Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Прага – тема 2

• 34 968
  • 437
  •   1
Отговори
# 435
  • Варна
Здравейте. Предстои ми пътуване до Прага скоро и искам да попитам как стоят нещата с такситата от летището ? Ще пристигнем късно след 23 часа и мисля тогава нищо няма да работи . Приемам и актуална информация за мерките и какво е отворено и затворено .
Как стоят нещата и с интернета и дали трябва да се вържа към точно определен оператор ? Аз съм на А1 и се зачудих за разговорите ясно, ама дали мога да си ползвам и интернета там без да ме цакат на много ?

# 436
  • Варна
почти всяка авиокомпания има трансферни програми.Посрещащите хотели също имат предложения за трансфер.Има и Юбер и подобни , а има и частни превозвачи.Всичко изброено е на по приемлива цена от нощната на бакшишите дето дебнат по летищата.Мисля че даже за Прага имаше и българи предлагаше трансфер , транспорт и гид.За това питайте в темата за Прага.
А1 има специална програмА за разговори и нет в ЕС - питайте в кой да е клон да ви го включат.

# 437
За пътуващите сега

- коледните пазарчета са отменени
- маските н95 и ффп2 са задължителни на закрито, в градския транспорт, в магазините. Спазва се, не е само на хартия!
- ресторантите затварят в 22 часа
- забрана за консумация на алкохол на публични места
- в заведения консумацията е само за хора със сертификат - ваксинирани или прекарали болестта, проверява се уж. Без сертификат можеш да си взимаш храна за вкъщи, но не и да сядаш

Общи условия

Активация на акаунт