МОНОДИЕТА - тема 19

  • 79 798
  • 746
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 7 736
аман от тия мъже, човек не може да отслабне, като са си вкъщи Laughing
аз бих продължила със зеленчуците
добре е да се започне от начало, но на теб много картофи ще ти дойдат

# 676
  • Мнения: 925
Ами така смятам и аз да направя.Днес ще се ядът зеленчуци.

# 677
  • Мнения: 2 463
Снощи правих пица на моя, много му хареса, а аз се облизвах отстрани. Simple Smile

Приключвам първа врътка днес, втори ден кисело мляко. Бях 70.4, сега съм 67.7, доволна съм.
Не ми се ядат утре картофи, но няма как. Имам елда, може би ще ги заменя с нея. Накупих си дрехи за лятото, стария ми размер. Нямам търпение!

# 678
  • Мнения: 4 207
Вижте отпред, в първия пост за по-сигурно, но мисля ,че след всяка врътка има 2 дни почивка преди следваща врътка. Май не препоръчваха веднага да се започне отново.

# 679
  • Мнения: 2 463
Почива се след първите 2х12, т.е. 25 и 26 ден. А аз съм на ден 12. Simple Smile

# 680
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
За събота и неделя мъжа ще си е у дома. Падат ми се зеленчуците.Още утре ще се запася с някакви, за да са ви пред очите, защото в събота като почна рано сутринта да правя тестяните сандвичи, джобове иии... Ще пропадна. А така долре ми се отразяват картофените дни. Сега на третият, месо, въобще не съм гладна. Сутринта хапнах малко пилешко и това е.

# 681
  • Мнения: 346
И аз днес съм на пилешко,само че на втората врътка.Забелязвам,че при първите 12-дни много често ми се дояждаше я сладко,я тестено,а сега почти не се сещам за друга храна,освен тази,която трабва да хапна на съответния ден.

# 682
  • Мнения: 2 405
Вижте отпред, в първия пост за по-сигурно, но мисля ,че след всяка врътка има 2 дни почивка преди следваща врътка. Май не препоръчваха веднага да се започне отново.
И аз така знам и така и направих. 12 дни моно на ВЧ, почивка 2 дни и после нови 12 дни(на които се оплесках и не ги изкарах). Ама от първата врътка бях почти - 5кг.Имах да свалям повече от 10кг Expressionless

# 683
  • Мнения: 2 463
Привет, група!
Минавам да кажа, че тази сутрин кантара ми показа 66.9! А бях 74 кила Simple Smile
Продължавам. Втора врътка, първи ден пиле. Нямам търпение да си купя рокля, размер 38, както преди Simple Smile
Мислех, че с годините се сваля по-трудно, ако не и невъзможно, не е така!
Успех на всички!

# 684
  • Мнения: 346
Браво! Страхотен резултат! Аз днес бях 2-ри ден зеленчуци на втората врътка и се чувствам добре. Не виждам някаква огромна разлика в огледалото,но все пак се чувствам по-лека и апетита ми вече не е толкова голям.И на тази врътка ще карам само един ден риба,а вторият ще заместя с яйца.

# 685
  • Мнения: 71
Здравейте! Предстои ми стартиране на монодиетата, във варианта на ВЧ. Може ли, който е успял да изпълни всички 6Х2х2 кръга, да сподели с колко килограма стартира и с колко финишира? Също така как поддържате постигнатия резултата? Благодаря предварително!

# 686
  • Мнения: 4 207
Аз, с почивка 2 дни между двете врътки. Около 5 кг свалих. След 6 мес. пак завъртях една врътка, но без успех.
При мен само първата врътка се оказа, че работи.
Не задържах свалените килограми, дори качих повече, но доста се бях отпуснала в интерес на истината.
Миналата зима свалих 8 кг с друг режим, от който съм по-доволна и за това зарязах ВЧ. Пък и задържам сега килограмите +/- 1,2 кг.

# 687
  • Мнения: 133
С кой режим, може ли да споделиш ? Blush

# 688
  • Мнения: 2 463
Усмивка, как си? Намаляват ли обиколките?
Днес и аз съм на яйца, вместо на риба. Simple Smile
Онзи ден, когато бях на пиле, съгреших с агнешко, малко ядки и уиски, но нямаше как. Кантарчето обаче не отбеляза промяна, явно съм в период на задържане. Имам пет сантиметра минус от талията. 🙃

# 689
  • Мнения: 346
Аз днес трябваше да съм втори ден на плодове,но реших да ги заменя със зеленчуци.Вчера с тези плодове се чувствах ужасно подута.Ще изкарам и двата дни на кисело мляко, и ще направя една почивка от 2 дни.Смятам от вторник да започна пак.И аз имам няколко прегрешения този път..2 кафета със сметана от кафемашина и няколко хапки от едни соеви шницели.Ще се измеря след последния ден на мляко.Последния път бях 67,800кг.

Общи условия

Активация на акаунт