МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия. - 43 тема

  • 91 429
  • 739
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 31 128
Мед мирише понякога на напикана черга.
Олио не си спомням дали имаше. Провери в нета колекцията и ще видиш или се обади в бутик на марката.

# 301
  • Мнения: 3 044
Мерси, Денси!
То в нета в колекцията има и олио, въпросът ми беше тук дали е налично

# 302
  • София
  • Мнения: 3 849
То в нета в колекцията има и олио, въпросът ми беше тук дали е налично

Има олио, защото аз се чудих кое да избера на Ести Бронзовата богиня или на Том Форд от серията Soleil blank, но не това със златните частици, и накрая си купих на Nuxe.Цената на олиото на Ести, ако не се лъжа беше 90 лв.
Нотка на котешка урина най-често улавям при Шанелите и при мен конкретно от всички 5-ци, не зная от какво е, но подозирам алдехидите.

# 303
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
Получих смс по-рано днес -20% на всичко само от 5.07-8.07.2018. в Дъглас и Б/з.

# 304
  • MJF
  • Мнения: 330
Момичета, здравейте,
Не съм от София и се опитвам да се свържа с Sephora Paradaise. Искам да изпратя моя приятелка, която да ми купи
HUDA BEAUTY Contour and Strobe Lip Set в цвят Muse, но искам и да проверя дали е налична, за да не я разхождам. Не мога да се свържа по телефона, дава ми го изключен постоянно. Някой виждал ли е дали сет-а е наличен?

# 305
  • София
  • Мнения: 4 746
Вчера го имаше в The mall.

# 306
  • Мнения: 7 561
От Парадайс не си вдигат телефона изобщо. Затова пък в Дъ мол винаги вдигат. Звънни на тях и прати приятелката там.

# 307
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Взех си Dior Backstage фдт. Ако на някого му се чете какво мисля: https://www.instagram.com/p/Bk9YaFiBGzc/?utm_source=ig_share_she … hid=16k428lkmtgtj

# 308
  • София
  • Мнения: 24
Здравейте, някой знае ли дали вече има зареден Whisper of gilt в МАС, или няма да го има при нас?

# 309
  • Мнения: 2 805
Момичета, NARS предлагат ли се в БГ, имат ли физически магазин?

# 310
  • Мнения: 31 128
Момичета, NARS предлагат ли се в БГ, имат ли физически магазин?
Не. Peace

# 311
  • Мнения: 2 805
Момичета, NARS предлагат ли се в БГ, имат ли физически магазин?
Не. Peace

Благодаря  bouquet

А TOO FACED?

# 312
  • Мнения: 31 128
Да, те се предлагат в Сефора.

# 313
  • Мнения: 2 805
Да, те се предлагат в Сефора.

Благодаря Денси  Hug

# 314
  • София
  • Мнения: 901
Много приятни намаления има в Сефора! Чудя се защо нямат хайлайт палитрата на Диор, въобще зареждали ли са я след първоначалното лансиране  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт