МОНОДИЕТА - тема 19

  • 79 726
  • 746
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 4 206
От утре съм на диетата на Галимира.
Да видим....

# 151
  • Мнения: 7 723
давай, давай, тя е най-лесна  Peace

# 152
  • Мнения: 42
Аз приключих с 12-те дни на ВЧ,и от вчера я започнах пак,но по 1 ден.Ще я свърша в петък и ще си дам 5 дни почивка заради рожденни дни и поводи,и от 04.05. смятам пак да я започна и да я изкарам 24 дни без прекъсване.Бях на село последните 2 дни на млякото и не можах да засека точно колко съм свалила,но до преди мляко бяха 4кг и -1.5см от ханша.Доволна съм.

Хрисии, аз приключвам утре 12 дена и смятам да я почна пак на 04.05. за още една 12 дневна фаза. Ще се радвам да я караме заедно и да се подкрепяме през новата врътка.

# 153
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Аз приключих с 12-те дни на ВЧ,и от вчера я започнах пак,но по 1 ден.Ще я свърша в петък и ще си дам 5 дни почивка заради рожденни дни и поводи,и от 04.05. смятам пак да я започна и да я изкарам 24 дни без прекъсване.Бях на село последните 2 дни на млякото и не можах да засека точно колко съм свалила,но до преди мляко бяха 4кг и -1.5см от ханша.Доволна съм.

Хрисии, аз приключвам утре 12 дена и смятам да я почна пак на 04.05. за още една 12 дневна фаза. Ще се радвам да я караме заедно и да се подкрепяме през новата врътка.

Ави,да и аз ще се радвам да се подкрепяме.Още се чудя дали 12-ка или 24-ка да направя от 04.05,защото започваме опити за бебе и не ми се иска прекалено много да се изтощавам с диети.

# 154
  • Мнения: 7 723
-1.8 kg след първите 12
започвам пак, по два дни, но ще размествам дните
днес и утре - пиле

# 155
  • Варна
  • Мнения: 36 584
Давай, с теб ще се ръчкаме значи. Аз също започвам от днес, но аз ще бъда на зарзават.

# 156
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
Вчера ми беше 3 тия ден и в късният следобед така зверски започна да ми се вие свят и много силно главоболие...такова не съм имала никога. Направих си салата със сирене и разваих режима. По принцип съм много упорита и не се изкушавам, но такова изтощение и да се блъскам в стените не бих си причинила....  Как я карате вие?

# 157
  • Мнения: 42
Аз приключих с 12-те дни на ВЧ,и от вчера я започнах пак,но по 1 ден.Ще я свърша в петък и ще си дам 5 дни почивка заради рожденни дни и поводи,и от 04.05. смятам пак да я започна и да я изкарам 24 дни без прекъсване.Бях на село последните 2 дни на млякото и не можах да засека точно колко съм свалила,но до преди мляко бяха 4кг и -1.5см от ханша.Доволна съм.

Хрисии, аз приключвам утре 12 дена и смятам да я почна пак на 04.05. за още една 12 дневна фаза. Ще се радвам да я караме заедно и да се подкрепяме през новата врътка.

Ави,да и аз ще се радвам да се подкрепяме.Още се чудя дали 12-ка или 24-ка да направя от 04.05,защото започваме опити за бебе и не ми се иска прекалено много да се изтощавам с диети.

Ще е хубаво да сме заедно! А аз се чудех дали да не направя режима само по един ден, а не по два - от една страна да успея да съм по-стриктна, а от друга - и мен ме изтощава доста , а ми трябват сили.
Като си поставя и по-малки цели, повече успявам. Ти какво ще кажеш? Ако решиш твърдо за 2х6 ... с теб съм, предпочитам да се подкрепям с някой Simple Smile

# 158
  • Варна
  • Мнения: 36 584
Нещо съм се бъгнала аз. Снощи след зеленчуковия ден, в който ядох доволно и режимно, така ми призля... Не знам защо.

# 159
  • Мнения: 42
Вчера ми беше 3 тия ден и в късният следобед така зверски започна да ми се вие свят и много силно главоболие...такова не съм имала никога. Направих си салата със сирене и разваих режима. По принцип съм много упорита и не се изкушавам, но такова изтощение и да се блъскам в стените не бих си причинила....  Как я карате вие?

И на мен на 8 ия ден ми падна много тонуса, но беше уикенд и просто си легнах.
Но както цяло ме изтощава доста диетата, имам много работа и комбинацията не е оптимална, но няма как да чакам.
Хапваш ли достатъчно и редовно? Пиеш ли вода ? Взимаш ли разтворими витамини и минерали?
За това , че си направила салата ... според мен карай напред. Аз правих всеки ден общо взето прегрешения , но гледам да са малки и да се пробвам на следващия ден без. Така за 12 дена махнах 2.8кг, което за мен си е супер резултат.

# 160
  • Мнения: 54
Здравейте!Присъединявам се към вас с голямото желание бързо да сваля килограмите,които са ми в повече.Започнах моното на ВЧ  на 21.04,в събота,днес ми е пети ден-първи на зеленчуци.Свалила съм 2.700кг.дотук.Добре ми понася диетата,не изпитвам зверски глад.Искам да извъртя две серии по 12дни,дано😀Успех на всички,не се предавайте!

# 161
  • Мнения: 7 723
Идвай, идеай, тук вдъхновния чакам, свалили килохрами
Хай, партнер, мълчиш си, ние как сме

# 162
  • Варна
  • Мнения: 36 584
Партнера е зле, отърва положението щото е пред цикъл...

# 163
  • Мнения: 7 723
споко, бейби, изяж си шоколада с полагаемото за деня, после ще се поправим Hug
аз го минах, сега се справям по- добре

# 164
  • Мнения: 7 723
Днес и утре яйца
Нещо започва да ме обзема отчаянието

Общи условия

Активация на акаунт