Самотни бъдещи родители

  • 4 268
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Чакай да попитам нещо - а ти за чий още седиш там?

# 16
  • Мнения: 13
Чакай да попитам нещо - а ти за чий още седиш там?

 
Стоя,защото майка ми беше оперирана преди 2 седмици и в момента има нужда от помощ заради малката ми сестричка

# 17
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Както разбирам абортът не стои на дневен ред. Явно си решила твърдо да задържиш детето. Така ли е?

# 18
  • Мнения: 13
Да твърдо съм решена да задържа бебето си,защото е цяло чудо,че съм бременна. Преди 1 година претърпях тежкък побой и ми казаха,че ще е чудо ако  успея да стана майка

# 19
  • Мнения: 7 325
е, едва ли да те ползва за разплодна крава. на тия години не им трябват деца и ангажименти на мъжете не го и търсят. по скоро си забременяла непредвидено и се е вкиснал. въпросът ми е - ти защо се занимаваш с мъж, който се държи така с теб?

# 20
  • Мнения: 13
Вече не се занимавам с него. Ние живеехме заедно,но аз се изнесох преди 2 седмици. Просто живея в страх от това,какво ли ще измисли главата му. Няма как да се прибера по-рано от краят на май месец заради майка си. Но в случая се притеснявам и за още нещо.. да не започне да притеснява малките ми сестри и майка ми

# 21
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Не виждам какво ще спечели, ако започне да им прави мизерии. А ти не си помисляй да седиш там заради тях, защото родиш ли там после големи главоболия ще имаш да си изведеш детето от страната. Прибери се преди раждането тук. Края на май е достатъчно скоро, ще има много време до термина ти още.

# 22
  • Мнения: 13
Да така терминът ми е на 13 ноември.
Аз съм решена на 90% Да се прибера и да отгледам бебето си сама,но се страхувам за семейството си,защото както казах той и родителите му са хора с възможности

# 23
  • Мнения: 2 173
Ще обърнеш нещата в твоя полза. Веднъж родила и записала детето на себе си, ако иска да го види ... ще трябва да се държи прилично. Толкова. Но, според мен е възможен и друг вариант. Ти да си  дойдеш, да го родиш и той да не те потърси никога. Ще искаш ли нещо от него?

На колко са сестрите ти?

# 24
  • Мнения: 13
Не искам абсолютно нищо от него освен спокойствие..Имам 2 по-малки сестри. Едната е на 13,а другата на 5 години

# 25
  • Варна
  • Мнения: 36 586
И какво като са хора с възможности? Живеят в страна със закони. Ако нещо вземе да се прави на важен майка ти пък да викне полиция и да пусне жалба.

Хайде малко по-сериозно, момиче, ти не си родител нито на майка си, нито на сестрите си. Сега е време за себе си да мислиш и за детето си. Не си търси причини да останеш там, защото големи ядове ще береш. Толкова голям лост ще му дадеш в ръцете да те действа години наред, че нямаш идея.

# 26
  • Мнения: 13
Имате право..благодаря много за съветите😊

# 27
  • Мнения: 12 725
Гери а.д., не им е студена нацията. Просто си попаднала на некачествен човек. Ако родиш там, той по съдебен ред ще може да докаже, че сте живели заедно и ще може да поиска кръвен тест за бащинство.
И според мен най-добрият вариант е бягство през глава! Все някак ще се оправиш, а и твоите близки ще се оправят. Обаче ако ти вземат бебето, няма оправяне.

# 28
  • Мнения: 60
Неговото ми се струва по-скоро психически тормоз отколкото реални действия. От това, което казваш, смятам, че няма да посмее да направи нищо на семейството ти, по-скоро те оплита и те кара да се страхуваш и чувстваш беззащитна, за да си зависима от него. Махай се оттам при първа възможност, но не казвай на никого кога и къде ще отидеш. А щом баща му има фирма, твоят човек още по-малко ще рискува да се въвлече в някакъв скандал (да тормози сестрите ти или майка ти). Казвам го от личен опит, години живеех с твоите страхове, а заплахите си бяха недвусмилени - към семейството ми, към мен, към приятелите ми.

В пъти по-добре е и за теб, и за семейството ти и за бъдещото ти дете този човек да изчезне от живота ви. Вярвай ми, всички ще сте по-спокойни.

Общи условия

Активация на акаунт