ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 494

  • 55 584
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 21 201
Хай, хай, хай. Party
Не че досега 90%(примерно казано) от подиума и скачаха директно в сериали, но сега хептен, ще я втасат. Mr. Green
Скрит текст:

yesterday at 10:24 pm
#SBnews

▪Пишет газета Milliyet!
💥💥Радикальные изменения в турецком телевидении. Как мы знаем, на данный момент сериал за сериалом финалят и становятся жертвами рейтингов. А это наносит большой финансовый урон каналам и режиссёрам. Но вопреки всему им приходится идти на риск вкладывая огромные деньги на тот или иной проект. Но при этом актёры (особенно знаменитые и дорогие актеры) получали по 100 тыс тл (около 800 тыс руб) за неделю, т.е. за одну серию. Кто-то должен был сказать этому «довольно» - и вот каналы и режиссеры придумали новую систему. Теперь они не будут искать актеров, которым будут платить огромные деньги и искать продюсерские компании, которые снимут для них проект. Теперь каналы будут соглашаться с проектами, которые смогут принести деньги каналу. А это означает, что дорогостоящим актерам придется сбавить цены или каналы будут давать шанс более молодым актерам и новичкам. А как мы знаем по опыту - незаменимых не бывает...

И още.

Скрит текст:
yesterday at 11:01 pm
#Teammy_News

🔥Телеканал Star TV запускает новую телепрограмму Будущие звезды / Geleceğin Starları, в котором будет сделана попытка найти звезд завтрашнего дня. Однако в отличие от зарубежных шоу такого же формата турецкие Будущие звезды создаются не только с целью развлечения публики. В основе - насущная потребность телеканалов срочно найти молодую талантливую молодежь, которая могла бы заменить суперзвезд.

В этом году каналы столкнулись с большим финансовым кризисом, когда рекламные доходы уже не оправдывают затраты на создание сериалов. Было достигнуто "джентельменское соглашение", по которому ставки на зарплаты ведущих актеров будут существенно урезаны. Каналы просто не согласятся платить Кыванчу или Кенану 100 тысяч лир и более за серию. Либо суперзвезды согласятся работать за меньшие деньги, либо им найдут замену. Телеканал Star TV, двигаясь в этом русле, первый запускает программу выбора новых звезд, причем делает этот выбор публичным.

Geleceğin Starları пройдут летом и уже осенью победители шоу получат главные роли в сериале (либо сериалах) телеканала Star TV. В жюри три известных имени - Нургуль Йешилчай, которая готовится вернуться с новым сериалом осенью, актер Хамди Алкан и режиссер Фырат Парлак.
Че се крие Чаги от папараците крие се, но предвид колко дотегливи станаха напоследък, добре прави наш Ча.
И нещо любопитно за Хазалчи и първия режисьор на Защитника.
Оказывается в 2015 году первый режиссер сериала Защитник Джан Эвренол предлагал главную роль Хазал Кая.
https://vk.com/teammy?z=video-58199741_456244495%2Fc565e9ce54c0f … pl_wall_-58199741

# 31
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Значи, ако можеха и хич да не им плащат най-добре щяха да са си ooooh! Отново идиотско решение #Cussing out Вместо да се огледат и да видят къде е истинския проблем.... Не знам, аз не мога да издържам да гледам 2,5 часова серия, по едно време помня че от Парампарчата счупиха рекорда с 3-часова #Crazy Да не започвам пак, че вече не знам за кой път, че в 90% от сегашните дизита тотално липсва история и са просто някакви ситуационни малки историйки дето няма за какво да се хване човек ooooh!
А когато сериите си бяха по час и половина, веднага след единия сериал тръгваше друг, имаше  възможност за показване на един в прайм-тайма и един не чак толкова рейтингов след него, но все пак в разумно време, заради продължителността не бяха чак толкова разточени локумите....Що не се поогледат и навън, там най-оборотните са по-старите турски сериали тук там само някой нов.  Но си е вярно че както са го намислили поне няма да се набутват много с парите ooooh!

Наде вчера Фема го пусна това видео, питаше от кога било аз го прецъках и писах горе-долу времето, ама чак днес разбрах че Хазал се хихика там с Джан Евренол, на него въобще не му обърнах внимание Joy Joy Joy

Нетфликс се събирал за производството на втори турски сериал.... Whistling Ще видим дали ще излезе вярно, че той още първия не е готов.

# 32
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Значи, ако можеха и хич да не им плащат най-добре щяха да са си ooooh! Отново идиотско решение #Cussing out Вместо да се огледат и да видят къде е истинския проблем.... Не знам, аз не мога да издържам да гледам 2,5 часова серия, по едно време помня че от Парампарчата счупиха рекорда с 3-часова #Crazy Да не започвам пак, че вече не знам за кой път, че в 90% от сегашните дизита тотално липсва история и са просто някакви ситуационни малки историйки дето няма за какво да се хване човек ooooh!
А когато сериите си бяха по час и половина, веднага след единия сериал тръгваше друг, имаше  възможност за показване на един в прайм-тайма и един не чак толкова рейтингов след него, но все пак в разумно време, заради продължителността не бяха чак толкова разточени локумите....Що не се поогледат и навън, там най-оборотните са по-старите турски сериали тук там само някой нов.  Но си е вярно че както са го намислили поне няма да се набутват много с парите ooooh!

Наде вчера Фема го пусна това видео, питаше от кога било аз го прецъках и писах горе-долу времето, ама чак днес разбрах че Хазал се хихика там с Джан Евренол, на него въобще не му обърнах внимание Joy Joy Joy

Нетфликс се събирал за производството на втори турски сериал.... Whistling Ще видим дали ще излезе вярно, че той още първия не е готов.
Аз вчера имах проблем с форума.
Започна да ми забива при скролване на страниците(преди дни се случи само в една тема, а  вчера не само в нея) така че въобще не съм видяла въпросното видео и в добавка към проблема забелязах, че дори и да не съм във форума ми отчита присътвие Shocked все едно съм в него. ooooh! Stop
Първи трейлър на 31 епизод на НИ.
Яко го закъсаха с дома си(подобие на дом, но поне имаха покрив над главите си).
https://vk.com/teammy?z=video-58199741_456244491%2F9f52c26da0daa … pl_wall_-58199741

# 33
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
На мен пък в момента в темата не ми отчита присъствие, странно кой е публикувал тогава моето мнение hahaha

Трета седмица сме на деветото място в седмичния...Преди това стабилно на 7-8... добре е като за 30-та серия  Wink




Heart Eyes

Последна редакция: пн, 23 апр 2018, 16:17 от Беллора

# 34
  • Мнения: 21 201
На мен пък в момента в темата не ми отчита присъствие, странно кой е публикувал тогава моето мнение hahaha

Трета седмица сме на деветото място в седмичния...Преди това стабилно на 7-8... добре е като за 30-та серия  Wink

Скрит текст:



Heart Eyes
Да ти дам малко от моето присъствие, Mr. Green че както казах преди малко мен ме отчита денонощно, Laughing дори и когато спя, и не съм въобще във форума. Mr. Green
Не само на теб не ти отчита № на постовете и аз съм същата китка, Mr. Green но ми е все тая, не гоня норматив я. Laughing
Идеален е рейта на НИ предвид сериалната ситуация, а и останаха има-няма 9 серии от предвидените.

# 35
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Наде с таз седмичната остават 7 серии. мисля че ти беше сложила инфото предната седмица че финалът ще е на 6-7 юни на 37 серия Peace То при Аксой всяка информация трябва да се брои за предпоследна, но важното е че се вижда края, че много забиха на едно място и тоя рейтинг при тази ситуация няма да издържи дълго....

# 36
  • Мнения: 21 201
Ивче, не съм слагала подобно инфо, отделно че тук разбрах, че по план са предвидени 39 серии и Ви питах защо точно 39, а сега ти пишеш 37, съвсем се обърках в края накраищата колко ще са на брой. Thinking

# 37
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Ми някой донесе инфо миналата седмица. в едно интервю Фатих Аксой след Мипком Кан каза че ще са 39 серии. А миналата седмица някой донесе че ще са 37, даже аз сметнах че явно са с 2 назад заради това че едната седимица нямаше серия заради мач и че не пуснаха серия по НГ Peace Както и да е, вижда му се края.

# 38
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 517
Здравейте отново  bouquet

Компютъра ми беше забил и докато го преинсталирам и оправя много нерви изхабих. И то баш на най - забавния епизод от НИ-то.  #Cussing out

Голям смях беше серията - най-смешната досега. Рейтинга трябваше да гръмне:) Ще пробвам да си направя КС-то след малко.

А междувремено да попитам кога ще почва точно Хакански , че се обърках ? Simple Smile

# 39
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Ети, говори се за началото на октомври ама кой знае, официална информация още няма.
А иначе за рейтинга не се надявай да гръмне каквото и да покажат... Идва май месец, хората започват повече да излизат навън по това време и обичайно цифрите на сериалите спадат- и Чукура и Сьоза също доста паднаха и Карадениз много се е смъкнал гледам, само Кадън-ата  не пада.....
Не съм гледала кога започва световното по футбол, но тежко им на сериалите които се излъчват по това време.

ПП Наде сега погледнах, Фема е донесла инфото за 37-те серии и финал на 07.06. Peace

# 40
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 517
Бях стигнала до как Туфи нахедри Айсуна и й каза - Ей тука ще стоя и няма да ме мръднеш Simple Smile

Фико е хвърлил око на Малката Майка/Айше (Това дете ми скри шапката - голям талант е  Laughing Laughing) Иска да са си приятели , но тя не го ще. Трябва да премине през изпитания и да й се докаже , за да й стане приятел. Той се съгласи.

Филка реве и глади, реве и глади. А Вейдър я зяпа със съжаление.

В:Филке , извинявай. Ако не бях на зор , нямаше да те повикам.... Филке
Ф:А сори , не те чух , акъла ми е другаде.
В:Я помисли веднъж за себе си. Както и да е , аз мисля за тебе. /И й дава плика със заплатата/
Ф:Мерси. Аз докато не съм забравила да ти дам парите за педагога. /И вади 200 лири.
В:Не говори глупости. Да си останат у тебе.
Ф:Не може така. Не искам да остава борч помежду ни.
В:Добре де. Аз не съм ти ги дал като борч тогава.
Ф:Както и да е, ще ги оставя в касата.
Оставя му ги а тоя я зяпа в захлас.
Ф:Какво има?
В:Нищо. Гледам те. Толкова си честна и отговорна. Като злато сред боклука си. /Тя се смути бая./
Ф:Ще звънна в болницата.


И звъни на Туфи. Той чакал, нямало промяна в състоянието му. Не я лъжел, щял да й каже ако има нещо. Той стоял и майка му била тука. Тя пък чу , че се обажда на Филка и се намуси. Ама Туфи железен , не мърда от там Joy Joy Joy

В:Какво казаха Филке?
Ф:Каза , че е добре. Няма промяна в състоянието. Чакат.ю
В:Ама и ти не се тревожи толкова , Филиз. Трепериш, ревеш, бледа си. Поспри се малко./ А тя пак наду цивката и пак продължи да глади Joy Joy/

Рахмет пак тръгна да успокоява Музито, дойде Мюжга и ги заля с айран. Каза на Рахмет , че както е раделила баща му от майка й , тъй щяла да прогони и Музи и всяка друга и Рахмет завинаги щял да остане сам. Рахмет я разбра, че тя е викнала майка му и докато се разправяха от микрофона се чува на Манго песента в изпълнение на наш Фико hahaha hahaha hahaha Хукнаха към директорския, а вътре Фико пее с цяло гърло и се дърпа с директора за микрофона , а Малката Майка доволна. ooooh! hahaha hahaha hahaha hahaha Рахмет едва  го отърва, при второ провинение, ще викат кака да го гонят. Отвън взе да го бие и разпитва, а Киразката разбра, че малката има пръст в това и я погна, ама Фико я защити . Не била го накарала тя и на малката и стана мило , ама си замълча. Благодари му , ама му оставало още изпитания. Не ти ли стигна , че за резил станах пред всички. Ми не, още трябва hahaha hahaha hahaha hahaha

Филка се опакова да си ходи , а Вейдър се опитва да я спре.

В:Филке, тръгваш ли си?
Ф:Съжалявам, Вейдър свърших поръчките за хотела, но повече не издържам. Ако кажеш да не идвам пак, ще те разбера
В:Оставяш си работата и хляда, за да идеш до Баръш ли?
Ф:Сори , ама е така. / и тръгна.
В:Филке.... Ще те чакам. Работата ти тук е сигурна , не се тревожи.
Ф:Но докато Баръш не излезе от болница, няма да мога да идвам тук.
В:/ ядоса се , ама / Добре , Филиз и това приемам.
Ф: Мерси
И си тръгна , а той на себе си : К'ъв е тоз Баръш, бе аркадаш? К'ъв е тоз Баръш?

Оп и идва Садо-Дясната му ръка : Видях , че момичето си тръгна и затова дойдох да ти донеса телефона.
В:Какво момиче, бе? Дамата не можа ли да кажеш, лан?
С:Пардон, Аби. Нашите са претърсили дома на госпожица Филиз, но нищо не изкочи от там.
В: Тогава да помислим , къде може да е бил този Минош. Тогава имаше една жена, тя го извади от чантата си. Каква е тази работа, бе - бебета, Миноши, играчки, гладачници? Как се забъркахме в това, лан? Он , не знаел. Тоест Вейдър пак го попържи, той щял да се оправи , че те са безполезни.

Филка тича на входа Туфи. Преместили Сашо в болнична стая - бил добре вече. Няма опастност за него. Филка му скочи на врата от радост. Майка му била вътре, ама да не се притеснявала, щяла да си тръгне скоро,че била уморена. И тръгна. Филка влиза и се крие от Айсуна., която говори с лекаря. Сашо бил , добре, като се събудел ще й кажели. И нейното състояние не било добро, да идела да си почине у тях. На сутринта щяла да дойде пак. Обади се на татьо и му каза  какво е наредил лекаря и той да не идвал. Сутринта пак ще дойдели. И хоп Филка се вмъкна в стаята му.

Приседна му и го хвана за ръчичка.
Ф:Много ме изплаши.Ако ти се беше случило нещо нямаше да го преживея.Полудявам явно. Като онези лели от квартала съм, който като загубят любимия си и полудяват и си говорят сами.Сега като си помисля какво можеше да стане и не знам. Слава Богу сега си добре.
С:Ако ме целунеш ще е най - добре  Joy Joy Joy / И отваря оченце/
Ф:Баръш събуди ли се ? Малоумник .....  глупак, много ме уплаши. - и го пипа - Толкоз и беще любовта на Филка пак го почна hahaha hahaha hahaha hahaha
С:Ай, Филиз Елибол ми е направила шейр / май нещо като молитва./ , как да не се събудя.
Ф:Много ме уплаши.
И се държат за ръчички - Бе скочи му на врата и го намляскай ма Филке, пуууууу #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Та оттук нататък все смях докрая . Туй беше драмата - дръжте се Simple Smile




# 41
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
И кО, Вейдър да не попадна под чара на Филизка Joy

# 42
  • Мнения: 27 460
    Ети  bouquetНамери ли нюансите трета част  ? Ако е с превод още по - добре .
Кога се е млатил Сашо и с кого ?


Heart Eyes
шапото не е ли на Марга  видях в контакта


 рокличката чок ми харесва  Peace


   представям си го  в маската на Зоро  с пелерина язди кон и се бие с шпагата

 На Енгин Акюрек  ще му партнира  в новия филм Бирдже  Акалай  с разпльокнаните устни  Stop



Орлето за Марги Hug

Последна редакция: пн, 23 апр 2018, 21:20 от femmi2

# 43
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Ха, рускините ми свили любимата шапка Mr. Green Ама аз няколко пъти съм казвала че съм засичала че са ни навестявали, обикновено разбират точно наобратно това което си коментираме Laughing За съжаление Гугъл никак не им помага, знаем го как превежда и от най-книжовния език, пък какво остава ако не е tooth

На мен рокличката не ми харесва особено от тази твърда материя и десетина сантима подгъв, но обувките ми харесват Heart Eyes Само дето не разбрахме за какво бяха тези снимки които излязоха newsm78

# 44
  • Мнения: 21 201
Ети, говори се за началото на октомври ама кой знае, официална информация още няма.
А иначе за рейтинга не се надявай да гръмне каквото и да покажат... Идва май месец, хората започват повече да излизат навън по това време и обичайно цифрите на сериалите спадат- и Чукура и Сьоза също доста паднаха и Карадениз много се е смъкнал гледам, само Кадън-ата  не пада.....
Не съм гледала кога започва световното по футбол, но тежко им на сериалите които се излъчват по това време.

ПП Наде сега погледнах, Фема е донесла инфото за 37-те серии и финал на 07.06. Peace
Нямаше нужда да се ровиш назад, нали ти казах, че такова инфо не съм публикувала.

Общи условия

Активация на акаунт