МОНОДИЕТА - тема 19

  • 79 802
  • 746
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: X
Аз те разбрах, обаче позицията на някой, който размахва пръст и обяснява какво е отношението на друг към самия себе си е нелепа и дразнеща.
Ден втори на картофи. Малко ми е кофти на стомаха, а ги обожавам. Други проблеми нямам. Утре и други ден яйца. За първи път правя моно. Имам 10 кг да свалям. Въртя един нагоре един на долу в последните месеци:)

# 436
  • Мнения: 4 572
Къде го видяхте този размахан пръст не знам и последен опит:
https://rutube.ru/video/c5c62205bf141d70c76f62201ee93980/
Изгледайте видеото, ако желаете разбира се. Доказано работещ метод е. Може би там е обяснено без да се размахва пръст... Съжалявам че ме четете така, но аз пиша с усмивка и определено се отнасям позитивно дори и към желанието Ви да си върнете храната.

# 437
  • Мнения: 275
Аз те разбрах, обаче позицията на някой, който размахва пръст и обяснява какво е отношението на друг към самия себе си е нелепа и дразнеща.
Ден втори на картофи. Малко ми е кофти на стомаха, а ги обожавам. Други проблеми нямам. Утре и други ден яйца. За първи път правя моно. Имам 10 кг да свалям. Въртя един нагоре един на долу в последните месеци:)
На картофите ми беше най - лесно преди. Добавях им или къри , или копър с черен пипер. Ама понеже съм си въобразила , че като са въглехидрат е по - добре да ги няма, та ги махнах.
На 33 г. Съм , а съм 70 кила. Даже не 10, а 15 тр.да сваля...
След още 8 дни ви изоставям и отивам в нвд Simple Smile да допродължа минусите ако ги има разбира се.
Утре ден пиле ( ехххх и една маруля да мога да добавя..)
Успех на всички!

# 438
  • Мнения: 3 998
Аз те разбрах, обаче позицията на някой, който размахва пръст и обяснява какво е отношението на друг към самия себе си е нелепа и дразнеща.
Ден втори на картофи. Малко ми е кофти на стомаха, а ги обожавам. Други проблеми нямам. Утре и други ден яйца. За първи път правя моно. Имам 10 кг да свалям. Въртя един нагоре един на долу в последните месеци:)
Аз съм 1ви ден 🥔. По режима на ВЧ ли си?

# 439
  • Мнения: 4 207
Три пъти съм правила ВЧ. Първият и вторият път един след друг с два дена почивка между циклите.
Само първия път свалих. Инъче нямах проблеми с храните или реакция към тях.
Сега съм на друг вид диета/режим, точно защото чисто психически ми беше трудно да ям по няколко пъти на ден и то два дена една и съща храна.
Аз се стараех да спазвам стриктно оригиналната диета - без банани и грозде, без смесване на повече от два плода/зеленчука, без сол, без панировки. Само рибата съм заменяла с яйца, че не понасям риба.

# 440
  • Мнения: 7 736
Кажи сега за другата диета, че да не казвам колко ме дразни ‘режим’ Simple Smile

# 441
  • Мнения: 4 207
Кажи сега за другата диета, че да не казвам колко ме дразни ‘режим’ Simple Smile
Не, тази тема си е за ВЧ, пък и не искам да отказвам никого. Споделих аз защо се отказах, и че съм си намерила друга по-подходяща за мен.

# 442
  • Мнения: 3 998
Кажи сега за другата диета, че да не казвам колко ме дразни ‘режим’ Simple Smile
Не, тази тема си е за ВЧ, пък и не искам да отказвам никого. Споделих аз защо се отказах, и че съм си намерила друга по-подходяща за мен.
Няма нищо че темата е за монодиети, просто някой може да придобие и друга гледна точка за която не се е сетил ✌

# 443
  • Мнения: 4 207
Кажи сега за другата диета, че да не казвам колко ме дразни ‘режим’ Simple Smile
Не, тази тема си е за ВЧ, пък и не искам да отказвам никого. Споделих аз защо се отказах, и че съм си намерила друга по-подходяща за мен.
Няма нищо че темата е за монодиети, просто някой може да придобие и друга гледна точка за която не се е сетил ✌

Казвам, че не е точно диета, защото всъщност са принципи за хранене, които е хубаво да се прилагат до живот. Не ям хляб и тестени изделия, захар и захарни изделия, картофи и ориз.
Ям на 2-3 часа, като последното хранене е най-късно до 19 ч. Силно съм ограничила газираното.
Никога до сега не съм се чувствала толкова енергична и спокойна. От 01.01 до сега съм свалила без никакво напрежение малко над 8 кг. (стартирах от 64,5 при 165 см височина), а в сантиметрите на талията и ханша по 10 см.

# 444
  • Мнения: 136
Добро утро!Днес смятам да съм на яйца.JoyJoy86,доколкото си спомням,ти беше писала,че си имала яйчен ден,Колко яйца изяде и мазнина слага ли им?Хубав и успешен ден от мен! Simple Smile

# 445
  • Мнения: X
Здравейте,
да, на ВЧ съм. Това ми е първото моно в живота. Днес и аз съм на яйца. Още не съм се теглила, снощи се прибрах в 23 ч. от работа и ядох картофи. Ще изчакам поне към обяд да стане, че аз винаги имам 1 кг разлика между сутринта и обяда Simple Smile
Яйцата ще си ги ям с масло и сол. Хубав ден.

# 446
  • Мнения: 275
Добро утро!Днес смятам да съм на яйца.JoyJoy86,доколкото си спомням,ти беше писала,че си имала яйчен ден,Колко яйца изяде и мазнина слага ли им?Хубав и успешен ден от мен! Simple Smile
Правих си 2 омлета , по скоро бъркани яйца, като във един слагам 3 яйца и 2 белтъка. На тефлонов тиган с малко зехтин Simple Smile
Варени не ми държат ситост ...не че бях сита на омлети Simple Smile хаха

# 447
  • Мнения: 136
Вчера геройски оцелях с тези яйца!Добре,че синът ми имаха концерт послучай завършването и се нахраних с положителни едмоции Simple SmileДнес съм на пилешки крилца.Слънчев ден от мен!

# 448
  • Мнения: X
И аз изкарах на яйца, но наруших с половин краставица Simple Smile бях по-гладна от колкото на картофи. Днес пак яйца.

# 449
  • Мнения: 275
След болезнен запек и болки в корема ( което не е хич здравословно) ПРЕКРАТЯВАМ МОНОТО.  Днес съм ден РИБА , но ще я гарнирам със салата, а за вечеря риба тон с зел .
салата.
Демек автоматично се премествам в НВД като планът пиле, риба, яйца, зеленчуци остава и редуването им + зеленчуци обаче!
Успех на всички тук и много минуси 💜

Общи условия

Активация на акаунт