"БОГАТСТВО" /SERVET/ с Юсуф Чим и Бахар Шахин ~`Тема 1

  • 52 975
  • 322
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 827
Здравейте! Записвам се..
И аз харесвам Юсуф от Ягодите още, но до сега не е попаднал на хубав проект. Дано да има успех сериала, защото двамата ми харесват като двойка. Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 10 798
Привет... wavey Hug
Адриана ... friendship






Богатство и в пресата...









Скрит текст:
google

Когато Кудрет Фетха получи писмо, напомняйки му за великия грях, който върши, злото и злото действат по същия начин. Кюдрет, който оставя земя, за която не знае истинската стойност, оставя в своето желание за внука си, който дори не знае името си, Фера, който трябваше да напусне Агенцията за закрила на детето, трябваше да замине от Истанбул до Адана след Нарин и Коркмаз. Гигантското състояние, което все още не е чул, е началото на борба за живота, пълна с опасност за Фера. Енър и майка му Белки действат, за да отворят кабинета, в който бащата тайно е подготвил волята. Това не е огромно състояние, което ще изчезне от ръцете на Йенър, което ще се отвори към Йенър, но враждебността, която трябва да свърши, семействата, които се мразят, злото, което хората са готови да направят заради властта и парите.

Последна редакция: пн, 09 апр 2018, 20:52 от Svet_sz

# 17
  • Мнения: 659
Добър вечер Hug

Свет Hug точно видях, че има нов фраг... вече нямам търпение да започне,новия фраг много ми хареса... а на тази последната снимка, която си споделила са страхотни... Blush
Хайде да идва четвъртък вечер... Мисля да го гледам онлайн... Не, че ще разбера нещо а просто, защото го чакам с нетърпение... Grinning Blush

# 18
  • Мнения: 10 798
 
Hug
Или Hug...и аз ще го гледам онлайн...по принцип така правя  и после ,ако има бг превод ,ако ли не на руски...и аз не разбирам кой знае колко ... Naughty Joy Joy JoyЧета и мамашите ,те превеждат онлайн и така по ми се изясняват нещата...Понякога ,когато много говорят се ядосвам ,защото не разбирам ,ама какво да се прави...ще гледаме картинки и де схванали ,де не...Макари ,че с жестове ,мимики се схваща за какво иде реч...толкова години вече ги гледам комшийските сериали...и съм ги признала...Ойлето например 3 години го гледахме онлайн ,де с превод ,де не...и бяхме като разбити след всеки епизод...после нямах сили да го гледам отново по БТВ... Naughty

И...нещо като закачка Party...имаме яка връзка в ШОУ ТВ... #Crazy Joy Joy Joy
Мисля ,че миналия месец при откриването на един спортен клуб Юсуф се фотка с генералния директор на ШОУ ТВ... Naughty bowuu Joy Joy Joy




Новая фотография Юсуфа с генеральным директором телеканала Show TV😍👏🏻

(Фото с открытия спортивного клуба Factory Athletic)

И последния трей на руски... ooooh! #Crazy

https://vk.com/dizimaniaide?z=video-95375723_456239774%2F53c1cab … pl_wall_-95375723

Последна редакция: пн, 09 апр 2018, 21:45 от Svet_sz

# 19
  • Мнения: 659
Свет Hug Надявам се да има висок рейтинг и да му се радваме... Blush
Благодаря ти за фрага на руски... Hug
Ще го гледаме къде на руски, къде не, да си призная не съм много на ти с руския, но малко разбирам, макар не всичко...
Надявам се да има превод на бг... Ще видим времето ще покаже... Blush

# 20
  • Мнения: 10 798
И аз се надявам да има добър рейтинг Praynig ,че тия комшии не мога да ги разбера...понякога такива стойностни сериали отпадат заради негледаемост ...съответно и нисък рейтинг и...битти...сон... Whistling

Последният трей поставя много въпроси...Бебето най вероятно е Ферах...а жената ,която умира е майка и...демек щерката на Кудрет...но как бебето /Ферах  попада при Сeвим/май беше newsm78/ и как и тя попада при Кудрет...много въпроси... bowuuЯсно става обаче ,че Кудрет заповядва на някой да намери дъщеря му...жива или мъртва и после като разбира ,че има внучка ,нарежда да я убият...но след време явно разбира ,че внучка му е жива... newsm78


Последна редакция: пн, 09 апр 2018, 23:37 от Svet_sz

# 21
  • Дубай
  • Мнения: 3 715
Здравейте Hug Адриана,добре дошла!
Или,Свет Hug Hug
Благодаря за трея Flowers Hibiscus
От първа серия ударно започват с интригите.Дядото май иска да намери Ферах след толкова години и приеме. И на мен ми е чудно Севим какво прави при  Кудрет-може би я е взел в дома си за да е близо до него и да може да я контролира!
..............
Надявам се е и аз милички на рейтинг,че  май комшита взеха да не подбират много,много и всичко под ножа.Толкова качествени дизита отидоха в историята,заради гледоемоста,а имаха какво да покажат.За буквичките,надявам се да има екип, който се наеме-друго си е да го гледаш на роден език.Ако не, на онлайн-гледането ще четем по езика на тялото и гледаме при падружките.
Мога са хубави на снимката Heart
Усмивка Kissing Heart

# 22
# 23
# 24
  • Мнения: 10 798
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Добра вечер ,момичета Hug
Имаме озет за 1 епизод...на руски... bowuu Grinning и с помоща на Гугълчо но БГ...

Скрит текст:
Озет к 1 серии😍💣🔥❤

Что же произойдёт в 1 серии сериала Богатство?

"Совесть не оставит безнаказанным ни одно преступление".

Когда Кудрет Феттах получит письмо, которое напомнит ему о его самом большом грехе, то добро и зло начнут действовать одновременно. Кудрет, оставляет в наследство своей внучке, имя которой он даже не знает, землю, ценность, которой ему не известна, и поручает Джану найти её. Ферах была вынуждена покинуть детский дом, в котором она жила все свои 18 лет. Ей пришлось отправиться из Аданы в Стамбул следом за Нарин и Коркмазом. Огромное наследство, о котором Ферах ещё не знает, является началом борьбы за жизнь, полной опасности. Йенер и мама Белкыс начали действовать, чтобы открыть сейф, в котором находится завещание, которое тайно написал Кудрет Феттах. В сейфе, который откроет Йенер, они обнаружат не состояние, которое теряют, а всё ещё продолжающуюся вражду, семьи, ненавидящие друг друга, злые деяния, которые люди готовы совершать ради денег и власти.


 googleКакво ще се случи в серия 1 серия Wealth?

- Съвестта няма да остави ненаказано едно престъпление.

Когато Кудрет Фетха получи писмо, което му напомня за най-големия му грях, доброто и злото ще започнат да действат едновременно. Kudret оставя наследство на внучката му, които той дори не знае името на тая земя, стойността на които не е известно за него, и изисква Janu я намеря. Ферер бил принуден да напусне сиропиталището, където живее всичките си 18 години. Трябваше да напусне Адана за Истанбул след Нарин и Коркмаз. Огромно наследство, което Фехра все още не знае, е началото на борба за живот, пълен с опасност. Дженер и Мама Белки започнали да действат, за да отворят сейфа, в който е волята, която тайно е написала Кудрет Фетах. В хранилището, което ще отвори Yener, те не откриват една държава, която се губи и все още продължаваща вражда, семейство, мразехме един на друг, зли дела, че хората са готови да направят в името на пари и власт.

Превод ...на репортажа с някои от героите ...

https://vk.com/yusuf_cim_official?z=video-148073088_456239971%2F … l_wall_-148073088

И...сериала е представен в Кан...


https://vk.com/yusuf_cim_official?z=video-148073088_456239972%2F … l_wall_-148073088



Последна редакция: вт, 10 апр 2018, 20:37 от Svet_sz

# 25
# 26
  • Дубай
  • Мнения: 3 715
Здравейте Hug
Свет HugБлагодаря за снимките,Юсуф и Бахар са казали по няколко думи за  Haber Turk;
Цитат
Завтра вечером на телеканале Show TV вы найдёте новый телесериал «Богатство», где главные роли исполняют: Юсуф Чим и Бахар Шахин. Они рассказали Серкану Озтюрку в репортаже Haber Türk Magazin о своём дуэте, сериале, а также о своих персонажах, которых сыграли в сериале

Цитат
‘Вы будите наблюдать войну за наследство и власть’

Юсуф Чим: "Мы расскажем вам историю своих персонажей, что для них дороже всего, что они преследуют в своей жизни, чего хотят от жизни. Зрители будут наблюдать войну за наследство и власть. Что значит богатство в реальной жизни? Каждый из нас разве не бегает за своим богатством? Богатство - это то, чего нельзя купить за деньги, это то, что ценно для нас".

Цитат
Самое большое богатство - это духовное состояние’

Бахар Шахин: "Мой персонаж Фарах знакомится с другой стороной жизни еще будучи в утробе матери. Она умеет не только выживать, но и делать это на отлично. Вся жизнь Фарах проходит в приюте(интернате). Она постарается справится с проблемами в войне за наследство. А мое богатство, за которым я бегаю - это жизнь моих родных. Для меня семья и дружба - это самое большое богатство в моей жизни".





# 27
  • Мнения: 827
Благодаря за инфото, момичета Kissing Heart
Ее сладки са двамата като двойка..
Ще им стискам палци, дано имат висок рейтинг и се задържат по -дълго на екран. Blush

А след излъчването на епизода ще има ли бг превод?

# 28
  • Мнения: 659
Привет Blush
Благодаря на всички за споделеното Hug
Чакам с нетърпение четвъртък Stuck Out Tongue Winking Eye

adriana Blush още не се знае, поне според това, което аз знам, ще чакаме и ще разберем Blush Надявам се да има Blush

# 29
  • Мнения: 10 798
Големи сладурчета...Stuck Out Tongue Winking Eye



Момичета...Hug

Общи условия

Активация на акаунт