Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

А какви книги четете на децата си в момента?

• 29 253
  • 200
  •   1
Отговори
# 195
  • София
Моме, аз също я гледах тази, но се въздържах.. На сина ми му е още чужда концепцията за глави или части от книга, които да се четат поетапно. Той мисли, че цялата трябва да я изчетем на един път (обикновено преди сън), което при 200+ страници не е възможно.
Сега го свиквам с "Джуджетата" с различни истории от една книжка Simple Smile

Препоръчайте ми някоя от едциклопедиите за космоса , моля?
"Фют" имат доста..но от коя вие сте доволни? За 4г.дете.

# 196
Ние в момента сме на вълна Пипи (3г 4м), имам и цялото издание от едно време, но за детето е по-забавно и интересно изданието на единичните книжки на ПАН с големи и цветни илюстрации. Все още много се забавлява на енциклопедиите на Фют с капачетата, за човешкото тяло в момента е на почит най-много.
Обича и книжките за Прасето Пепа, макар че на мен са ми малко глупави.
Франклин не съм купувала, не са ни и подарявали, така че още не го е открил, но е идея, когато ми писне да чета за рождения ден на Пипи. Simple Smile

# 197
Дъщеря ми е на 2 години и 10 месеца и мно го и допадна поредицата Горски приключения на издателство Златното пате. Интересни са и енциклопедии не на Фют с капачетата, но не ги чета изцяло, а само оттоварям на зададения нъпрос😁Все още много ни вълнуват книжките със стикери . Мисля,скоро да я пробвам с Барбароните, на мен ми харесва ха като малка. Чета темата с интерес 😊

# 198
Почвайте Барбароните, те са за по-малките много интересни. Дъщеря ми е на 3,5г и почват да стават бебешки за нея. Вече избира да четем по-дълги книжки с по-сложни сюжети. Мисля, че вече ги надрасна. Може би, също омръзнаха.

В момента харесва много Приказки на Шарл Перо, на Братя Грим, Франклин, Финдъс и Петсън.

# 199
  • София
Аз пропуснах момента с моя син по отношение на "Барбароните"... Sad
Иначе на около  3+ години освен Франклин, който продължаваме с пълна сила да четем всяка вечер Joy, много четяхме и поредицата  "Във вълшебната гора" на изд. "Фют".
Приказките са чудесни, римувани са и дечицата много им се радват Simple Smile

# 200
Подарих на моята племенница новата детска книжка за годишните времена "със стихове и игри сезоните научи" - https://illimilly.com/. Цветните илюстрации и игрите изключително много грабнаха вниманието й.

Общи условия

Активация на акаунт