МОНОДИЕТА - тема 19

  • 79 748
  • 746
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Слагам лъжица зехтин.

Аз започнах по един ден. Доста по-либерално е.

# 121
  • Мнения: 998
Благодаря за отговорите! А за царевицата?

# 122
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Аз не рискувам да слагам царевица. Според мен клони по-скоро към бобовите храни отколкото към зеленчук.

# 123
  • Мнения: 42
За сега съм на пет яйца, мислех , че ще се чувствам по - сита. Не мига да ям риба заради щетивидната ми жлеза.
С прегрешения съм -1.8кг, ноооо
1) корема ми се прибра и видимо силуета ми изтъня
2) целулита ми почети изчезна,
Трудно е , но си заслужава. Ефектът е страхотен

# 124
  • Мнения: 998
Аз не рискувам да слагам царевица. Според мен клони по-скоро към бобовите храни отколкото към зеленчук.

Знаех си  Laughing но се надявах на друг отговор... Заредих зеленчуци за утре, царевицата вероятно ще я пропусна, или ще сложа мъничко.

# 125
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Ох, защо не може и шоколадът да е една от съставките... С кеф бих карала два дни на шоколад. Пак ще е моно...

# 126
  • Мнения: 710
Ох, защо не може и шоколадът да е една от съставките... С кеф бих карала два дни на шоколад. Пак ще е моно...
Аз съм срещала някъде и такава моно диета - 3 дни само на шоколад за любители на сладкото. Можеш след тази да минеш на другата Simple Smile. Мен не ме привлича и не бих си го представила Simple Smile

# 127
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Няма диета, която да ми засити глада за шоколад, като наркоман в абстиненция съм. Или поне няма да е диета Simple Smile

Чувала съм за такъв режим ама имаше някакво ограничение в количеството май...

# 128
  • Мнения: 7 723
имало ентусиасти, остлабвали са с шоколад
ХайдСпийд, ако ще издържиш, три шоклада са 1500 калории и са моно
наистина в минали годни имаше хора с шоколадов ден Simple Smile

# 129
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Ооо, ама как няма бе!?! Три шоколада за ден ще ги сгъна без никакъв проблем.

Ще поровя из нета.

Прочетох. Един шоколад на ден и то натурален. Не е точно представата, която имах. Някои казват, че и с млечен ставало. Ще размисля сериозно.

Последна редакция: чт, 19 апр 2018, 21:22 от HighSpeed

# 130
  • Мнения: 42
След първи ден на яйца съм -1кг, въпреки, че вчера вечерта хапнах 4 яйца, малко котидж сирене, парче пълнозърнест хляб и  сушени боровинки. През деня изядох 5 яйца и да си призная бях гладна. Но аз по принцип съм си винаги гладна Simple Smile
Днес втория рибен ден ще заместя с пиле,че довечера съм на рожден ден и там ще има пиле.
Равносметка: за първите 7дни: - 2.8 кг, липсата на които се вижда.

Успявате ли без прегрешения? Аз да си призная, не - малки са , но я ще е чаша вино, я мляко в кафето, я киноа в салатата или като вчера вечерта ...

# 131
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Като карам по един ден на съответната храна успявам и без прегрешения. Иначе не.

# 132
  • Мнения: 111
Днес ми е 5 ден от диетата на Ваня Червенкова. Стартирах 100 кг сега 95,6. Според мен е предимно вода, но коремчето взе да се свива.  Имам хипофукция и трудно отслабвам.
Притеснява ме това че моя колежка е свалила от 2-те врътки 6 кг и после е наддала 12 кг.

# 133
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Е, то след всяка диета, ако човек не си постави ограничения, се качва обратно.

# 134
  • София-Младост
  • Мнения: 23 330
Днес съм на айрянче Simple Smile)) Наградих се вчера с ваучер за три фитнес тренировки с инструктор...че само с картошки няма да се случат нещата...поне при мен си трябва стягане и то доста.

Общи условия

Активация на акаунт