Имам кола. Имам книжка. А сега?

  • 122 001
  • 2 544
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: X
Отдавна не бЕх влизала...ама то пример след пример как жената НЕ става за шофьорлък.....  Smiley
Чак да те е страх да излезеш и да "стъпиш " на улицата.
В понеделник съм с моя мъж, по работа с колата, на две поредни кръгови, две "кифли с ФаФли" директно си цепят през кръговото...ама че нямат предимство, ама че има вече коли "вътре", кВо ги интересува тЕх....   Laughing свистят спирачки, свирят клаксони, голЕма раПта, те "орат" кат селянки през нивата....
Да се смееш ли, да плачеш ли?!

# 796
  • София
  • Мнения: 3 129
Мда, това мъж НИ-КО-ГА няма да го направи. Вярвай си.


# 797
  • Мнения: X
Мда, това мъж НИ-КО-ГА няма да го направи. Вярвай си.
МОже и да го прави....аз не съм виждала.
А и темата е за Жените-шофьорки, или?    Smiley

ако искаш да плюем по мъжкото шофиране, пусни тема, ще пиша.

# 798
  • Мнения: 28 853
Мен най-много ме дразнят тези, които не дават мигачи....длъжни сме да знаем накъде отиват.

# 799
  • София
  • Мнения: 3 129
Feel free да плюеш по каквото решиш. Ние тук сме си полезни по някакъв начин, не плюем. Ти с какво точно можеш да си полезна в дискусията тук?

# 800
  • Мнения: X
Ти с какво точно можеш да си полезна в дискусията тук?
С посочване на грешките.
Като ги четат пак, и пак, и пак, току виж пък се замислят и се опитат (поне) да са по-добри шофьорки.

# 801
  • Мнения: 4 661
Ти с какво точно можеш да си полезна в дискусията тук?
С посочване на грешките.
Като ги четат пак, и пак, и пак, току виж пък се замислят и се опитат (поне) да са по-добри шофьорки.


Отивай да си лекуваш липсите,комплексите  и травмите  другаде,жалка си....

# 802
  • Мнения: X
Защото посочвам тъпотиите, ставащи по пътищата? Жалко е, че некадърните шофьори и шофьорки се множат като гъби след дъжд... Жалко е и да прибягваш до лични нападки, като нямаш аргументи... Вероятно и на пътя реагираш така "жалко".

# 803
  • София
  • Мнения: 4 543
E, аз пък вчера видях един шофьор от мъжки род, който не само ни отне предимството, но и дори не си направи труда да се огледа идва ли някой от пътя с предимство. Иде реч за локалното пред The Mall, а ние влизахме откъм Цариградско. Друг пък малко след това се правеше на състезател из лентите на кръговото при Арена Армеец. Всеки път като шофирам или ме возят попадам на поне един идиот, и от двата пола.

# 804
  • София
  • Мнения: 3 129
E, аз пък вчера видях един шофьор от мъжки род, който не само ни отне предимството, но и дори не си направи труда да се огледа идва ли някой от пътя с предимство. Иде реч за локалното пред The Mall, а ние влизахме откъм Цариградско. Друг пък малко след това се правеше на състезател из лентите на кръговото при Арена Армеец. Всеки път като шофирам или ме возят попадам на поне един идиот, и от двата пола.
Значиии, мъжете не стават за шофьори. Да слизат веднага всички от колите, нищо не става от тях!
Предлагам Франсоаз да им го обясни в някой авто форум, веднага ще се съгласят до един.

# 805
  • Мнения: 22 516
Идиоти има все повече!Факт!
Наскоро един такъв мега-идиот от мъжки пол навлезе в кръгово движение отляво, тиест в насрещното!!Позачуди се какво да направи преди кръстовището и после ченето ми падна!😳

# 806
  • Мнения: 2 478
Франсоаз, не съм останал с впечатление и гаранция не само аз, че темата е за жените шофьорки, както казваш ти, а за всички "шофери" на пътя Wink.

Мхм, почти всеки ден карам и гледам простотии, където мога се изнизвам бързичко, но на повечето места пълзя, като малоумен, именно заради плиткоумници, полът няма значение, но кифльочите няма какво да ги коментираме. Докато не се затегне контролът и КАТ не почне да си върши работата, а не избирателно, така ще е. Кръговото продължава да е мистерия за много "софиянци", защото тук се напълнихме с всякаква сволач.

На пътя с предимство се оглеждам най-много и винаги отпускам крак от газта с готовност за спиране, крак готов да натисне спирачка и очите шарят по огледалата някой да не се е засилил зад мен, ако някой се е засилил междувременно по пътя без предимство, че иначе триъгълникът ще му извади очите, и не го е видял, но причината е друга, която всички си я знаем, пусто майнольо манталитетче.

На нерегулирани улички, пускам десния, и ми е гот, с усмивка, даже давам мах с ръка да минава, че някои се чудят. Така и така съм спрял, защо да бързам и да се бутам, няма да стигна по-бързо. Българинът е на принципа "да не се мине" и "да е първи". Бе то и аз си изрязвам Алфата на светофари понякога, че си обича високи обороти, и за да се кефя от шофирането, тя и затова е направена, но това е друго.

Сега от септември не ми се мисли какво ще е. С всяка изминала година става все по-зле.

Последна редакция: ср, 21 авг 2019, 21:16 от FragranceFanatic

# 807
  • Мнения: 18 268
Идиоти има все повече!Факт!
Наскоро един такъв мега-идиот от мъжки пол навлезе в кръгово движение отляво, тиест в насрещното!!Позачуди се какво да направи преди кръстовището и после ченето ми падна!😳

Може да е бил англичанин/ирландец/кипърец и по навик да е тръгнал на ляво в кръговото. Joy

# 808
  • Мнения: 4 808
Едва ли! Днес в задръстване един таксиджия изпревари почти цялата колона в насрещното и нахално се навря пред мен. Бях трета кола на светофара. Секунди след това изпревари предните отново в насрещното и мина на червено с мръсна газ и пуснати аварийни. Останах втрещена.

# 809
  • Мнения: 104
Много неща изчетох от последното ми мнение. Общо взето е така както го и виждам на пътя- всеки кара както му е кеф и дори няма желание да се запита как може да се подобри. Има няколко хубави и насочващи отговора, но избледняват бързо след коментари от "знаещите". И върха на сладоледа, кисел, но сладолед, беше Зукису, хем дава признак на знаеща, но после дава 10 такива на незнаеща. Луд фен съм й, и много Я Моля да ми пише на лично, искам да разбера някои неща за нея. Моляяя!
FragranceFanatic при наличие на газова се чудя защо пълниш 50 литра бензин и 30 л газ, което е поне като да возиш постоянно още един спътник. Като колега алфист ти казвам, карай на минимум гориво като чистокръвен италианец и давай също толкова газ. Иначе си жигулист. Stuck Out Tongue

Общи условия

Активация на акаунт