг път.Наоколо беше полумрак и нямаше нищо.Не чувствах болка ,не чувствах страх,не чувствах притеснение или каквито и да е негативни емоции,имах чувството че съм неспособен да чувствам подобни емоции.Чувствах само лекота,щастие и дълбок покой .Аз бях кълбо от енергия което се витае във въздуха, чувството е все едно да носиш на гърба си 20 години раница от 70 кг и изведнъж да я свалиш.Това усетих ,лекотата от освобождаването от тялото.Виждах всичко около себе си на 360 градуса и първата мисъл която ми дойде на ум беше „Мамка му умрях“ , и започнах да се хиля от щастие и ме хвана малко не точно яд но разочарование че съм си пропилял живото в страхове ,притеснения ,злоба и глупости ,а то колко приятно било в отвъдното.За какво да се страхува човек,какво толкова може да му се случи,най-страшното е смърта и страхът от неизвестното а в това няма нищо страшно дори мога да кажа че това което усетих там беше най-истинското и най-приятното нещо което съм усещал в живота си и до сега и такива усещания не можем да усетим докато сме в тяло,това е нещо над този свят,над това ниво на съзнание,нещо което е невъзможно да усетим тук и да се разбере и обясни с думи, докато не се усети.
Висях си във въздуха в пълно блаженство и се кефех  ,не знам колко време ,там времето беше спряло но за тукашното време около няколко минути и изведнъж всичко ми се събра в една точка пред очите и се събудих във Военна болница.После разбрах че са ме намерили след няколко часа в безсъзнание и са ме закара ли в болницата   където са ме реанимирали.
Преди това преживяване асоциирах себе си с тялото , „АЗ“ бях това което виждам в огледалото,което виждах с очите си , след преживяното разбрах че тялото не съм аз ,Аз съм нещо по-финно което е в тяло от плът която е крехка , разболява се и е временна.АЗ съм енергия , дух или душа както искате го наречете .
След този случай започнах да се интересувам от духовни науки,духовна литература,окултизъм и подобни та до днес ,и да търся отговори.Та моето мнение е че ако някой е загубил близък и скърби,просто няма смисъл.По-скоро трябва да скърбим за нас  които сме тук.
Ако има някой с подобни преживявания ще се радвам да сподели.

Последна редакция: пн, 02 апр 2018, 06:29 от Калоян Пламенов

# 1
  • Мнения: 403
Интересно преживяване, но дори и това не доказва нищо(поне за мен).

# 2
  • Мнения: 8 795
Ха-ха, сега като доприпкат да ти заобясняват как си сънувал, щото си бил болен и в несвяст и как от лекарствата е всичко..... Laughing
Калояне, я намери темата: говорим си за свръхестественото в този подфорум и си кажи там каквото имаш за казване, че все те апострофират като си пуснеш своя. Ще погледнат по- спокойно на разказите ти хората. Peace

# 3
  • Мнения: 8 937
Разбира се, че тялото е само обвивката на Аз-ът.

Не съм изпадала в кома, Слава Богу.

На мен веднъж ми се случи по време на сън да изпитам абсолютно същото, което описваш. Изведнъж ми  стана толкова леко, просто не може да се опише с думи. Сякаш абсолютно никаква мисъл нито за добро, нито за лошо, не притеснява съзнанието ти. Чувството беше абсолютно блажено. Пълна нирвана.

Тогава се събудих.
И понеже съм чела това- онова на тема "смърт", честно казано се притесних, че умирам.... Уплаших се.

п.с. Майка ми е доктор кардиолог. В практиката си е имала десетки случаи на хора, преживели състояния близки до смъртта. Абсолютно всички разказват за невероятно блаженство и даже е имало такива, които са се сърдили, че са ги върнали от там.

# 4
  • Плевен
  • Мнения: 125
Ами и на мен не ми се връщаше и за това усещане няма думи нито е възможно да се усети докато си в тяло,просто няма такова усещане въпреки че след това съм се занимавал с медитация,йога,холотропно дишане и др. методи за променено състояние на съзнанието .Не мисля че е от лекарства защото нямаше никакви лекари и лекарства там.Не мисля че е халюцинация от температурата и треската понеже бях в абсолютно чисто и ясно съзнание след излизането и болката,гаденето и треската просто спряха, с по-ясно съзнание от дори когато съм тук и сега.Не мисля че съм сънувал защото бях напълно буден преди да се случи това и с пълен спомен за случващото се в момента.Разбирам че е  трудно да се повярва,но аз го преживях и за мен си е реалност.И точно чувството е пълно блаженство,лекота,радост и пълна неспособност да почувстваш нещо като  негативни емоции или усещания дори мисли.Нищо не искам да доказвам ,просто споделям интересно лично преживяване.Форума е за Паранормалното не е за математика или поезия.Какво ми е на темите,поне има дискусия нали си е форум.Flushed

Последна редакция: пн, 02 апр 2018, 11:52 от Калоян Пламенов

# 5
  • Мнения: 8 795
Няма лошо, че споделяш. Имаше преди години тук една тема за това какво има след смъртта и там си споделяхме такива неща, като това, дето ти си написал. Само че темата не свърши добре. Та затова писах такъв пост.

# 6
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 559
Имах една позната , която беше изпаднала в кома и разказваше как е минала през тунела и е попаднала в много красива градина, но са й казали, че още не е за тук върнала се е през тунела и така

# 7
  • Плевен
  • Мнения: 125
Това с градината го има във филма "Екзорсизма на Емили Роуз" който е по действителен и мн. нашумял случай през 70те год май беше на Анелиз Микел .Та и тя попадна в една градина и си говореше с някой но пожела да се върне и я върнаха,е после пак я убиха.При мен нямаше градина,красота тунели но то и аз си бях гадина през живота си преди това.

# 8
  • София
  • Мнения: 62 595
Дотук колко теми си пуснал, ти да нямаш норматив?  Ти си като една докторка, дето постоянно обясняваше по тИлИвизУра как е боледувала от почти всички болести, и пак е жива. Как си оцелял, брато? Или специално си оцелял, за да ни разкажеш за всичко, което те вълнува?

# 9
  • Плевен
  • Мнения: 125
Ами като това уча и се занимавам с него вече 20 год "Що да не споделя бе Брато" знанията и практиката си.Това си е готин форум , "Кат не те кефа Брато,недей да ме четеш" На някой пък и харесва и и е полезно това което пиша и се кефат.

Последна редакция: вт, 03 апр 2018, 03:11 от Калоян Пламенов

# 10
  • София
  • Мнения: 62 595
Какво учиш и с какво се занимава двайсет години? РИкламааааа!

# 11
# 12
  • Мнения: 620
Какво учиш и с какво се занимава двайсет години? РИкламааааа!

Риклама:

Когато сти гладни, или просто ви са яде, равнището на Ph в уастата ви са покачва до ужастни граници!
За да са опазите използвайте ... Сода Бикарбонат Grinning Grinning Grinning

# 13
  • Плевен
  • Мнения: 125
Ако не си разбрала Andariel намека на колегата Сенко "както обичам да го наричам"  това <Гладни> май има предвид принципа на Вампа и за Хейтването.За това май ти намеква .Но и той е една скрита лимонка ,трудно се разбира и не от всеки , дори и от мен.....

Не само реклама , и ПР и НЛП - Брато.
Но донякъде си права,малко съм хиперактивен,но като са ми интересни темите и има какво да кажа ,защо да не го споделя.Ако не съм аз  и колегата Сенко тия като теб ще пишете само за врачки,селски магове  и ходжи ,нямате ли нужда от малко разнообразие и по задълбочени теми от хора с практика и малко опит в областа.

А ти "Брато Andariel  " какво ще споделиш с нас за да научим нещо ново и да ни е интересно и полезно.Какъв сън си сънувала и какво значи примерно?

Заяждането и майтапа настрани ,но както каза колегата Сенко на един друг Хейтър "Какво бе ,споделяме си информация и опит,това е форум за Паранормално и Предсказания и всеки има какво да сподели и научи от другия , кво?"  

Ако те дразним върви в подфорум " За Бебето"  Темите и мненията ни си мисля че са си на място.Искам и ти да споделиш нещо адекватно за този форум което да ни заинтересува след като правиш забележки ,но само да не го копнеш от Уикито Andariel .

Има един много готин принцип в Херметизма " Не си давай бисерите на прасетата" за това не мисля и да ставам груб-Сори.

Ще си пиша колкото и каквото искам докато Админите и Модераторите не решат че съм безполезен и само хейтвам , и ще ми направят забележка,а не ти.
И пак -Сори но и аз мога да хапя.Kissing Smiling Eyes

Последна редакция: вт, 03 апр 2018, 03:26 от Калоян Пламенов

# 14
  • Мнения: 1 325
А интересувал ли си се дали има някакво лекарско сдружение, научна група или невролози, които се занимават с изследвания в тази област. Може би е добре да се обърнеш към тях. В чужбина съм и наскоро беше Великден, та по този повод даваха доста подобни на твоя случай - в кома, клинична смърт или на прага. По време на това състояние някои разказват за срещи с починали роднини, светкавици, светлина и тунел, призраци, а други за реално станали действия в операционната. Предполагам има място, където сериозно може да обсъдите това, което си преживял. (А не в предсказания и паранормално).

# 15
  • Плевен
  • Мнения: 125
Не съм се обръщал към никой понеже повечето от тях са невярващи атеисти а това е духовно преживяване и да ти кажа честно - не ме интересува тяхното мнение,аз си имам обяснение за случилото се и нямам нужда да се консултирам .Чел съм литература по темата и има доста подобни случаи и просто споделям и затова пиша във форум.Пък и все пак сме в Бг ,тук нещата са различни и по-други проблеми ни интересуват та някой да се занимава с това чак толкова сериозно.Но не мисля че и лекарско сдружение ще има по тези проблеми.Някой невролог,психолог,от спешното или др може да е запознат от части с темата или да е срещал подобни случаи ,но съвсем друго е когато го усетиш лично.

Виж какво казва Уикипедия по случая.


Преживяванията близки до смъртта (ПБС) са дълбоки психологически преживявания със свръхестествени и мистични елементи, обикновено случващи се на хора близо до смъртта или в ситуации на силна физическа или емоционална заплаха.

ПБС принадлежат към една по-голяма категория от преживявания, които надминават ограниченията на пространството и времето и имат силата да променят живота и вярата на човек. Често се наричат духовно транформиращи, преломни или мистични преживявания.
Повече от 15 характериситки са включени в докладите за ПБС от преживелите. Едно ПБС може да включва само две или три от тези елемента, и в малко случаи всички от тях. Това са:

чувство, че човекът е извън физическото си тялото, понякога възприемайки го от външна гледна точка
чувство на преминаване през тъмнина или тунел
по-силни и по-дълбоки емоции
повишени възприятия
изживяване на велика светлина или тъмнина
навлизане в духовната среда, което може да включва ясни запомнящи се пейзажи
среща с починали хора, духовни водачи и/или ангели-хранители
получаване на знания за същността на вселената
явяване пред Съвет от старейшини, състоящ се от духовни същества
присъствие на безусловна любов и липса на осъждане
преглед на живота
чувство на единство и взаимовръзка
линейното време и пространството не съществуват - виждаш това, което искаш да видиш
граница, от която няма връщане
чувство, че има знание за бъдещето
съвети относно целта на живота

Никои две преживявания близки до смъртта не са еднакви и нито една характеристика не се намира във всяко ПБС.
Най-честия доклад за ПБС включва силно чувство на мир, радост и обич, често среща със безусловно обичаща светлина.
Мъчителни преживявания понякога са докладвани, включващи същите елементи, но с противоположните емоционални състояния – огромен страх, изолация, не съществуване, объркване, мъка и вина.

История
Най-ранното познато ПБС е било разказано от Платон в неговия "Митът за Ер", намиращ се в края на книгата "X" от "Републиката", която е написана 420 г. преди Христа.
Терминът "преживяване близко до смъртта" е даден от Д-р Раймонд Мууди в неговата книга "Живот след Живота" през 1975 г.
Международната Асоциация за изследване на Преживяванията близки до смъртта (IANDS) е сформирана през 1981 година

Отчети в САЩ, Австралия и Германия предполагат, че от 4% до 15% от населението са имали ПБС.
Според Фондацията за изследване на ПБС (NDERF) всеки ден 774 ПБС се случват в САЩ.

Тук един колега добре ги е описал нещата,всъщост автора на сайта е завършил Семинарията в София  , познаваме  се бегло http://duhovno-razvitie.com/granitsata.htm

Последна редакция: вт, 03 апр 2018, 08:42 от Калоян Пламенов

# 16
  • София
  • Мнения: 62 595
Човек може да си внуши всичко, че и да си го изживее, да си вярва и да твърди, че е реално. Но няма смисъл точно в тази тема да казвам да се отнасяме малко по-критично към мислите си. Много често преживяванията като описаните в темата са свързани с проблеми със снабдяването с кислород на мозъка, травмиращата ситуация, в която е поставен организмът. Обаче много хора искат да вярват и вярват, че са преживяли нещо уникално, защото това им дава усещане за уникалност. Обаче като си намерят "съмишленици", вече става масова психоза като при много религиозните хора, когато се събират на поклонничество или някакви религиозни ритуали.

# 17
  • Мнения: 8 937
Andariel, личи си, че изобщо не си запозната с темата.

Науката отдавна е констатирала и описала преживяванията, близки до смъртта. Съществуват хиляди книги, статии и т.н. Информацията е неизчерпаема.

Изобщо не са ти неиздържани доводите за претендиране на уникалност.
Абсолютно всеки, преживял състояние, близко до смъртта, описва едно и също. Как така пък всички да искат да са толкова уникални?!?


# 18
  • Мнения: 8 795
Моля ви, не започвайте спор с Андариел по тази тема! Безсмислено е напълно. Тези разговори сме ги водили още преди години, не става.
Калояне, идваш късно, това мога да ти кажа. Няма шанс някой да ти отговори по подобаващ начин, макар че хората с подобен опит тук изобщо не са малко. Всички са уморени от спорове и предпочитат да не пишат.
Не си мисли, че си неразбран. Или че си само ти тук с някакво по-особено преживяване. Или че само ти търсиш обяснение на това, което ти се е случило, четеш, съветваш се, а другите ги мързи да погледнат и прочетат нещо.  Споделянето е проблем и затова темата не върви. Съветът ми е да я заключиш. Че ще дойдат по някое време Лиляна и сие и тогава ще се изроди в грозни постове.

Последна редакция: вт, 03 апр 2018, 11:16 от Ън

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 125
Е нищо аз съм свикнал с хейтването, а я виж utro77 какви готини и умни коментари пуска,то ми стига.Лаф да става,с нещо да се занимаваме че е скука .Тука сме като в американските филми в кръжок по дебати-ебати.

Е добре де Andariel след като пише в Уикипедия че има асоцияция за изследване на това явления която е констатирала хиляди случаи и са установили 15 симптома които се повтарят при всеки как ще ми го обясниш след като всяка личност е индивидуална със собствена вяра,религия,принципи,характер и др и да си внушават почти едно и също хиляди хора.И след като доктори и учени пишат и признават това явление , аз на кой да вярвам,на себе си,на тях или на теб? Ти си като оная Юна дето се е заяла със Сенко и упорито твърди че няма мисловна енергия,няма биоенергия,няма аура и няма магии-всичко било внушение.Та има и по-зле от теб.Ми то професори,учени,инжинери,лекари и какви ли не се занимават с Окултизъм.Да не говорим че пък примерно Масоните дето събират елита на науката и финансите и си правят окултни ритуалчета,те какви са там и с какво се занимават.Нямало магии и нямало такива неща.Ми то религията какво е-духовно учение, а окултизма какво е ?Нейна разновидност.По тази логика дайте да изхвърлим и всички религии щото правят ритуали некви.Аз пък знете ли какво си мисля въпреки че пак е окултно ориентирано.Според теорита за Новата Ера на Водолея в нашето поколение има два типа хора 5 и 6 раса ,дълбоко материализирани и дълбоко духовни хора и става сблъсък.Май вярно няма смисъл да се спори.

Последна редакция: вт, 03 апр 2018, 12:13 от Калоян Пламенов

# 20
  • София
  • Мнения: 62 595
Асоциация за изследване на всичко може да си направи всеки. Примерно, мога да си направя асоциация за изследване на екскрементите на марсиаците. Е?
Какво има за обясняване - анатомията и физиологията все още никой не ги е отменил - сходни процеси протичат по сходен начин и дават сходни ефекти. Хора с асфикция или инсулти, където има проблем с кръвоснабдяването и кислорода също описват такива неща, ама едва ли те имат значение в тази тема - твърде материални, брутално материални са, някак не звъни духовно.

# 21
  • Мнения: 8 937
Хора с асфикция или инсулти, където има проблем с кръвоснабдяването и кислорода също описват такива неща, ама едва ли те имат значение в тази тема - твърде материални, брутално материални са, някак не звъни духовно.

Така....
Това са хора в състояние на клинична смърт.

Да речем, че в състояние на клинична смърт на човек му става едно леко на душата, чувства, че се отделя от тялото и т.н.

Да оставим субективните усещания настрана.

Как ще обясниш обаче описанието на райски градини, зелени поля, синьо небе? Това го описва всеки, изпаднал в състояние на клинична смърт. Всеки споделя, че е много красиво и не му се тръгва от там. Нима всички имат еднаква настройка какво точно да им се привиди?!

Десетки, да не кажа стотици пъти съм слушала за такива хора именно от доктора, който ги е върнал към живота. Обективното описание винаги е едно и също.









# 22
  • София
  • Мнения: 62 595
вадят се от паметта някакви неща. Аз зная хора, които минути преди смъртта си, както се оказва после, искат някакви неща за из път. Апаратът за отчитане на насищането показва, че спада кислородът, човекът си отива от тромб в мозъка.
Изобщо, колкото и да ви се иска, обясненията са повече очевадно рационални, а това, че после човек разказва за райски градини е вече друг въпрос - културно сме възпитани да си представяме рая именно така, затова се намесве конструирането на "преживяване" в момента на разказа. И това, че всъщност не "пускаме лентата" по време на разказ и спомняне, а си конструираме спомен в момента на разказване. Това е установено при доста по-тривиални неща, а при преживявания като клинична смърт вече се намесват и емоции. Едва ли очакваш някой да каже, че е "видял" страшни картини на чистилището примерно, и затова побързал да се върне обратно.

# 23
  • Мнения: 8 937
Както и да се опитваш да си го обясниш, има хора с различно възпитание, различна култура, различни емоции и т.н. - не е практически възможно всеки да си "конструира" едни и същи спомени.

Някои неща просто нямат рационално обяснение.

Стивън Хокинг посвети живота си, за да обясни съществуването на Вселената по рационален начин. И не успя.

https://www.blitz.bg/goreshtite-novini/stivn-khoking-senzatsionn … a_news323982.html

http://bradva.bg/bg/article/article-38064#.WsN4tC5ubGg

http://webstage.bg/li-ri-chni-otkloneniya/4882-stivan-hoking-za- … ata-si-v-bog.html

# 24
  • София
  • Мнения: 62 595
каквото и рационално обяснение да бъде написано тук, вярващите няма да му обърнат внимание, дори всячески ще се опитат да го опровергаят.А ако не могат рационално, просто ще кажат "не е вярно, има цели учения, духовни, окултни, щом те казват, значи има нещо свише, не може да е проста физиология". А любимото ми е да се намесват разни известни имена, когато всичко друго се изчерпи. Все едно да извикаш Христос за свидетел, че е бил разпънат на кръста, а после е възкръснал.

# 25
  • Мнения: 668
И все пак... не бива да бъдем толкова самонадеяни, че да сме убедени, че това, което виждаме и можем да обясним, е всичко.

# 26
  • София
  • Мнения: 62 595
Ако това за самонадеяността е към мен, аз съм от хитрите - хем приемам реалните хипотези и обяснения, хем това не ми пречи да вярвам в нещо. Simple Smile Но съм повече за рационалното обяснени, защото често то е с по-голяма достоверност. А вярата си е вяра - тя не се нуждае от доказателства.

# 27
  • Мнения: 620
Андариел, интересно ми е помниш ли сънищата си Simple Smile? И била ли си някога в сън, в който си можела да контролираш поне отчасти обстановката Wink?

# 28
  • Плевен
  • Мнения: 125
Аз се отказах да споря с Andariel ,явно тя си вярва че се дължи на липса на кислород а ние че е духовно изживяване.Но правилно,ще ми е интересно да каже какво мисли са Осъзнатото Сънуване или пък за Астралната Проекция и ще взема да пусна една тема.Каква рационалност си тръгнала да търсиш в Духовните преживявания или пък в Окултизма-няма такава просто се случва и го приемаш.Вземи прочети една книга на Карлос Кастанеда да видиш там какви са чудесии и рационалност,какво правят южноамериканските магьосници.Итересно ми е как ще ми обясниш рационално изкуството Ди Мак което е дял от Кунг Фу и някой майтори чрез едно докосване могат да убият човек,без удър само докосване.Или пък Санди Мурти което е безконтактен бой

Последна редакция: ср, 04 апр 2018, 08:34 от Калоян Пламенов

# 29
  • Мнения: 8 795
Аз се отказах да споря с Andariel ,явно тя си вярва че се дължи на липса на кислород а ние че е духовно изживяване.Но правилно,ще ми е интересно да каже какво мисли са Осъзнатото Сънуване или пък за Астралната Проекция и ще взема да пусна една тема.Каква рационалност си тръгнала да търсиш в Духовните преживявания или пък в Окултизма-няма такава просто се случва и го приемаш.Вземи прочети една книга на Карлос Кастанеда да видиш там какви са чудесии и рационалност,какво правят южноамериканските магьосници.Итересно ми е как ще ми обясниш рационално изкуството Ди Мак което е дял от Кунг Фу и някой майтори чрез едно докосване могат да убият човек,без удър само докосване.Или пък Санди Мурти което е безконтактен бой



Аааа, недей, недей ! Stop
Аз веднага ще ти кажа какво мисли за астралната проекция и осъзнато сънуване, медитации с т.н.. Андариел мисли, че това са или лъжи на разказвачите, щото искат да се правят на интересни, или това са халюцинации на разни наркомани, дето се друсат с каквото им падне. Или пък е в резултат на употреба на силни лекарства. А може пък и на сляпа вяра в нещо, което изобщо не ти се случва и е само някакъв сън, обаче ти се заблуждаваш, че е нещо повече от смахнат сън, щото някой гуру така ти е казал. Joy В най-лошия случай са шизофреници или други откровено луди, дето трябва да се лекуват на съответното място Wink

# 30
  • София
  • Мнения: 62 595
За сънищата - осъзнатите сънища са сънуване в полубудно състояние, когато имаш контрол върху филма - можеш да променяш сценария в движение. На нощ сънуваме десетки пъти, но помним само последния сън. Сънят е пренареждане на диска. Влияят се от емоционалното състояние на сънуващия, затова когато сме тревожни в живота сънуваме и неприятни сънъщо - тази тревожност няма как да изчезна през нощта. Но до някаква степен всички сме суеверни и се опитваме да си тълкуваме сънущита, включително аз на моменти се поддавам, но след анализ виждам, че всъщност съм суеверна на сънища и други неща, когато съм в някакво тревожно, стресово състояние, болест и т.н. Понякога има пророчески сънища, но те са ни пак резултат от премислянето на някакви неща, все пак сме настроени на някаква вълна, а по време на сънуване изключваме вниманието и съзнателния контрол, затова се получават някакви каши.

# 31
  • Мнения: 8 937
Само не опитвай и пророческите сънища да обясниш рационално!!!

# 32
  • София
  • Мнения: 62 595
Защо, ще разваля магията ли?

# 33
  • Мнения: X
.
Или пък Санди Мурти което е безконтактен бой.
Като "безконтактни"-те операции, т.н.
Цитат
“Беше установено, че т. нар. “екстрасензорна хиругия” е чиста проба фалшификация. [По време на процедурата] тялото не се отваря и никаква “хирургия” не се провежда – нито с голи ръце, нито по друг начин; нищо не се отстранява от тялото. Цялата “операция” е жалка измама, извършвана посредством сръчност на ръцете и други подобни трикове и с помощта на различни предмети”.

Разобличаването на измамите на филипинските “лечители” и техните последователи дължим както на лекари и учени (например д-р Уилям Нолън, който още през 1974 г. установява и публикува множество случаи на измама при “безкръвните операции”), така и на гилдията на илюзионистите, които определят тази практика еднозначно като “sleight of hand confidence trick” (илюзия, основана на доверие и сръчност на ръцете). Сред известните илюзионисти, демонстрирали нагледно как точно се провеждат чудодейните “лечения” с помощта на фалшива кръв, найлонови торбички и сурови пилешки дробчета, са Джеймс Ранди, Милбърн Кристофър и Крис Ейнджъл.
В орбитата на лековерието:
https://www.pravoslavie.bg/%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%B7% … 0%B8%D1%82%D0%BE/
Делюзия:
Скрит текст:
Цитат
Делюзиите са крайни фантазии, представи и вярвания в нереални факти, които не отговарят на реалността, това е силното убеждение, което присъства при индивиди с делюзивни състояния, което не може да бъде повлияно от реални доказателства. Това е патология, която засяга по-силно представите отколкото илюзията или други възприятелни усещания.

Делюзиите макар на пръв вид безобидни могат да са симптом на умствено заболяване, но също може да са резултат от физически състояния при интоксикация и т.н. Също така в частност те са диагностичен фактор и индикатор за психиатрични заболявания като шизофрения [1], парафрения, мания, биполярни епизоди и психотична депресия.
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D0%BB%D1%8E%D0%B7%D0%B8%D1%8F

Последна редакция: пт, 06 апр 2018, 21:24 от Анонимен

# 34
  • Плевен
  • Мнения: 125
Ок ,то и аз не вярвам в тези операции но какво общо имат с темата,тук си пишем за енергии и духовни преживявания.Какво общо има безконтактния бой с безккръвните операции.

Последна редакция: сб, 07 апр 2018, 03:31 от Калоян Пламенов

# 35
  • София
  • Мнения: 62 595
Е, нали си говорим за енергия! Ако едното е енергия, другото също е енергия. Щом енергийно се отделям, значи и енергийно могат да ме набият.

# 36
  • Мнения: 620
Аз доколкото видях от клипа има изтичане на кръв макар и в малки дози. И след като т.нар. операции са измама защо при медицински прегледи се устоновява липсата на тумори, понякога дори и засегнати части от органи и пациентите се чувстват в пъти по-добре от преди? И още много от тези лечители споменават, че ги напътстват при операциите висши сили или "мъртви" доктори и те по техните напътствия ги правят така успешно, че и съвременните медици се чудят как е възможно. А понякога и Тези, които ги напътстват Отгоре използват телата на лечителите за да проведат лечението и операциите.

П.С. Аман от Вманиачени последователи и свещенници, които след като не разбират нещо, да не говорим, че и след като никак не им харесват нещата, които се случват се оопитват всячески да омаловажат или игнорират или ако могат направо да заличат неудобните факти и доказателства. Нямам нищо против Църквата, но за съжаление конете с капаци в нея са твърде много и твърде силни понякога и се опитват всячески да пречат на нещата които не разбират и още по-зле - не са под техен контрол. И тогава много удобно идват "намесите на Дявола" за да поизплашат и без това плашливото си паство че да им е още по-лесно и удобно да го контролират.

Andariel: Да, могат и да те набият енергийно, но по-добре да не стигаш дотам. Могат и да те прострелят, промушат и др. подобни неща които не само че са неприятни, но отгоре на всичко може да пренесат пораженията и в/у физическото ти тяло. И горко ти ако тръгнеш след подобно нещо по доктори ... Нищо няма да открият, но за сметка на това успокоителните, обезболяващите и др. подобни медикаменти като нищо ще ти ги предпишат със много съмнителна полза от тях (ако изобщо има такава)

# 37
  • София
  • Мнения: 62 595
Това, което описваш е депресивно разстройство, облечено в оправдание за странична енергийна намеса.  А от другата страна си мислят, че промужват енергийно, защото това им дава усещане за власт или им решава някакви други проблеми в психиката, и присохолозите му казват рационализация.
Прознавам, че аз съм леко разввоена по въпроса с проклятията дали стигат или не стигат. Simple Smile

# 38
  • Мнения: 8 795
Не разбираш какво ти казват, бе, Анди! За какво депресивно разстройство говориш? Това, което ти се казва няма нищо общо с депресията, не се отразява изобщо на психиката. Той иска да ти каже, че се наранява етерното тяло и после травмите се усещат и на физическо ниво, без да са видими. Боли те, а няма причина. За това става въпрос. И ти дават обезболяващи и успокоителни, защото мислят, че е на нервна почва това усещане за болка.

# 39
  • София
  • Мнения: 62 595
Напротив, дори много добре разбирам. На това да те боли, а да няма причина му се казва хипохондрия. Ако, естествено, лекарската диагностика е била достатъчно точна, за да се обследва човек от главата до петите дали има някакъв органичен проблем.  Иначе е много удобно, когато свършат всички рационални причини, да се внадят ирационални - всеки човек иска да има причината, колкото и налудничаво да звучи тази причина. Затова всякакви такива индивиди като духовни водачи, лечители и прочие няма да останат гладни - винаги има хора, които вярват и са готови да си платят, за да чуят това, което искат да чуят.

# 40
  • Мнения: 620
Бай Бабо да не те срещне мечката. Аз съм си патил от подобна астрална рана. "Прекрасно е" да се събудиш една сутрин с болка в ръката, да те уверяват после, че си се ударил докато си спял в рамката на леглото, да няма никакви следи от удар, да не говоря, че мястото, което ме болеше беше практически невъзможно да се ударя така докато спя и цялата тая болка трая 1 седмица приблизително, докато не споделих за това на една приятелка и тя ми направи бърза диагностика и оправи нещата. И именно тя ми каза че раната прилича като на срязано с нож или меч. А мъжа точно на тая приятелка ми показа на живо рана от куршум отбелязала се на физическото му тяло на място, на което реална такава рана би го убила ако не веднага, то в рамките на часове. И ми каза, че я е получил именно докато е бил в състояние на астрална проекция.
Ама ти продължавай да не вярваш и да си търсиш какви научни термини да употребиш за да излезеш права. На мен не ми пречи неверието ти, само дано не се увериш във възможната правота на нещата от болезнената страна. Хич не ти го пожелавам подобно нещо, много е гадно обикновенно като се случи.
И между другото психиатриите са пълни с хора, които са със развити екстрасетивни сетива, само че вместо да ги научат как да ги ползват и да се пазят (защото и това си е нож с 2 остриета) "медиците" предпочитат да ги класифицират като луди, шизофреници и т.н. и да ги натъпчат с лекарства, които само временно притъпяват сетивата и отделно за пред "нормалните" хора тези са черни овце и не знам още кви класификации им слагат.

# 41
  • София
  • Мнения: 62 595
идеален пример си дал за това, което описах - не си бил доволен от това, което си чул, после една твоя приятелка те е диагностицирала с това, което си искал да чуеш, защото  вярваш в това. И тутакси си се успокоил и ти е минало. Интересно, как точно те диагностицира? И как точно те болеше ръката?

# 42
  • Плевен
  • Мнения: 125
Сенко е прав , и аз съм получавал такива рани веднъж и то до толкова че кръв пускаше,без физическа причина след енергийна атака,не да ме боли а пускаше и кръв ,такава рана.Да не говорим пък как се отразява на енергийното тяло и на психиката и ти Ън не си права-и на психиката се отразява .И това не е хипохондрия а явлението се нарича психосоматика ,но това си е друга система.Или и това което църквата нарича стигма са суеверия.Ако искате вярвайте но аз лично знам технология с която мога да убия човек от разстояние,и съм го изпробвал върху врагове но когато започнаха да се влушават развалих нещата щото не искам да и нося кармата.

Последна редакция: сб, 07 апр 2018, 11:17 от Калоян Пламенов

# 43
  • Мнения: 620
Ама да бе, само това ще да е - диагностицирала ме и ми минало ... Затова други, които хал-хабер си нямат от тази случка ми разправят че виждат нещо, като астрална превръзка около това място. Освен това подобен удар дори случаен би трябвало да те събуди най-малкото и да остави някаква видима следа, а такова нещо не се е случило. Диагностицира ме от разстояние по чат-програмата с която тогава контактувахме. Разстоянието беше достатъчно голямо от порядъка на 100-на километра.

# 44
  • София
  • Мнения: 62 595
аз не казвам нищо за удар, защото не казваш как точно те е боляла ръката, къде, в коя част и т.н. А приятелката ти е казала това, което си искал да чуеш. И аз мога да те диагностицирам от разстояние, стига да дадеш достатъчно информация.

# 45
  • Плевен
  • Мнения: 125
Разстоянието за тези които умеят Астрална Проекция или виждат е без никакво значение, и на мен са ми правили лечение от разстояние и с положителен резултат и не е само до диагностика но до лечение на травмата..Аз не мисля че тук става въпрос за Рационализация понеже тези явления не са персонални а се наблюдават при много хора и са си цели науки или по-скоро духовни учения и практики със собствена технология,систематичност и др.За безкръвните операции-незнам,но ако човек има достаъчно силна енергетика би могъл да пробие и да повлиае на платта,или по -скоро ако има помощ от по-висше духовно същество със достатъчно сила,теоретично е възможно.Аз лично съм виждал доста неестествени неща и ако ги спомена някой от тях тук повечето ще кажат че съм за психиатрия , и за това вярвам щото с опита и практиката се свиква да ги приемаш ,но когато не са ти са се случвали лично паранормални явления напълно естествената реакция е да ги отхвърляш и да търсиш рационални обяснения на нещата.Само да спомена че в подготовката на СПЕЦНАЗ / Руските специялни части/ ги обучават и на безконтактен бой което сперед мен си е паранормално но си е и факт,това са военни не са лафаджийй по форуми.Но руските военни ги разработват тези неща още от времето на Сталин,и после КГБ ,а пък Джуна беше генерал в КГБ ако не знаете.Руските военни ги разработват и изучават тези науки от 100год и си имат цели полкове с магове и екстрасенси които владеят доста неща.
Andariel докато не ти се случи нещо паранормално и на теб няма как да повярваш и да ги приемеш тези неща и ще търсиш рационално обяснение.Това си е естествен психологически рефлес който не зависи от теб,някой магове го наричат психически цензор и ако го няма можем да откачим без него от информация и това което ще видим около нас,неговата роля е да ни държи в така наречената реалност ,а целта на нас маговете е постепенно да го разрушаваме защото ни пречи на вярата и силата.Нещо като в "Матрицата"Вярно е и че доста колеги се вкарват във филми и измислени реалности ако не са внимателни или прекалят с транкфилнактите и са си направо за психото,но това не означава че няма и наука като Окултизма или пък Паранормални явления и трябва да отхвърлим и отречем всичко.Така че спора е безсмислен ,но лаф да става.


Последна редакция: сб, 07 апр 2018, 12:54 от Калоян Пламенов

# 46
  • Мнения: 1 137
А добре, но с какво можете да бъдете полезни на някой друг или на себе си с тези умения?
Аз нямам такива възможности. Но ми се иска да разбера дали майка ми е добре и къде е? ( може да взучи смешно)

# 47
  • Мнения: 620
А добре, но с какво можете да бъдете полезни на някой друг или на себе си с тези умения?
Аз нямам такива възможности. Но ми се иска да разбера дали майка ми е добре и къде е? ( може да взучи смешно)

Нямаш или не си ги развила, което ми се струва по-точния термин. А въпросът ти на кой с какво може да е полезен такъв човек е малко безсмислен. Най-дребната полза, която може да имаш от подобни умения е да разбереш в порядъка на секунди какъв точно човек стои пред теб в общи линии и оттам какво би могъл да очакваш от него. Някой само като ги погледнеш и вече знаеш, че трябва да си имаш едно наум за нещата, които ти казват и правят.
Майка ти жива ли е още, че задаваш подобен въпрос?

# 48
  • Плевен
  • Мнения: 125
Ползата е голяма:да влиаем на други както си предциним-да нараним ако има нужда, или да излекуваме други или себе си, да променяме бъдещето си според волята ни чрез ритуали и техники ,да постигаме желанията и целите си и др,но си зависи от силата и способностите на мага,не е толкова лесно и си има лична цена в зависимост от това какви системи исползваш.За съжаление аз не съм точно ясновидец а се занимавма с влиания и не мога да ти помогна,но мога да те свържа с хора които могат,и не ти говоря за комерсиализъм.

# 49
  • Мнения: 620
КГБ също така са разработили и изпитвали успешно химическа смес, която може да изпрати човек в астрала осъзнато, дори и да няма никакво желание за това. Американците също са разработвали подобни методи, но при тях са използвани звукови честоти и влиянието им в/у мозъка. За справка специално за американските методи - www.monroeinstitute.org
А програмата им Gateway Voyage може да се намери в нет-а за сваляне и употреба. Големината и е от порядъка на около 4-5Гб - 6 вълни х 3 диска всяка.

# 50
  • Плевен
  • Мнения: 125
Елементарно,някой работят на по-финни честоти в Астрала които са недостъпни за нас ,а както знаеш там разстоянието е без значение.Поискала е ,видяла е ,и ти сложила нещо с позитивна енергия да те облекчи и неутрализира негативната енергия.Според някой теории примерно за Ефира ,за Етера,за Астрала и някой Квантови всички сме свързани и сме в едно блато с връзка помежду си.Стига да имаш сетива.
А те и ЦРУ-то не са спали ,бианурални генератори и стимулатори които ти променят мозъчната честота чрез звук,могат и да те побъркат чрез такава вълна и за това писах в темата за ХААРП но не само звукови и електромагнитни вълни са ползвали а и доста експерименти с ЛСД и Аиоаска  през 70-те год и са били цели научни програми,а сега вече не искам и да си мисля с какво се занимават.Гледах филм по Нейшънъл Географик за един Нобелов Лоуреад който беше видял нещо свързано с веригата на ДНК и за което откритие получава Нобелова Награда и си го признава че го е видял под въздействието на ЛСД,мисля че го има и в Колибка този филм но си спомням името му.
 Според някой дори могат и да ти вкарат и внушение от разстояние ,но то пък примерно магията за любов какво е ,не е ли внушение да пожелаеш някой която технология се ползва от хиляди години ,черната магия не е ли вкарване на информация чрез вълна за саморазрушение и самосаботаж на подсъзнателно ниво-и не само де.Ами за това говорим.
Ето ви един бианурален стимулатор за релакс ,като този метод се използва и от съвременните магове за вкарване в определено състояние преди ритуал- Гнозис.В ЮТуб ги има много.Слушат се със слушалки и подходяща обстановка.Монро институт,дали има нещо общо с Робърт Монро автора на "Пътуване извън тялото"

Последна редакция: сб, 07 апр 2018, 13:18 от Калоян Пламенов

# 51
  • Мнения: 1 137
Ще бъда благодарна , ако ми кажете за човек , който може да се свързва с починали. Ако е от София още по- добре. Все казват, че не е  хубаво да се прави, но на мен ми липсва.

# 52
  • София
  • Мнения: 62 595
Демек, са си направили нова дрога да се друсат.

Вземете ме научете и мен на това дистанционно и духовно, че закъде съм с тази земна професия! Вместо да карам хората да правят упражнения, ще взема енергийно да го правя - хем те няма да се тормозят да повтарят, хем ще се справя с аутизма, хиперактивността, умствената изостаналост, дислексията и прочие изтощаващи и децата, и родителите, и терапевтите състояния.

# 53
  • Плевен
  • Мнения: 125
Ами ти Andariel какво работиш, физиотерапевт ли си?.
Първо трябва да си отвориш третото око,чрез медитации и техники-има ги.След което да започнеш практики за Астрална Проекция ,книгата пътуване извън тялото на Робърт Монро,но не ти го препоръчвам като начин на живот,ако зависеше от мен сега ,не знам ,май е по-добре да не се бях захващал с тези неща,мн. е натоварващо за психиката и начина на живот ти се променя коренно.Но ако имаш намерение в Спиралата има достатъчно литература http://www.spiralata.net/biblioteka/
Но пък и да успееш да започнеш да  виждаш,ще можеш само да виждаш енергийното състояние на човек и да го трансформираш до някъде ако усвоиш Проекцията.Виж и Метода Силва ,мн е добър за лечение от разстояние и е лесен за усвояване.

Последна редакция: сб, 07 апр 2018, 13:31 от Калоян Пламенов

# 54
  • София
  • Мнения: 62 595
логопед съм - при мен няма ала-бала, а си е гърч - повтаряне и обясняване на едни и същи неща по милион пъти, ако трябва. Като в спорта.

# 55
  • Плевен
  • Мнения: 125
Наясно съм ,и със сугестопедията на Лозанов.Не е приятна работа и  твоята,аз нямам такова търпение.А чувала ли си за йога нидра,не се бъзикам .Може доста да ти е от полза във твоята професия .Вместо да използваш първосигнална система ,там нещата влизат на подсъзнателно ниво,като при хипнозата със сугестия.Има един пич който работи и разработва системи в Германия Любомир Розенщайн ,а а ко искаш и книга за йога нидра мога да ти изпратя ако имаш интерес.Без да искам да ти давам акъл и да те поучавам в твоята професия,сигурен съм че си специалист  и мн. по-навътре в нещата от мен.
Има и един готин филм с Брус Уилис Шесто Чуство за едно дете аутист който вижда разни неща,и тук има такива деца и аз съм срещал.Но поне чуй някой програма на Розенщайн ,то си е като НЛП

https://www.youtube.com/results?search_query=йога+нидра+розенщайн
http://changewire.info/

Последна редакция: сб, 07 апр 2018, 13:44 от Калоян Пламенов

# 56
  • София
  • Мнения: 62 595
Защо, аз си я харесвам и ми е приятна, макар и изтощителна психически, а понякога и физически. Когато започне да се вижда напредък, удовлетворението е невероятно, то е като да строиш нещо - тухличка, хоросан... и така стотици пъти.

# 57
  • Плевен
  • Мнения: 125
Разбирам те напълно-обичаш децата ,аз се занимавам с биоенерго терапия като ползвам "нестандартни" методи ,но знаеш ли какви резултати съм имал и то с деца.Които чуват гласове и да виждат същества които ги тормозят,и според съвременната психиатрия това си е чиста Шизофрения , и доста от тези с които съм работил повечето се оправиха и гласовете и виденията изчезнаха,като съм се консултирал дори и с доценти психиатри и те са ми казвали че шизофренията е нелечима,само блокират симптомите с медикаменти и всичко е до периоди на рецедив.Не се бъзикам,сериозно,това не са майтап теми.Виж и тук една статистика на Холандски Институт за какво става въпрос ,публикувана  в докторонлайн.бг
и на тия деца и се слагат диагнози или аутизъм или шизофрения или някой проявяват симптоми на епилепсия ,но аз си мисля че не е от това http://www.doctoronline.bg/articles/1059/Vsyako-deseto-dete-v-Ho … uva-glasove"

Elea Lea ако е починала не се рови в това,няма кой да ти помогне,най-много да ти вземат парите.По принцип е възможно,но не се получава.Пък и мъртвите не трябва да се дигат.Ако ще се почувстваш по-добре прочети това което преживях аз от тук http://www.bg-mamma.com/?topic=1028415
Ако мъртъв иска да се свърже с теб,ще го направи чрез сън.

Последна редакция: сб, 07 апр 2018, 16:20 от Калоян Пламенов

# 58
  • Мнения: X
И след като т.нар. операции са измама защо при медицински прегледи се устоновява липсата на тумори, понякога дори и засегнати части от органи и пациентите се чувстват в пъти по-добре от преди? И още много от тези лечители споменават, че ги напътстват при операциите висши сили или "мъртви" доктори и те по техните напътствия ги правят така успешно, че и съвременните медици се чудят как е възможно. А понякога и Тези, които ги напътстват Отгоре използват телата на лечителите за да проведат лечението и операциите.
Няма доказано, след надеждно изследване, чрез ЯМР,
липса на злокачествени тумори след такива "манипулации"!
Кой как се чувства, особено, ако е платил сума на "всевишния",
чрез поредния мерзавец, обаче добре владеещ психологията е ОК!
А към плевенчанина, развалящ и правещ магии-разбирам, просто бизнес.  Mr. Green
Вера Кочовска, от Плевен Ви превъзхождаше като манипулатор.
Да Ви споделя неща от нейната "крипта", за часовниците в нейното жилище, което е с/у "Дом на книгата" и т.н.
Просто искаше да подменя нейният сат. приемник с актуален, без да плаща.
Не стана, плати си в брой (издаден бе ф.бон от оператор), не желаех да ми "гледа" и "помага".
(1995г)  Peace
но знаеш ли какви резултати съм имал и то с деца.Които чуват гласове и да виждат същества които ги тормозят,и според съвременната психиатрия това си е чиста Шизофрения , и доста от тези с които съм работил повечето се оправиха и гласовете и виденията изчезнаха,като съм се консултирал дори и с доценти психиатри и те са ми казвали че шизофренията е нелечима,само блокират симптомите с медикаменти и всичко е до периоди на рецедив.
Това, че "чува и вижда" не е достатъчно за диагностициране на шизофрения,
която е с раздели.
Мда, Вашите консултации са били за Вас, Вас са наблюдавали.
Никой медик не поставя "диагнози" дистанционно.
ПП Свекърът ми е с Алцхаймер и Паркинсон. Надлежно диагностициран.
На свекървата ми сте казали, понеже сте "видели",
че е обсебен от дяволи..или не знам какво си.
Вързала се, че и игли, по ваше указание слагала в леглото, където той спи.
Поизточихте малко суми, от нея. Свършиха.
Каквото трябваше съм направила относно информация за вас,
която тя да узнае и органите на реда, надлежно.
През определен период, 5 годишен, се прави данъчна проверка,
особено на жени-скенери, и всякакви ти му вещери.
Сполай ви, по-добре правете сайтове за строителни материали и услуги.  Hug

Последна редакция: сб, 07 апр 2018, 18:29 от Анонимен

# 59
  • Плевен
  • Мнения: 125
Нищо не разбрах от това което искаш да ми кажеш,но карай.Само че си работила през 1995год като сателитен техник и Вера Кочовска е искала да и смениш приемника с по-актуален и ти е издала касов бон.Много вълнуващо.Но каква е тази крипта за часовници,не съм чувал за такива техники.Сподели по-подробно ако си запозната!

Последна редакция: сб, 07 апр 2018, 18:01 от Калоян Пламенов

# 60
  • Мнения: X
Аз никъде не съм ходила, за вещерства, а свекървата-при вас.
Май си сбъркала човека,какви са тези игли и крипти от часовници?
Така е ,аз примерно мога да ти обая 5 см конец с няколко възела и това да те съсипе ако ти го хвърля под леглото ,или една игла която да я забия на пердето
Сори но аз не приемам хора,само това ли можа да измислиш.
И обявите ви с телефон, за разваляне и правене на магии?
http://www.bourgas.org/display-ad-80366.html
ПП Добре е да се чете какво се споделя, някъде си, с цитати от ваши чатове:
ШАРЛАТАНСТВОТО В МАГИЯТА » Калоян Пламенов- от Плевен 18+
https://www.magiata.info/index.php?topic=1716.0

Последна редакция: сб, 07 апр 2018, 19:08 от Анонимен

# 61
  • Плевен
  • Мнения: 125
Това с обявите не само там,а в мн сайтове и се прави с цел оптимизация на блога ми който е за магия,ако знаеш какво е това оптимизация и как се прави.А онова във форума си е личен конфликт с едни колеги и ми правят номера.Бих те попитал в кой квартал живея щом свекърва ти е идвала при мен,но мисля и че и това можеш да го изнамериш от Гугъл,но дреме ми да ти кажа честно.Хейтъри винаги си има,но пък чак толкова брутално.С игли се правят черни магии а не лечение,ако не са акопунктурни.Аве пиши си ,какво ще ти се обяснявам.

# 62
  • Мнения: X
Хем имате обяви, за магии, амулети...50лв
Споделяте, че сте имали и "резултати" с деца, "набелязани" от докторите за шизофреници.
А, да разбирам, че и писанията ви тук са за:
Цитат
оптимизация на блога ми който е за магия
  ooooh!
ПП Няма и безконтактен бой, това е демонстрация.
За всеки спорт има правила, нива, титли, които се защитават.
Мда, може би това е "учение", което е само за себе си.

# 63
  • София
  • Мнения: 62 595
Аз изгубих звук и картина, когато прочетох за децата с гласовете и шизофреници и аутизъм. Що ли съм учила, да взема да си хвърля дипломата!

# 64
  • Плевен
  • Мнения: 125
Оффф , аве какво да ви се обяснявам,то според вас и енергий няма.А ти Andariel какво,искаш да те свържа с родителите на едно 5 год момченце,не казвам че са с диагноза а симптоми,ок мога да те свържа с майката на детето да ти обясни тя,но за какво да го правя,какво има да ти доказвам на теб и на такива като теб ,като се заяждате с всички .

# 65
  • Мнения: X
Andariel,
Сподели кой е блогът ти, за да го оптимизираме.  Peace
А, и си "отвори" третото око - диплома не ти трябва!  

# 66
  • София
  • Мнения: 62 595
И трето око, и чакри, и всичко! И енергиЙ.

# 67
  • Плевен
  • Мнения: 125
Ха-ха-ха ще ми оптимизараш,разби ме.Че ти знаеш ли изобщо какво означава тази дума,но и много ми е чудно как свекърва ти е идвала при мен след като не приемам хора.Не уцели този път.Пък забрави да ми кажеш в кой квартал живея след като е идвала свекърва ти.Поразрови се в интернет ,може и да откриеш нещо.Но добре ок,аз ви разбирам нуждата на такива като вас които имат нужда  се заяждат и да плюят,но не искам да го казвам лафа тука Anguished Ами да взема и аз да си изхвърля дипломите че вие сте като коне с капаци-с извинение.А всъщност ми трябва диплома щото съм със 7ми клас,ако може да уредите нещо ще съм благодарен.Но пък и не разбирам такива като вас какво правят във форум за Паранормално и Езотерика след като нямате интерес,само да спамите и пълните форума с простотия друго не виждам.Както казах има и други подфоруми ,препоръчвам ви и на двете да се ориентирате към "Мъжът и Жената Интимно" не тук ,ще ви е от полза повече.

Последна редакция: сб, 07 апр 2018, 20:55 от Калоян Пламенов

# 68
  • Мнения: X
но и много ми е чудно как свекърва ти е идвала при мен след като не приемам хора.
аз се занимавам с биоенерго терапия като ползвам "нестандартни" методи ,но знаеш ли какви резултати съм имал и то с деца.
Ясно, децата не са хора, а какво са?

# 69
  • Плевен
  • Мнения: 125
О бе я,писна ми.Казах ви ориентирайте се към "Мъжът и Жената Интимно" че тук само простотии ръсите.Нищо умно и аргументирано не съм прочел от вас.Тук не е пространство за изливане на негативните емоции на незодоволени лелички.Ако нещо имате да каже спрямо темата на форума-заповядайте.Но няма какво да кажете ,така че по-добре си мълчете че само дразните хората и то е умишлено PAV1,мн долна простотия .Никой не приемам в къщи каму ли пък с Паркинсон.

Последна редакция: сб, 07 апр 2018, 20:56 от Калоян Пламенов

# 70
  • София
  • Мнения: 62 595
За сметка на това ние прочетохме доста от теб. Що така се ядосваш, не си ли дзен? Да не сме ти разбутали лилавата аура?

# 71
  • Плевен
  • Мнения: 125
Ми то нали това ви е целта и не само с мен,но това не е място за не-щасливи и заядливи лелички които се чудят върху кой да си изхвърлят нещастието.И хората не са длъжни да четат простотия.Аз млъквам вече,не съм някой баламурник да ви мълча,но не си струвате просто.Препоръчвам ви някой друг под-форум след като няма какво да споделите по темата.Иначе ме кефи,като в кръжок по дебати се чувствам само Че го обърнахте на селска седянка-ебати простотията чесно.

Последна редакция: сб, 07 апр 2018, 20:47 от Калоян Пламенов

# 72
  • София
  • Мнения: 62 595
Обичам фразата "не си струвате". Децата в детската градина казват "а ти си тъп и твоята играчка е грозна". Сладур!

# 73
  • Плевен
  • Мнения: 125
Ти освен да си защитаваш егото и да се заяждаш,нещо друго има ли което да ни споделиш.Аз поне споделям опитност и практика ,а ти само се заяждаш като разгонено животно и уплаши хората.Виж другите не смеят вече да се обадят от такива като вас.Аве не сте само вие тука ве,има и хора които се интересуват от духовни практики и литература и не смеят да се обадят от спамери като вас.Това не е форум  и тема за "Кой е по-голям мъж и кой е по-отворен" И като няма какво да споделиш поне си мълчи или си намери си друг форум и стига с тия "рендета" че уплаши жените.Но честно,спирам и аз да ви се подавам на провокациите ви и аз млъквам.Много-сте зле по тези теми и просто нищо не казахте или има какво да кажете.Освен да се правите на интересни-никакви аргументи.

Последна редакция: сб, 07 апр 2018, 21:09 от Калоян Пламенов

# 74
  • София
  • Мнения: 62 595
Питай!

# 75
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
За сметка на това ние прочетохме доста от теб. Що така се ядосваш, не си ли дзен? Да не сме ти разбутали лилавата аура?
bouquet
Велика!

Общи условия

Активация на акаунт