Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №60

  • 64 128
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 541
Тери Hug, той и Фери нямаше да я докосва, ама я докосна Joy Joy Joy, често събитията се развиват така, както най-малко сме очаквали...



Son с писането, отивам да гледам серията Sunglasses

# 31
  • Мнения: 4 706
Дани, не пропусна да се пошегуваш, ей хахахаха аз не съм като Вилдан да знаеш. Joy
Тери, но те са били в същото легло Cry Cry Disappointed Relieved вилдан и Ферхат Disappointed Relieved
Ферхат като някой султан с харем ... И всички разбира се в една къща .. по на изток поне им дават отделни етажи.
Приемам,  че той допусна да останат в къщата с Дженьо за нуждите на сценария, иначе е нелогично. Аслъ има право да му се сърди, че я подлага на всичко това. И навсичкото отгоре тя в момента е в "най-любимата" ми позиция за жената, в ролята на зависима от него.

Жюстин не беше ли мед сестра или е болнични? Явно всеки герой напуска работа автоматично щом се пренесе в конака Емирхан.

# 32
  • Мнения: 32
Морела,Дани,Лиа Благодаря Flowers Rose Blush За това и го гледам, толкова различен от всичко до сега.
Не знам какво да прави Ферхат, но каквото и да направи .. след дъжд качулка Joy Дано да напуснат змийската къща някой ден Hands Pray 
Носленце Heart

# 33
  • Мнения: 33 382
Не са били на същото легло. Йетер каза, че го е сменила  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 34
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Хихихи, моментът с леглото ми е един от любимите, както и един, когато Аслъ една сутрин го моли да я пусне да отиде при оперираното от нея дете, защото то има нужда от нея, а той, току що излязъл от банята по кърпа й казва вече да тръгва ако иска, разгръщайки кърпата и тя излиза от стаята, като попарена,  Joy

Еве, добре дошла и от мен!  Hug Много е хубаво, когато нещо въздейства така емоционално....
Ох, тези целувки бяха много истински и звучни,  Crazy

Ушите, а?  Joy

Морела, разсмя ме с разстройстовото,  Joy

# 35
  • Мнения: 4 706
Не са били на същото легло. Йетер каза, че го е сменила  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Хахахахаха шегуваш ли се? Може би не трябва да гледам основно сцените с Асфер.
Eve,най-любими са ми, когато си отъркват нослетата. Като малки животни, като малки вълчета, като малки лъвчета. Тя иска той да й вика петуния? Kissing Heart

# 36
  • Мнения: 9 388
Дани, не пропусна да се пошегуваш, ей хахахаха аз не съм като Вилдан да знаеш. Joy
Не бе, последствията за теб ще са от друг калибър - ще отидеш в Турция и ще се чудиш защо ти няма четката за зъби, гребена, чорапи не си сложила - а то защото вместо да гласиш багаж, се отдаваш на обсесиите си!  Grinning

Ох, успокоих се, че поне леглото е различно, жалко, че стаята е същата обаче. Но бебешкото кошче в нея вече я освети. Това е стаята на Ферхат Аслан, жена му и тяхното дете, в която ще отсядат, когато идват на гости.

# 37
  • Мнения: 5 409
Замислих се за Вилдан. Всъщност нейната постъпка да се изнесе от невъзможната къща заедно с детето е правилна. Не е за да накаже Ибо. Тя се опитва да си запази и малкто останал разум. Единственият начин е да се отдалечи, което тя прави и разбира се заедно с детето си. Какво да прави в онази къща с нелюбима и необичаща я майка, нова жена на любимия и мъж, който ясно и даде да се разбере, че го интересува само детето. У Вилдан има почтеност. И прави това, което Абидин и Ферхат отдавна трябваше също да направят. Дано не я изкарат, че е напуснала за да тормози Фер, но иначе постъпката и е доста пичовска. Само това писмо в шкафчето ще обърка работата, ама пак Фер си е виновен. Никакъв житейски опит какво може да ти причини отхвърлената жена. Според мен човек като Вилдан е като неуправляем ядрен заряд- нито знаеш накъде ще тръгне, нито какви поражения ще нанесе. А Фер подцени ситуацията. Трябвало му време да свикне. Ами никой не ти дава време да свикваш с такива работи. Трябва бързо да прецениш и да действаш и истината беше единствената възможност. но той я проспа. Което ще породи нов кръг неприятности с участието на Аслъ. Тя го пита и не получи отговор. Като разбере истината ще го обвини не да детето, а за лъжата и ще стане пак мазало. Айде лека нощ!

ПС като прочетох това "ще се чудиш защо ти няма четката за зъби, гребена, чорапи не си сложила - а то защото вместо да гласиш багаж, се отдаваш на обсесиите си!"- реших, че като отиде в Турция и с Морела някой ще прави ДНК тест с четката и за зъби. Днес много се осветих с този филм. Малко почивка.

# 38
  • Мнения: 1 068
Еве, добре дошла и от мен!
Когато чувствата напират, ами - излей ги тук, да им се порадваме и да поразмишляваме заедно!

Момичета, седя и се чудя от вчера защо така ни врътнаха сценария и се чудя, и чудя и чудя - и мъжът ме прекъсва и казва: "За да може някой ден Ферхат да прости в душата си на Намък и да намери душевен мир, той самият. Защото ще разбере поне отчасти какво да имаш дете, което да нарича друг "татко"!"

И реших, че може би има логига и затова ви го споделям! Но все още не ме кефи и това си е!

И последно - днеска гледах в тубата клипчето от последната сцена, направо ме заболя сърцето и за Аслъ и за Ферхат, голямо изпитание им се стовари на главите! Време е Аслъ да си тръгне от тази къща, пък било то и сама! Аз така бих направила!

# 39
  • Мнения: 9 388
Обичайното ЧБЛ                 -           ЧБЛ, когато баща ми влезе в стаята





Цитат
ПС като прочетох това "ще се чудиш защо ти няма четката за зъби, гребена, чорапи не си сложила - а то защото вместо да гласиш багаж, се отдаваш на обсесиите си!"- реших, че като отиде в Турция и с Морела някой ще прави ДНК тест с четката и за зъби. Днес много се осветих с този филм. Малко почивка.
Joy Joy Joy Бягай да почиваш!

Цитат
Никакъв житейски опит какво може да ти причини отхвърлената жена. Според мен човек като Вилдан е като неуправляем ядрен заряд- нито знаеш накъде ще тръгне, нито какви поражения ще нанесе. А Фер подцени ситуацията. Трябвало му време да свикне. Ами никой не ти дава време да свикваш с такива работи. Трябва бързо да прецениш и да действаш и истината беше единствената възможност. но той я проспа. Което ще породи нов кръг неприятности с участието на Аслъ. Тя го пита и не получи отговор. Като разбере истината ще го обвини не да детето, а за лъжата и ще стане пак мазало. Айде лека нощ!
Много вярно! Голяма грешка на Ферхат точно заради непредсказуемостта на Вилдан. Че тя се беше засилила към Аслъ, за да я застреля с истината.

# 40
# 41
  • Мнения: 9 388
Значи Вилдан може да си вземе детето и да си тръгне, Абидин може да планира да си тръгне, но на нашият Ферхат, който в първите серии каза на Аслъ, когато го пита къде отиват, а той я водеше към конака, че отиват в ада, няма да му дадат шанс да си тръгне. Значи ето това няма да простя на сценаристите. Трябва да измислят по-валидна причина от Йозге, за да не може да си тръгне Ферхат оттам, защото остане ли без основателна причина, това за мен ще е най-безумното нещо в сюжета.



# 42
# 43
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Joy  Joy  Joy

Ох, Дани, жестоки гифчета пак... Heart Eyes  Heart Eyes
Какъв е този мерак при него все да я души, извива врата до счупване, не знам. Mr. Green

# 44
  • Мнения: 32
+ 1 за гифчетата Heart Eyes След тази хватка и целувки, всички мисли за петунии бяха изкоренени от главата на Аслъ Joy

Общи условия

Активация на акаунт