МОНОДИЕТА - тема 19

  • 79 830
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
Кажи за напитката, просто ги слагаш във вода ли?

# 61
  • Мнения: 42
Да, в два литра вода нарязваш:
-краставица,
-един лимон,
-настърган джинджифил (с големината около 2 ореха),
- и листа от прясна мента.
Оставяш да престои през нощта. Супер приятна е водата на вкус и това ме мотивира допълнително да приемам повече течности. Пък и е страхотно вкусово разнообразие.
Можеш и да пасираш всичко това (като смути) , но трябва да обелиш лимона и краставицата преди това. Този вариант не е обаче съвместим с 12-дневния режим.

# 62
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
Взех че се замислих...денят със зеленчуци нали не е само салатен ден? Защото метнах един постен зелен фасул, да имам за днес и утре и една постна зеленчукова супа, накрая само малко зелев сок и слагам и става чудна.
Ричата може ли да се замени с нещо? Много обичам риба, но пържена , а тя не е съвсем в режима. Може би с нея ще се търпим само един ден. Че така и така купих едно голямо парче сьомгова пъстърва. 

# 63
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Аз мисля зеле на фурна да си сготвя за втория зеленчуков ден.

Рибата я замених с яйца аз и най-много свалих тия два дни.

# 64
  • Мнения: 42
Аз мисля зеле на фурна да си сготвя за втория зеленчуков ден.

Рибата я замених с яйца аз и най-много свалих тия два дни.

Колко яйца горе-долу използва на ден? Аз не мога да ям риба и яйцата са добра алтернатива за мен.

# 65
  • Мнения: 4 208
Аз по 5 яйца на ден.
Рибата може и пържена, но без панировка.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 36 601
4-5, бъркани, на тиган, с малко масло. За две хранения на ден. Без да искам изкарах един фаст.

# 67
  • Мнения: 7 736
Моят зеленчуков го мислех само със зелена салата с репички и краставици,
но страшна работа стана към един следобед  smile3550
отворила съм си един буркан с печен патладжан от свеки и около 100гр гъби на тиган с масло
утре вторият зеленчуков ще бъде по лунната диета

# 68
  • Мнения: 42
Моят зеленчуков го мислех само със зелена салата с репички и краставици,
но страшна работа стана към един следобед  smile3550
отворила съм си един буркан с печен патладжан от свеки и около 100гр гъби на тиган с масло
утре вторият зеленчуков ще бъде по лунната диета

Какъв е зеленчуковия план по лунната диета?

# 69
  • Мнения: 7 736
вода, чай, кафе
при голям глад - сок от моркови и червно цвекло

# 70
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Направих си за утре салата от печен пипер. Освен това задушени тиквички и патладжан в доматен сос, с малко чесън и подправки. Мирише вкусно. Чакам да изстине и да ги мятам по кутиите.

# 71
  • Мнения: 253
Оффф....гладна съм!! GrinSweat Smile Днес ми е втория зеленчуков ден и съм само на салати. Към 15:00 след лекциите в университета бях на салатка от зеле, малко краставица и домат (хапнах в мола). Като се прибрах към 18:30 си направих друга салата - краставици и домати. Сега обаче пак съм гладна, а от вчера манджата не ми се яде ама.....май ще я хапна като засвири цигулката... Sweat Smile Sweat Smile Не очаквах да съм толкова гладна днес, вчера не изпитвах такъв глад. Наливам се с вода уж да притъпя глада, то пък обратния ефект Smile Утре и вдругиден трябва риба да ям, но ще я заменя с пилешко.

# 72
  • Мнения: 4 208
В салатките не смествайте домати и краставици.
Не се "разбират" двата зеленчука... и подуват...

# 73
  • Мнения: 10 010
Привет, утре започвам 12дневна ВЧ. Уж нямаше да мога този месец, но смених плочата. Сега или никога. Имам да свалям последните 5кг, дано ми се получи.
Купих си картофи, ще ги варя утре сутринта. Дупе да ми е яко. Тази ламя трябва да я озаптя по някакъв начин.

# 74
  • Мнения: 710
В салатките не смествайте домати и краставици.
Не се "разбират" двата зеленчука... и подуват...
Аз пък точно това направих. Днес ми е 2-ри ден на Галимира (зеленчуци на корем) и за вечеря си спретнах тиквички на грил без сол  и нещо, като салата от домати, краставица, чушка и зелен лук, но без зехтин . През деня карах на вода и кафета.

Общи условия

Активация на акаунт