ПЧМГ - 2 тема

  • 81 249
  • 747
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 254
Освен това нямат достатъчно голяма обедна почивка преди края на часовете в периода 5-7 клас, за съжаление.

# 241
  • Мнения: 95
Освен това нямат достатъчно голяма обедна почивка преди края на часовете в периода 5-7 клас, за съжаление.

Липсата на достатъчно дълго междучасие за обяд е една от малкото неуредици в прогимназиалния курс. Често часовете завършават в 14:40 и едва след това децата могат да обядват. Най-добре е да си носят храна от вкъщи, за да могат да прихапнат между часовете.

# 242
  • София
  • Мнения: 254
Съгласна съм, и за мен това е едно от малкото неща, които не харесвам.

# 243
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 293
А за мен това е огромно предимство - сандвич за междучасието и по-рано у дома.

# 244
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
Здравейте,

Предстои й ни от септември момиченцето ни на 6 години да посещава предучилищния клас в Питагор. Да призная вълнуваме се Simple Smile Ще съм признателна за отзиви и споделен опит!!! Знаете ли дали има тема за предучилищна в Питагор !?!!

# 245
  • Мнения: 8 171
Здравейте,

Предстои й ни от септември момиченцето ни на 6 години да посещава предучилищния клас в Питагор. Да призная вълнуваме се Simple Smile Ще съм признателна за отзиви и споделен опит!!! Знаете ли дали има тема за предучилищна в Питагор !?!!
Няма тема за Питагор. В темата частни училища можете да намерите повече информация.
Ако ви интересува нещо конкретно пишете на лични Simple Smile

# 246
  • София
  • Мнения: 452
Здравейте. Моля някой да ми даде информация какво обучение се предлага допълнително за 5 клас през юни месец? Някаква форма за подобряване на успеха разбрах, че се организира.

# 247
  • София
  • Мнения: 23
Здравейте, имам нужда от съвет за подходящи задачи за подготовка за изпита за 3-ти клас в Питагор/ ПЧМГ.
Сборникът на Алашка за 3-4 клас, публикуван по-напред в дискусията, за тази цели ли е или той е за деца, които в момента са в съответните класове?

# 248
  • Мнения: 8 171
Здравейте, имам нужда от съвет за подходящи задачи за подготовка за изпита за 3-ти клас в Питагор/ ПЧМГ.
Сборникът на Алашка за 3-4 клас, публикуван по-напред в дискусията, за тази цели ли е или той е за деца, които в момента са в съответните класове?
Във втори клас в Питагор се ползва Немо и Умник-математик.
Мисля че и математическото букварче е подходящо.

# 249
  • София
  • Мнения: 23
Здравейте, имам нужда от съвет за подходящи задачи за подготовка за изпита за 3-ти клас в Питагор/ ПЧМГ.
Сборникът на Алашка за 3-4 клас, публикуван по-напред в дискусията, за тази цели ли е или той е за деца, които в момента са в съответните класове?
Във втори клас в Питагор се ползва Немо и Умник-математик.
Мисля че и математическото букварче е подходящо.
Благодаря!

# 250
  • София
  • Мнения: 487
Здравейте.За подготовка за изпита за след 7ми клас, достатъчни ли е подготовката за НВО или има специални типове задачи или сборници по които да се готвим?

# 251
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 293
Има изпит по математика в специфичен за гимназията формат. Тук пише ЕлиГ, която има доста наблюдение. Дано се включи

# 252
  • София
  • Мнения: 4 019
Моят опит е малко далечен вече, от преди пет години. Тогава изпита беше по формата на матурата, но със задачи и от сип, или както и да се водят допълнителните часове математика. Влезте във фб групата за прием, там има от даваните на пробните тестове и ще добиете по- точна представа за задачите.
Успех!

# 253
  • София
  • Мнения: 487
Благодаря, видях ги там, но немога да преценя като трудност. Ние бяхме в неделя на пробен там, на втори модул се е справила добре, а на първи модул слабо. В общи линии едва 57т. Което за прием там няма шанс. Когато правихме пробни в други школи обикновенно успява около 77-85 т. да докара. Та затова се замислих, дали са по трудни задачите в ПЧМГ или тя се притеснила. Проблема, че училището и е харесало и иска да се пробва да влезне и затова се чудя какви задачи да и давам. За съжаление в групата няма отговори на тестовете и ще е трудно да се проверяват. Също се чудя, ако са обвявили да приемат 50 деца, а има само 40 деца с над 75 т и дали пада бала и приемат деца с по нисък бал?

# 254
  • Мнения: 5 234
Здравейте.
Колко петокласници приемат?

Общи условия

Активация на акаунт