МОНОДИЕТА - тема 19

  • 79 755
  • 746
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 275
Ден 3-ябълки.Ужасно сладкиии  Tired Face Money


Пръскат ги с хормони и ги нашиват с сиропи за сладост, портокалите също.
Това е една от причините да махна плодовите дни. То реално ям захар..
Есента от женския пазар, от някоя баба ще ги включа в менюто си но до тогава - грейпфрути , череши или нещо което по не е ГМО.
То не че има гаранция.
Teri и аз съм след раждане и няма време за губене. Не се отпускай, ще се поддържаме вс.заедно ! Ето днес палачинки с нутера за съпруга и паста болонезе, вчера яде пред очите ми насипен сладолед и кекс - аз не близвам !
Стоя на ИНАТА СИ!
ДАВАЙ смело, от днес включих клякания , а от утре и табата упражнения за бедра!
Хубави майки да сме. Стига оправдания 💛😍👌

# 421
  • Мнения: 925
Ами ще се стегна ...надявам се 😄 пусто сладко много ме дърпа на долу ,много го обичам да му се не види

# 422
  • Мнения: 275
И мм го обича много и около мен е пълно с кроасани, вафли и подобни.
Ама аз си спомням за дебелите си целулитести крака, които съм направила и ми се доревава а не ми се дояжда.
С тея 3дни пиле, риба и омлети ( с повече белтъци) имам проблем 🚾🚻 ..днес на зеленчуци надявам се да посетя нужника.
Боли ме корема а с тва цезарово мани, мани...

# 423
  • Мнения: 136
Ден 4-пуешко Persevere Едвам го преглъщам,но...

# 424
  • Мнения: 275
Ден 4-пуешко Persevere Едвам го преглъщам,но...
Аз на деня с месото поне не гладувам.
И на мен ми се драйфа от варено пиле ама таргетните дънки  ме чакат !
Мале 10 кила ако сваля ще е супер.Виждам се с такъв минус поне след 2месеца , нещо бавно свалям.
Ама аз съм на 33г. ...ако бех с метаболизма си на 20 до сега да съм се стопила.

# 425
  • Мнения: 4 564
Е Вие с такава нагласа сте тръгнали, че не ми се мисли докъде ще го докарате... Гледайте по-ведро на нещата, на храната, на живота... Кой Ви избра пуешкото? Аз или Вие? Яжте по-малко като не Ви се яде и пийте повече вода, не мрънкайте и бъдете доволни, че правите нещо за себе си. Иначе ще има да чакате резултати...

# 426
  • Мнения: 7 723
цък, цък, голямо напрежение в диетичните теми днес  Laughing
аз започнах яйцата, ама ММ ме дразни - ще ходим/ нама да ходим на РД утре
и с'я кво, утре омлети ли да ям  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 427
  • Мнения: 4 564
От глад е напрежението Laughing

# 428
  • Мнения: 275
Аз по- добре да замълча на по- горе написаното !

# 429
  • Мнения: 4 564
Аз по- добре да замълча на по- горе написаното !
Ами щом така ти харесва, мълчи си Grinning Сериозно, преразгледайте си отношението към самите Вас. Имате цел, решили сте как ще я постигнете, следвате решението си. Браво, много хубаво. Но кому е нужно да се отнасяте с отвращение към това, което правите за себе си? Създайте си настроение, създайте си чувство за удовлетвореност и давайте напред.

# 430
  • Мнения: 275
Аз по- добре да замълча на по- горе написаното !
Ами щом така ти харесва, мълчи си Grinning Сериозно, преразгледайте си отношението към самите Вас. Имате цел, решили сте как ще я постигнете, следвате решението си. Браво, много хубаво. Но кому е нужно да се отнасяте с отвращение към това, което правите за себе си? Създайте си настроение, създайте си чувство за удовлетвореност и давайте напред.
На кому е нужно да четеш неща които очевидно те "товарят" .
Като не ти е ОК може да пропускаш някой постове, за да не си докараш по- големи нерви.
Просто НЕ НИ ЧЕТИ Simple Smile

# 431
  • София
  • Мнения: 11 538
Защото тялото се отнася различно към храни, когато са с гарнитура и няма друго в стомаха. И от пилешко и от пуешко съм повръщала при монота, а по принцип ги обичам.

Аз няма да се оплаквам, супер се чувствам, но темата е и за оплакване и за мрънкане, защото някои дни са по-тежки, всеки да си споделя каквото чувства.

Отчитам първи ден на яйца без сол, резултат - 1 кг. Днес съм на плодове, много ми е вкусно, сутринта ядох две круши, сега ядох сладолед - замразен банан съз замразени боровинки в блендера, сложих и 2 лъжици кокосово мляко! Любимо! По-късно ще пия смуути.

Утре ми е ден на пиле. И като не съм яла три дни месо, ще си го ям с удоволствие. Чудя се дали да не му сложа все пак малко сол.

# 432
  • Мнения: 275
Niya права си, но тук в монодиетките нямало право да се оплакваме и мърморим. 
Така казаха 😂🙏
Да бе, пуешко е избрало момичето , ама е друго с една салатка и биричка ... 😉😉

# 433
  • Мнения: 4 564
Не ме разбрахте, но няма значение... Тук няма ограничение кой какво да мрънка или споделя. Става въпрос за настройка и отношение. Както се настроите към нещо, такава ще Ви бъде реакцията. За това става дума..

# 434
  • София
  • Мнения: 11 538
Не ме разбрахте, но няма значение... Тук няма ограничение кой какво да мрънка или споделя. Става въпрос за настройка и отношение. Както се настроите към нещо, такава ще Ви бъде реакцията. За това става дума..

Разбрах те, но не съм съгласна и въобще тия престорени положителни вълни не ми допадат. Когато ти се гади, ти се гади от тази храна и това е. Когато ти стърже стомахът от зеленчуците, ти стърже.

Общи условия

Активация на акаунт