„ХИТОВИ романтични РУСКИ филми и сериали" - тема 17

  • 78 868
  • 736
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 3 216
Спунк, не се сещам за филма.
Тук благодарение на приятел се сблъсках с много смях.

# 631
  • Мнения: 5 265
Помогнете да открия един филм. Не помня заглавието му.
Действието се развива в началото на промените. Главният герой беше производител на мебели. Фамилията му беше смешна и той реши да се ожени и да вземе тази на съпругата си.

Фильм "Принцесса на бобах" 1997, Пупков - главный герой.
https://www.youtube.com/watch?v=fVHq5U4yzYE

# 632
  • София
  • Мнения: 6 085
Точно този филм гърсех. La_Valletta, благодаря. Сега ще си го изгледам с кеф.

# 633
  • Мнения: 3 216


Мъжете са защитници на Отечеството и днес е техният празник.

# 634
  • Мнения: 3 216
Премиерата на Невский. Тень Архитектора". Но май ще трябва да преговарям предишния сезон.

# 635
  • Плевен
  • Мнения: 107
Предлагам
Против течения. Водоворот - 2020г. 10 серии
С Петр Рыков, Ольга Гришина
https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=5856039

# 636
  • Мнения: 634
Премиерата на Невский. Тень Архитектора". Но май ще трябва да преговарям предишния сезон.



И на мен ми беше трудно да схвана новия сезон.  Ама дали от актьорите и тяхното вживяване в ролите, скоро не съм гледала подобен филм.

# 637
  • Мнения: 3 216
"Невский" е много добър сериал. Пуснах си последната серия на трети сезон, и започнах новия. Вече има осем серии излезли.
Андрей Тумаркин е сценарист. Полицията е основната тема в творчеството му. Има много общи неща в сериалите по негов сценарий: Лучшие враги, Брат за брата, Шеф, Невский.
Навсякъде в полицията е пълен бардак, корупция, кръгове по интереси. Един честен полицай се бори не само с престъпниците, но и със системата. Ужасно е да видиш как хората, които рискуват живота си в битка с бандитите, биват навиквани от висшестоящите. Награда за вярната служба са обвинения, наказания, дори затвор. Разклатено здраве, съсипан личен живот, ненормиран работен ден без почивка, без отпуск.
За мен най-добрите сериали на Тумаркин са Шеф и Невский. В тях основните отличителни черти на сценариите му са в най-чист вид. Много добре режисирани и заснети. Голяма част от екипа е ангажиран и в двата сериала, вкл. продуцентите.
Много интересна линия е връзката на честното ченге с човек от престъпния свят (Паша - Фома; Разторгуев - Тихомиров).
Разбира се, има и много отлики. Според мен Паша в битката със злото не успя да се опази чист. Разторгуев е железен - принципен и непоклатим.
Между другото, Тумаркин казва, че Разторгуев има прототип.
Честният "мент" е самотен, има само един-двама верни приятели, на които може да разчита.
Както и да е, гледаме с интерес.
http://seasonvar.ru/serial-25049-Nevskij-4-season.html

# 638
  • София
  • Мнения: 7 802
Здравейте! Чета темата, но досега не пишех в нея, защото точно баш романтични сериали не гледам, но когато става дума за "Невский" - не мога да не се включа.
Изцяло споделям мнението от горния пост, а за мен лично "Невский" е най-добрият руски сериал от този тип и с удоволствие ще гледам новия сезон. За жалост - без любимеца ми  Фома. Sad Чакам да излязат всички серии, че това "на час по лъжичка" хич не ми е по вкуса.
Поздрави на всички от един фен на криминалета! Simple Smile

# 639
  • Мнения: 3 216
NumLock ние не се ограничаваме по жанр, следим всички нови филми, не подценяваме и старите.
В темата има любители на криминалета, а и това май е най-търсеното, непрекъснато излизат нови и нови.
Ето нещо от днес:



реж. Александра Бутько
сценаристи Ася Гусева, Елена Цвентух
в ролите: Анна Нахапетова, Антон Багров, Артур Ваха, Пётр Нестеров, Елена Мартыненко, Илья Носков, Александр Солдаткин
По мотиви от едноименния детектив на Татяна Полякова, 4 серии.



# 640
  • София
  • Мнения: 7 802
Чудесно е, че няма жанрови ограничения, впрочем и аз гледам филми всякакви, така че с удоволствие ще споделям тук. Вярно е, че излизат непрекъснато нови заглавия, а и от старите винаги има останали неизгледани някои качествени, така че темата е много полезна.
Благодаря за линка, звучи обещаващо.
Един линк и от мен - мисля, че не е пускан тук, но може и да се лъжа.
"Горячая точка" (2019) - с поостарелия Александър Носик, когото помня от "Возвращение Мухтара" Simple Smile,


Филмът ме заинтригува с темата за ветераните от "горещите точки", които се опитват да оцеляват в уж мирния живот на провинциалния град, който се оказва всъщност още по-гореща точка.  Имаше доста клишета, разбира се, но поне едно беше избегнато - жената на главния герой не беше традиционната за такива филми "дура", която само създава проблеми на смелите бойци за справедливост, а по-скоро трагичен образ, а и злодеите не бяха съвсем оперетъчни, така че сериалът ми се стори интересен.

# 641
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 237
Гледах ,,Горячая точка,, и ми хареса.
Но мисля,че трябва да има някакво продължение...

# 642
  • София
  • Мнения: 7 802
Пишат, че ще има втори сезон, ще излезе през февруари 2021г.

# 643
  • AMS
  • Мнения: 6 395

Привет, привет!!!
Благодаря за интересните постове и новите предложения!!!
Изгледах 3-те серии на Невский от новия сезон, но другите не намерих.
Започнах Горячая точка. Жанра ми допада. Да видим нататък.

# 644
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 237
 ,,Большие надежды,, 2020 г., 8 серии
Снощи изгледах 3 серии.Разкошен е сериала.
Действието се равива бързо.
Интересен още от самото начало.

,,Невский,, е един от любимите ми сериали.
Но ще изчакам да излязат всички серии,че нямам достатъчно търпение .

Общи условия

Активация на акаунт