МОНОДИЕТА - тема 19

  • 79 763
  • 746
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 3 997
И аз от вчера спрях режима,че запразнихме от рано  . Но резултата ми за 8дни е -2,700 което е супер. От понеделник почвам пак с нови сили. 😁

# 481
  • Мнения: X
Аз починах два дни и от днес отново почвам ВЧ. Не съм се теглила, понеже ми дойде в събота, повръщах и ми беше доста кофти. Усещам се подута. В събота ядох основно риба с разни други неща, а вчера - пълнозърнест ориз с червена леща - 2 пъти през деня, последно приключих с храненето около 18.40. Утре сутрин ще се претегля.

# 482
  • Мнения: 715
Днес ми е 8-ми ден, на яйца съм и се чувствам не особено добре. Не усещам глад, но ми е много отпаднало, спи ми се и сякаш нямам енергия за нищо. Стискам зъби и си представям как ще хапвам ябълки утре Satisfied

# 483
  • Мнения: 136
И аз спрях за 3дни,че синът имаше бал.Но не съм се уливала .Гледах да е разделно.От утре пак в играта Grinning

# 484
  • Мнения: 136
Отчитам успешен плодов ден.Утре риба.

# 485
  • Мнения: X
Аз изкарах два дни на картофи с леки и не толкова леки прегрешения. Снощи бях на рожден ден на майката на приятеля ми. Ядох само от картофите, но си сложих и салата + за наздраве чаша коняк. Не ща да се меря. Започнах първите 12 дни и ги завърших с - 2.800 кг. Запазих този минус (качих 200 гр) и започнах вторите 12 дни. Днес и утре на пилешко, поръчах  и дкоараха фермерско чисто месо, бутчета. Та ще се претегля след утре Simple Smile

# 486
  • Мнения: 14 064
Аз не смея да се включа "официално" в диетуващите, че като си знам волята... Joy Но ви чета редовно и ви се радвам на резултатите, така и мен мотивирате. Вчера бях на картофи (обяд - пържени, вечеря - на салата). Днес смятам на кисело мляко да съм. Сутринта изпих едно фрапе с прясно мляко, броя го режимно. За утре или зеленчуков, или яйца обмислям, но ще го реша довечера, в зависимост от това колко съм гладна. Joy
Искам да направя няколко дни моно, а после да премина на ВМ-НВ хранене. То ми се отразява най-добре на сланинките по корема, с него имах най-бърз и видим ефект.

# 487
  • Мнения: 136
Днес рибка,утре,,,, пак Grinning А ми какво друго да ядеш лятно време край морето Wink

# 488
  • Мнения: X
Има ли някой тук Simple Smile
Геройски издържах два дни само на пиле. Не мога да повярвам! Е, снощи смотах 2-3 лъжици снежанка, но човек който не е любител на месото и яде зеленчуци на корем, два дни на пилешки бутчета си беше просто УАУ. Снощи вече много ми писна и стомаха ме заболя, но защото си поръчах фермерски бутчета и два дни ги ядох по един и същи начин. Ако бях проявила повече фантазия при готвенето можеше и да не ми писне толкова.
Супер много ми се ядат череши, направо се чудя какво да правя. Днес по план е първи ден зеленчуци... но май ще го обърна на плодове, а зеленчуците ще са след рибата Simple Smile

# 489
  • София
  • Мнения: 11 538
Аз трябваше тази седмица да съм на моно, ама не се получи. Понеделник, днес и утре само ще го спазвам. Другата седмица ще съм стриктна понеделник-петък.
Моното ми е лесно, когато не тренирам, тази седмица всеки ден тренирам усилено и това ми спъва с храната.

# 490
  • Мнения: 5
Тъкмо реших и аз във вашите редици,  та съм приготвила картофите за утре. Някой решен като мен от утре да стартира,  че ще ми е пп-хубаво със стимул?

# 491
  • Мнения: X
Аз си тренирам всеки ден и моното не ми пречи особено. Но в дните на плодове и зеленчуци включвам ядки.
Е аз утре вечер и в понеделник вечерта няма да успея. В понеделник сме на рожден ден, пада ми се ден на риба ама ме съмнява, че ще има Simple Smile

# 492
  • Мнения: 136
Вчера месо,днес на извара-тази лидълска кремообразна извара е уникалнааа Simple Smile А сега отивам малко да потренирам и после къде-на плаааж  Grinning Grinning Grinning  С;ънчев ден ,момичета!

# 493
  • Мнения: 3 997
Вчера месо,днес на извара-тази лидълска кремообразна извара е уникалнааа Simple Smile А сега отивам малко да потренирам и после къде-на плаааж  Grinning Grinning Grinning  С;ънчев ден ,момичета!
Как изглежда тази извара?
Аз от 2дни пак прекъснах. 5 я спазвах -1кг само.  От понеделник се залавям ,че имам повод другата седмица и поне да знам че съм дала всичко от себе си 🙂

# 494
  • Мнения: 136
От утре се завръщам да атакувам и последните 2-3кг,Варя картофи,но ще си пазя мое моно-каквото ми се яде.Успех,ако има някой на фронта Grinning

Общи условия

Активация на акаунт