Детски градини в Пловдив - 3

  • 37 147
  • 127
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1
Здравейте!
Някой може ли да сподели актуални отзиви за ДГ Радост в Съдийски?

# 121
  • Пловдив
  • Мнения: 1 910
Привет,  дали има някоя майка на детенце в ДГ Майчина Грижа, тази която е в Стария град? Ако е удобно да сподели отзиви от база/ госпожи?

# 122
  • Мнения: 284
Здравейте,има ли дечица в ЧДГ Дъга от мечти. Всичко ще ми е полезно като инфо. Може и мнения за други ЧДГ. Благодаря

# 123
  • Мнения: 1 977
Синът ми е в ЧДГ "Детство мое" на Гладстон. Аз нямам думи да опиша благодарността си на всички, които работят там. Тази година ще е първи клас и направо ми се плаче, че напуска това място. Занимават се много с децата, създават страхотна атмосфера, правят тържества, в които децата участват, обучават ги според индивидуалните им потребности. Никога не ги карат насила да спят. Директорката е уникална. Аз никога няма да мога да им се отблагодаря за всичко, което направиха за детето ми. Обратната връзка е непрестанна. Ако искате, ще пиша на лично още подробности.
Сега им предстои спектакъл. Винаги наемат частен театър, а децата репетират с актриса или актьор. Имам и дъщеря, която е в държавна ДГ с яслена група и ще продължи с приятелите си и в първа група, но аз вярвам в индивидуалния подход. На нея там й пасва идеално. Обективно погледнато разликата между ДГ на сина ми и яслата на дъщеря ми за мен е голяма, но си имах причини да запиша сина си точно в тази градина.

# 124
  • Мнения: 2
Завиждам ви за хубавите думи  които сте написали за вашата градина. Жалко че при нас не е така

# 125
  • Мнения: 2
Здравейте, някой да каже нещо за детска градина Албена в гр.Пловдив?

Последна редакция: нд, 23 юли 2023, 21:10 от bubanka

# 126
  • Мнения: 141
Здравейте,
Детето ми ще стане скоро на 3 г. И решихме да кандидатстваме за детска градина в район Северен, където живеем.
Има ли практика да се направи посещение в градинката, за да се разгледат условията вътре? За какво да следя? Кои градини имат добра репутация?
Засега съм се спряла на ДГ”Захарно петле” на ул. ген Кутузов и на ДГ”Весела” на бул. Дунав 67.
Какви са условията там?
Ще съм благодарна за всяка споделена информация.

# 127
  • Мнения: 1 210
Предполагам става въпрос за Пловдив? Аз съм влизала да разгледам материалната база на няколко градини. Захарно петле беше една от тях. Не е лоша, имам доволни от нея познати. Звъннете по телефона на заведенията, които сте набелязали и питайте дали и кога е удобно да минете да разгледате.
Ние в крайна сметка записахме Славей (зад Санкт Петербург) и сме доволни.
Мога да кажа, че всъщност вече няма лоши (като битови условия) градини, всички са доста прилични. Поне в големите градове е така, няма кой да ги остави да бъдат мизерни.

Общи условия

Активация на акаунт