Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Страхотна диета за Страхотни Тела - Режими на Проф.д-р Донка Байкова- Тема 32

• 32 285
  • 350
  •   1
Отговори
# 345
  • Бургас
Маргаритка, чай може не подсладен. Няма проблем с таратора по мое мнение.
Аз след млечен отбелязвам минус, на ден с хранене /белтъчно или въглехидратно/ обичайно съм на +, но минусите от предходния винаги са по големи и така с бавни темпове вече съм - 2,2 кг за седмица. Повече от доволна съм.
В млечните дни за да ми държи сито за обед и вечеря ям мляко към което добавям от тази готовата салата зеле с моркови /на пакети се продават/. Другите ми хранения са с плод. Е, верно, че е добре да е един вид, но пък и така постигам желаният ефест.

# 346
  • au bout du monde
И чай и таратор може. Гледай да хапва повече, не гладувай.

# 347
  • Sofia
За 2 дни съм -1.2кг,като се измерих снощи след вечеря Blush
Продължавам,като за сега не усещам глад,само малко ми става гадно на стомаха от комбинации чай+вода,кис мляко+вода,аз по принцип пия преко сили литър вода за деня през зимата.

Може ли някои да сподели варианти за обяд за белтъчните и въглехидратните дни? Вчера примерно ядох пил пържола на тиган+зелена салата (само!) с мъъъничко зехтин и лимонов сок.

# 348
В белтъчните шопска салата, омлет със салата (и сирене).
Във въглехидратните супа с хляб, сандвич с пз. хляб. Simple Smile

Супер за минуса!
Аз съм вече 59 кг, но се заковах на 59 и не мърдам. Броя калории в момента, но можа да направя в края на февруари още една мъчителна седмица. Simple Smile
Успех на всички!

# 349
  • Sofia
Само първия етап ли правиш? Аз ще видя как ще е до края и ще преценя дали да почна 2 етап.
Нали казват,че в даден момент тялото привиква и има период в кото не сваляш. Може да си в такъв Blush

# 350
Аз свърших преди 1 седмица, карах диетата 1ви етап само 1 седмица. 1-2 страници назад имам отчети.  
Да, свалих много бързо желаните от мен кг (за 1 сца 2,7) и в седмицата, в която задържам, съм свалила едва 0,5 кг, но аз вече съм и на сравнително ниско тегло за моя ръст предвид, че тренирам. От тука нататъка все по-трудно ще става, затова събирам сили до края на февруари и след това се връщам на първи режим при вас.

Общи условия

Активация на акаунт