Париж - 14

  • 71 547
  • 778
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 14 415
На вашата дата слънцето залязва около 21,00ч.така че аз лично бих се насладила и на светло и на тъмно с осветление.Какво точно ще е времето-то и метереолозите още не знаят!Към 20,00ч. със сигурност още ще е светло.Късмет!

# 361
  • Мнения: 369
На вашата дата слънцето залязва около 21,00ч.така че аз лично бих се насладила и на светло и на тъмно с осветление.Какво точно ще е времето-то и метереолозите още не знаят!Към 20,00ч. със сигурност още ще е светло.Късмет!

Много благодаря за отговора! В такъв случай мога за взема билети и за 19:30,щом се стъмва към 21ч. Така ще избегнем и навалицата! Предполагам вечер има по-малко тълпи.

# 362
  • Мнения: 367
Така ще избегнем и навалицата! Предполагам вечер има по-малко тълпи.

 Не знам дали са по-малко тълпите вечер. Не само вие предпочитате  да видите и Париж отгоре  и дневен и нощен.И ние като вас искахме. Купихме предварително за 17 часа(декември).Отидохме половин час по-рано и си чакахме поне  час и половина. Та  видяхме само нощен Париж.  Ще бъде както дойде Wink. И с тълпите, и с времето. Важно е нагласа и настроение да има. Другото не зависи от вас. Весело изкарване!

# 363
  • Мнения: 1 165
Привет,
Бих искала да попитам в кой квартал е най - удачно да се резервират нощувките, като идеята е да е удобно за късни разходки по забележителностите и да е приемливо като цена?

# 364
  • Варна
  • Мнения: 3 938
Бих искала да попитам в кой квартал е най - удачно да се резервират нощувките, като идеята е да е удобно за късни разходки по забележителностите и да е приемливо като цена?

В такава комбинация - никъде

# 365
  • Мнения: 14 415
Моето предложение е до Порт Майо,близо до станция на метрото!

# 366
  • Варна
  • Мнения: 3 938
ТОЧНО, там хем става и пеша до доста забележителности пък и не се какво значи '' приемлива цена '' .Все пак всички трябва да знаят , че най- ниските цени/двойна стая са 80 - 100 евро/ВВ.Ма за някои и 4 500 евро в РИЦ са си приемливи Simple Smile

# 367
  • Мнения: 1 165
Благодаря за съветите и предоставената информация. На този етап резервацията е направена за хотел в района на Порт Майо.

# 368
  • Мнения: 249
Здравейте отново. Някой ползвал ли е услугите на Get your Guide  за покупка на билети за атракциони? Интересува ме дали офиса им, от който би следвало да си получим ваучера и да тръгне самата група, за Айфеловата кула примерно, дали е близо до самата атракция? Малко ми е странен въпроса, но искам да си букна ваучер, които е комбиниран билет за Кулата и за корабче по Сена. Притеснява ме да не се лутаме много из Париж за получаването на ваучерите.

# 369
  • Мнения: 369
Здравейте отново, имам въпрос! Първия ден пристигаме горе долу към 18ч.в Париж и си мислех да отидем до Трокадеро да гледаме светлинното шоу на Айфеловата кула (от метрото пред хотела има директна линия зо там). Та въпроса ми е дали има много мулти култи вечер там,безопасно ли е ? След това мисля да отидем до Триумфалната арка без качване,че някой от групата са с болки в краката и не могат да качват стълби,и след това да направим разходка по Шанз Елизе. Вие какво мислите? Имате ли някакви предложения? Ще сме там в края на април.
Благодаря!

# 370
  • Мнения: 1 217
Ха, че то метрото е ПЪЛНО с мулти култи, които доста чести са много арогантни,на Трокадеро такива продават сувенири и селфи стикове и е доста пренаселено от туристи, аз постоянно си стисках чанта и телефон 😂😂😂.

# 371
  • Мнения: 14 415
Здравейте отново, имам въпрос! Първия ден пристигаме горе долу към 18ч.в Париж и си мислех да отидем до Трокадеро да гледаме светлинното шоу на Айфеловата кула (от метрото пред хотела има директна линия зо там). Та въпроса ми е дали има много мулти култи вечер там,безопасно ли е ? След това мисля да отидем до Триумфалната арка без качване,че някой от групата са с болки в краката и не могат да качват стълби,и след това да направим разходка по Шанз Елизе. Вие какво мислите? Имате ли някакви предложения? Ще сме там в края на април.
Благодаря!
Много ви е малко времето за тази разходка за една вечер- и физически и емоционално!Париж не е за един ден!

# 372
  • Мнения: 369
Sause baus Ние не сме за един ден. Просто си правя програма за първата вечер,тъй като ще пристигнем в Париж към 18ч.и не ми се иска да си стоим в хотела,а да излезем на разходка и да видим светлинното шоу на Айфеловата кула и осветен Париж,затова попитах дали става от Трокадеро. Иначе програмата по дни си започва от сутринта на следващия ден.

# 373
  • Мнения: 14 415
За първата вечер Айфеловата кула стига за Триумфалната арка,добре би било да е следващата вечер!

# 374
  • Мнения: X
Не знам дали е обсъждано в темата, но силно препоръчвам програмата на Rick Steves за хора, които си правят самостоятелни екскурзии. Има приложение за телефон и предлага различни екскурзии за някои от забележителностите в Париж, включително и разходка из града. Лично аз съм си правила неговите екскурзии в Париж и всички много ми харесаха. Има и за доста други градове и държави в Европа. Безплатна е, но на английски.

Общи условия

Активация на акаунт