Правили ли са ви хороскоп - 2?

  • 107 574
  • 764
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 7
Курсът, който се предлага от Астрогалакси, е дистанционно обучение. Но съм чувала добри отзиви. Качествен астролог, качествено обучение. Курсът е по Традиционна астрология, доколкото знам. Ако искате обучение в присъствена/групова форма, тогава потърсете друга алтернатива.



Много благодаря за споделената информация!

# 451
  • Мнения: 3 260
Н. Колев е от малкото астролози у нас, които практикуват медицинска астрология. И не само я практикуват, а и разбират. Защото има и такива, които практикуват без нужното разбиране.

# 452
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 426
Аз ако ще се записвам на курс - ще е при Илиана Магерова. Консултирала съм се при нея, имам представа от изказ, подход, знания. Не съм съвсем начинаеща, но е различно, когато знанието се поданся структурирано, и ще ми е полезно. От нея има какво да се научи, да се вземе, а тя не крие познание. Лошото е, че сега нямам време за такив занимания, но някога в бъдеще е възможно Simple Smile

# 453
  • Мнения: 3 260
Магерова е завършила МА и съм я чела как обяснява, определено става за преподавател.

# 454
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 426
Преди време, като се бяхме виждали коментирахме, че когато човек се учи - той хаотично събира информация от тук - от там. Но когато трябва да подготви урок - той систематизира и осмисля натрупаното познание, и в тази връзка - преподаването е много градивно, затвърждаващо. Давала съм си сметка, че е права, защото когато подготвям материали по някакъв повод - минавам през същите агрегиращо-осмислящи процеси, за да си завърша продукта.

# 455
  • Мнения: 61
И аз-  хоп  в темата за астрология.
 Абсолютен аматьор съм в астрологията, но пък са ми правили хороскоп и искам  да споделя моите изживявания.
Преди почти десетина години исках да се запиша на курс по астрология. И така... с огромно желание отидох при Росица Пармакова. Тя първо поиска да погледне картата ми..и... категорично каза, че хора с асцендент Лъв и с Марс в Овен в девети дом не стават за астролози ( Марс ми прави опозиция с Уран, квадрат с Луната  и  с Меркурий).  
Реших да си направя хороскоп. И така ... при Галя. По-скоро ме интересуваше и все още м/у впрочем въпросът за работа. Отговорът й беше,  че като поставила нейната в/у моята карта или обратното не помня точно, с този мой Марс аз съм щяла да се съмнявам за всичко, което ми казвала, с една дума нямало да й вярвам.  
Случайно ми попадна името на Ф. Филипов. .. . И така , уговорихме си среща. Много мил и  ерудиран мъж.  Направи ми ректификация, оказа че часът ми на раждане е бил точно изчислен (от друг астролог) . Консултацията беше на запис (който аз съм изтрила за съжаление).   Относно прогностиката беше  много пестелив. Но за сметка на това, какво е астрология и какво ни учи тя- беше изключително щедър,. Консултацията продължи почти пет, да пет часа.
 И така...от 6-7 години се консултирам с Адеберан.    Задавам въпрос и той отговаря. Правил ми е солар - някои неща се случиха други- не.  За определяне на  подходяща дата за операция  напр. е добър.
 За хороскоп цената му е 30 лв. Не че не цени труда си, а  защото иска да помогне на повече хора.  Сега пък да не прозвучи като реклама.
 Аз все още издирвам астролог, който да ми разчете правилно картата . Актуален си остава въпросът ми относно работата. Ако някой от вас имт време и желание бих си дала данните на драго сърце.
 
 


 

# 456
  • Мнения: 3 260
За акцентираното лъвско донякъде ще се съглася, много им е трудно да прескочат егото и личния си интерес. Но какво отношение има Марс към астрологията? Може би е имала предвид символиката на 9 дом – философия, наука, висши знания и мъдрост.

Що се отнася до някои корифеи и известни светила, там и аз имам наблюдения, че са пестеливи откъм практическа и прогностична част, но за сметка на това са много щедри на теория, да обясняват какво е астрологията и за какво ни е нужна. Само че една консултация няма нищо общо с изнасяне на лекции пред аудитория. Никой няма да те аплодира за това, че си блестящ теоретик. Хората искат отговори на конкретни въпроси и опции за реагиране, за справяне със ситуацията.

# 457
  • Мнения: 362
И аз-  хоп  в темата за астрология.
 Абсолютен аматьор съм в астрологията, но пък са ми правили хороскоп и искам  да споделя моите изживявания.
Преди почти десетина години исках да се запиша на курс по астрология. И така... с огромно желание отидох при Росица Пармакова. Тя първо поиска да погледне картата ми..и... категорично каза, че хора с асцендент Лъв и с Марс в Овен в девети дом не стават за астролози ( Марс ми прави опозиция с Уран, квадрат с Луната  и  с Меркурий).  
Реших да си направя хороскоп. И така ... при Галя. По-скоро ме интересуваше и все още м/у впрочем въпросът за работа. Отговорът й беше,  че като поставила нейната в/у моята карта или обратното не помня точно, с този мой Марс аз съм щяла да се съмнявам за всичко, което ми казвала, с една дума нямало да й вярвам.  
Случайно ми попадна името на Ф. Филипов. .. . И така , уговорихме си среща. Много мил и  ерудиран мъж.  Направи ми ректификация, оказа че часът ми на раждане е бил точно изчислен (от друг астролог) . Консултацията беше на запис (който аз съм изтрила за съжаление).   Относно прогностиката беше  много пестелив. Но за сметка на това, какво е астрология и какво ни учи тя- беше изключително щедър,. Консултацията продължи почти пет, да пет часа.
 И така...от 6-7 години се консултирам с Адеберан.    Задавам въпрос и той отговаря. Правил ми е солар - някои неща се случиха други- не.  За определяне на  подходяща дата за операция  напр. е добър.
 За хороскоп цената му е 30 лв. Не че не цени труда си, а  защото иска да помогне на повече хора.  Сега пък да не прозвучи като реклама.
 Аз все още издирвам астролог, който да ми разчете правилно картата . Актуален си остава въпросът ми относно работата. Ако някой от вас имт време и желание бих си дала данните на драго сърце.
 
 


 
От написаното не става ясно какво визирате, като "правилно разчитане на картата" и какво ви интересува за работата. Търсите още професията си, не сте доволна от насоките за работа на другите астролози, не съвпадат с вашите представи...За мен въпроса е неразбираем.

# 458
  • Мнения: 3 260
Ако искате коректна прогноза, винаги се уточнява в конкретика. Все пак не става въпрос за гадателски практики.
Има различни случаи. Един човек може още да не е намерил призванието си, друг да се чувства неудовлетворен с избраната професия или професионална сфера, при трети може да стои на дневен ред смяна на работодател/длъжност или да се интересуват от евентуално издигане, промени в статуса и доходите. Иначе за общи приказки желаещи винаги ще се намерят, но да определиш правилно професионалното поприще на натива е едно от най-трудните неща в астрологията. Особено в наши времена, когато имаме толкова много различни професии.

# 459
  • Мнения: 9 152
Karammell, добре дошла! Simple Smile
ако имаш желание, можеш да публикуваш своите данни в другата тема и да дискутираме с форумни сили твоята карта относно работата.
Относно Асц. Лъв- аз съм с такъв Асц, по тропическата система. По сидералната Лагната ми е в Рак. И трябва да си призная, че точно сидералната ми карта отговаря и посочва интересите ми към астрология и духовно развитие като цяло.
Сестра ми (имаме 13 мин разлика) и по двете системи е с Асц. рак, но тя категорично не желае да изучава и да се интересува от астрология, защото счита , че това е грях.

# 460
  • Мнения: 2 749
Коя е другата тема?

# 461
  • Мнения: 9 152
http://www.bg-mamma.com/?topic=1052507

Само да поясня - темата е замислена  за тези, които се интересуват от астрология, а не само от продукта й. Т.е. частта от него - прогнозирането. Simple Smile

# 462
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 426
За акцентираното лъвско донякъде ще се съглася, много им е трудно да прескочат егото и личния си интерес. Но какво отношение има Марс към астрологията? Може би е имала предвид символиката на 9 дом – философия, наука, висши знания и мъдрост.


Тя е уточнила: "Марс ми прави опозиция с Уран, квадрат с Луната  и  с Меркурий" - вероятно таото, което се заформя.



Аз днес бях при Илиана. Като се обадих да се уговорих се подсмихна  - защо ми е да го правя, като добре си следя нещата и сама. Ами - за да видя една друга гл.т. Последните два пъти ходя, след като аз самата се занимавам, и ми е било интересно как изглежда това, което виждам аз, през един друг поглед. Гледните ни точки винаги са били различни, а тя има и много по-голям обхват на познанието. В началото прокарвах всичко през малкото зрънце познание, което имам и осъзнатостта за реалността около мен. Така затварях много други хоризонти. С времето се научих да нямам конкретни очаквания, а по-скоро да виждам възможностите, ограниченията ...

За деветте години, в които се познаваме - само първата прогноза беше хубава. Всички други - чернилка. Има изкл. висока познаваемост при мен. Днес обаче ме разби тотално - много хубави неща. Ще видим, времето е пред мен Simple Smile

# 463
  • Мнения: 3 260
Тя е уточнила: "Марс ми прави опозиция с Уран, квадрат с Луната  и  с Меркурий" - вероятно таото, което се заформя.

Неспокоен ум, но може да бъде и много буден. Малко невротизираща конфигурация, може би е имала предвид липса на търпение. А при устни консултации трябва и да си добър слушател, да имаш правилна преценка относно това, което ти подава като информация клиентът, макар че в такъв формат предимно астрологът говори, не е сесия при психотерапевт /някои имат и такива очаквания/.

Има и слаби години, дори неблагоприятни. Клиентът иска едногодишна прогноза – в такъв случай какво да кажеш? Разбира се, че по най-деликатния начин се поднася информацията, дават се насоки, препоръки, но някои като чуят, че астрологичната динамика е в разрез с това, което са очаквали да получат като прогноза, направо смятат, че трябва да отпишат цялата година. В живота има всякакви времена – и добри, и лоши, и посредствени. Не може всяка година да ти е силна, кулминираща. При мен текущата година също е слаба и е показано в прогностиката, затова нямам и очаквания. Откъдето е текло, отвсякъде е спряло. Пълен блокаж. Нови клиенти и проекти се появиха на хоризонта и всичко е на стоп. Имам чувството, че времето е спряло. Но аз съм наясно, че такава ми е годината. Може тихичко да си поплача във възглавницата, но няма да обвинявам астрологията или астролога.

Последна редакция: вт, 25 сеп 2018, 11:57 от Sotis

# 464
  • Мнения: 61
Тя е уточнила: "Марс ми прави опозиция с Уран, квадрат с Луната  и  с Меркурий" - вероятно таото, което се заформя.

Неспокоен ум, но може да бъде и много буден. Малко невротизираща конфигурация, може би е имала предвид липса на търпение. А при устни консултации трябва и да си добър слушател, да имаш правилна преценка относно това, което ти подава като информация клиентът, макар че в такъв формат предимно астрологът говори, не е сесия при психотерапевт /някои имат и такива очаквания/.

Има и слаби години, дори неблагоприятни. Клиентът иска едногодишна прогноза – в такъв случай какво да кажеш? Разбира се, че по най-деликатния начин се поднася информацията, дават се насоки, препоръки, но някои като чуят, че астрологичната динамика е в разрез с това, което са очаквали да получат като прогноза, направо смятат, че трябва да отпишат цялата година. В живота има всякакви времена – и добри, и лоши, и посредствени. Не може всяка година да ти е силна, кулминираща. При мен текущата година също е слаба и е показано в прогностиката, затова нямам и очаквания. Откъдето е текло, отвсякъде е спряло. Пълен блокаж. Нови клиенти и проекти се появиха на хоризонта и всичко е на стоп. Имам чувството, че времето е спряло. Но аз съм наясно, че такава ми е годината. Може тихичко да си поплача във възглавницата, но няма да обвинявам астрологията или астролога.
Благодаря ви, момичета, че ме приехте така приятелски и топло!

 Цитат на: Sotis в пн, 24 сеп 2018, 15:37
За акцентираното лъвско донякъде ще се съглася, много им е трудно да прескочат егото и личния си интерес".
 При мен обаче е точно обратното, загърбих личният си интерес в името на общият бизнес . За да не спамя тук темата отскачам в другата тема за да оставя данните.
 Може ли да ми препоръчате къде във Варна  мога да запиша курс по астрология? Мислех си за Кирил Стойчев или за съпругата му...
 
 

Общи условия

Активация на акаунт