Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Страхотна диета за Страхотни Тела - Режими на Проф.д-р Донка Байкова- Тема 32

• 32 021
  • 347
  •   2
Отговори
# 345
Не знам, свикнала съм да тренирам много и така се разтоварвам психически, това ми дава голямо самочувствие. Освен това ме е страх да не стана скини фет-слаба и отпусната.
Иначе наистина ми беше малко храната, приемам критиката. Как ядете по 4-5 млека?? То явно затова не издържам, ама много млечно става уххх

Днес теоритично е 7ми ден, не съм отслабнала от вчера. 59,9 закотвих. Все още не съм нарушила диетата, днес би трябвало да ми е пак млечен. Но го давам час по час буквално, казвам си „Винаги може да я прекъснеш, не е нужно да спазваш" и така.
Закуских кисело мляко с банан и половина за сила. Правих преди това тренировка за корем 20 мин.

# 346
  • Бургас
От вчера съм с вас. Правя режима за трети път. Първият път имах чудесни резултати - 7,5 кг, но започнах от много. Вторият път беше месец след първия, не бях съвсем режимна, правих го за задържане и свалих още 1 кг. /само, но за мен достатъчно/. След това качих кило и 700 гр за около .... 3-4 месеца май.
От вчера до днес съм 1 кг надолу, но той си е вода и не бързам да се радвам. При мен големите резултати бяха при втори и третият етап на режима. Аз също тренирам, но далеч не толкова усилено като snowwhite12. Нормално е да не достига сила при такъв голям калориен дефицит. Нещата ще се подобрят, но няма да са както при нормално хранене. И да, позволени са до 4-5 кофички мляко, но и аз ям максимум 2 и то 3,6 или 4,5 процента. Байкова казва, че е по-добре млякото да не е обезмаслено, че другото е пълна химия и нишесте в замяна на това /на по-високия процент/ да са приема по-малко или разредено.
Килограми и ръст не ми се ще да споделям публично, че са повече от вашите /за килограмите говоря/, ще отчитам само минусите /дано да има такива Laughing / На лично обаче не отказвам да споделям мерки и теглилки.

# 347
Здравей, Яна! Успех с диетата. Simple Smile Щом си такъв ветеран, значи ще се справиш, браво за минусите!

Аз издържах до сега, но е само 19:40 при мен, така че не се знае. Изядох 2 кофички кисело мляко, 3 банана и 3 ябълки. И чийтнах с малко извара, ама... то си е почти кисело мляко.

От интерес се премерих на кантара и съм по-малко от сутринта (59,7 кг, 0.2 надолу). Това винаги ми се случва в млечни дни. Коремът ми се е залепил за гърба направо и честно казано виждам леко релеф на коремната преса. Може да е от обезводняването също.

Редакция 13.01:
Днес след млечния съм 59.5 кг Общо съм свалила 2.7 кг за 1 седмица и понеже не издържах до обяд само на плодове, си закусих с кисело мляко 4% и овесени ядки, както и банан. Освен това тичах 45 мин и започнах една програма за стягане със собствено тегло, 30 мин.
Ами до тук бях, пожелавам ви успех, момичета. Със сигурност заобичах киселото мляко и ще го включвам по-често в менюто си. Сега ще броя калории (1500 на ден) за запазване на сваленото и плавно намаляне до 56.5 кг. Дано не всичко е било вода от минусите. Ако зацикля със свалянето, може пак да направя една седмица страхотна диета, но по-натам. Ще ви следя и ще докладвам, ако има интерес, дали съм ги задържала.

Последна редакция: ср, 13 яну 2021, 11:29 от snowwhite12

Общи условия

Активация на акаунт