Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 6 апр. 2018, 17:52 ч.

Ранна бременност - първо тримесечие

• 15 726
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
Моля ако някои може да ме посъветва с нещо
Направете си кръвен тест той е най сигурен

# 61
На 7ми ден от закъснението е прекалено рано да се отчете евентуална бременност. Или кръвен тест или изчакай поне датата на следващата предпилагаема менструация.

# 62
Здравейте на всички и ас искам да питам нещо направих си тест за бременност след на 7 ден от половия акт сутринта го направих излезе положителен след 5 дни направих пак ама на обяд и излезе отрицателен а не боли корема всякаш ще ми дойде цикъла незнам какво да мисля

Моля ако някои може да ме посъветва с нещо

Много странно. Най-добре направи кръвен тест или посети лекар.

# 63
И аз съм точно така само че съм в 3-4 седмица и ми е първа бременност нормално ли е на тези седмици да се чуствам така?
PS....Чувала съм че чай от розмарин или джинджифил помагъл... 🤔😷

# 64
Здравейте за първи път пиша в този сайт....Някой случайно да му е свършил ц.,и да е бил обилен и малко да му върви ппц на мен ми върви повече от 5 дена,но този път по малко,боли ме корема,лошо ми е когато ям месо,а аз много обичам да си хапвам месо, вие ми се свят, постоянно ми се спи,умора имам и кафяво течение.Моля помогнете...

# 65
Здравейте за първи път пиша в този сайт....Някой случайно да му е свършил ц.,и да е бил обилен и малко да му върви ппц на мен ми върви повече от 5 дена,но този път по малко,боли ме корема,лошо ми е когато ям месо,а аз много обичам да си хапвам месо, вие ми се свят, постоянно ми се спи,умора имам и кафяво течение.Моля помогнете...

Отивай на лекар. Да не е някоя киста. Това състояние директно трябва да се обсъди с лекар. Мога да ти препоръчам.

Общи условия

Активация на акаунт