Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 апр. 2018, 15:40 ч.

БВД - тема 23 - Без въглехидратите навред ще съм мацка занапред!

• 58 577
  • 514
  •   1
Отговори
# 510
  • София
Здравейте Simple Smile
В момента съм на тази диета (4ти ден ми е днес).
Имам едно питане - черен шоколад 99% какао позволен ли е?

# 511
Не Simple Smile Само месо,яйца и зеленчуци .

# 512
Аз да се оплача, че съм болна.... А лекарствата ми 'съсипват' режима. Единия сироп толкова захар има че чак лошо ми стана. Има вкус на мед- че и по сладко. Другите за смучене и те. Докторката ми вика докато оздравея да зарязвам режима.. Как пък не. 😨 3г ми трябваха да се навия да го почна. 3 седмици с 1-2 мънички прегрешения и ще ми каже тя да спра.
Вчера съм се забляла в един филм и храня малкия и аз ям от друга чиния. Обърках хапките и вместо на него аз го лапнах 😖 Че аз съм била забравила вкуса на ориза, беше много странен на вкус, сякаш опитвам за 1ви път.

# 513
Да момичета, вече съм добре. Напълняването ми се случи иманно след операцията. Не съм сигурна обаче каква точно е причината - дали възпалението, операция, вливанията. А може и спирането на цигарите или комбинация от всичко. Каквато и да е причината, много набързо качих 20 кг.

Първите месеци след операцията се захранвах, трябваше постепенно да въведа всички видове храни. Започнах с приготвяне на пара, а пържено ядох 6 месеца по-късно, но и до днес го ограничавам.

И въпреки преживяното съм доволна, защото именно заради него успях да спра цигарите!

Kaya надявам се, че вече си оздравяла, а ефекта от диетата ти е добър. Пиши какво стана.

Аз също се разболях в края на първия етап и беше сложно с лекарставата. Наблегнах на чая Simple Smile

Днес ми е 2ри ден от втория етап. Направих първите 24 дни, после кратка почивка и вчера стартираха вторите 24 дни. Не направих подготвителен ден, но и корема ме наболваше и не посмях да съм само на ябълки. А момчетата (ММ и синковеца) приготвиха неустоима баница за вечеря точно в подготвителния ден Grinning

През първите 24 дни нямах прегрешения. Всъщност ядях шоколад 99, 92 и 85%. Подлъгах се по режима на Узунов. Но по мои наблюдения 85% разваля диетата и повече няма да го консумирам. За сега не мисля да купувам какъвто и да е шоколад. Трудно ми е заради еднообразието, а шоколада ми дава други вкусови усещания. Аз принципно не съм любител на месото и рядко ми се дояждат месни храни. Зеленчуците са ми ограничени, защото от марулите ме боли корем. От тиквичките също ме боли и се подувам. Всъщност тях си ги правя на крем-супа (много е вкусна) и така не ме боли Simple Smile Доматите вече се изчерпаха по пазарите. Е има, ама пластмаси кой знае с какво пълни. И така, доста еднообразно става храненето. Но 24 дни са реално постижими. А и след диетата ефекта продължава - някак естествено ми се променя храненето и не се нахвърлям постоянно и на всичко, а се наслаждавам на вкусовете Simple Smile

# 514
  • София
Здравейте, вече 4 години се стремя да следвам този тип диета, имаше период от 6 месеца, в който по здравословни причини го наруших и възвърнах всичките 7 кг от второто майчинство...Чувствам се ужасно, не се побирам в дрехите, спрях да спортувам, започнах да си хапвам сладко неограничено, започвам диета и я прекъсвам, затворен цикъл...Препоръчаха ми една испанска диета, с готови продукти, ядеш 5 пъти и отслабваш, дали някой я е следвал, да си каже мнението - essential diet, понеже няма много инфо или реклами?

Общи условия

Активация на акаунт