Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 37

  • 43 904
  • 750
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Благодаря ви, милички за подкрепата.

Жгмъцко, дано имаш успех скоро. 😘

Гени, принцеската е с корона дори в калта, а!? Ще я изпапкам! 😍😍

# 61
  • София
  • Мнения: 2 008
Гени, сладурани си имате, прекрасна, пу-пу.
Иринита, фурия си.
Сис, гуш и от мен.много търпение. След време с усмивка ще си спомняме.
Емче, приказка. А ти си супер
Кате, как си след вчерашните преживявания?
Спокойна вечер.

# 62
  • Русе
  • Мнения: 4 774
А, Джулс, недей така - не си ми видяла таратора - с мляко 4,5 % без вода и беше 2 купички Joy
Емчеее, благодаря за снимките (Жгмъцка, слънце си Hug) Ох, пак ми се доходи в Барселонаааа
Мамексито, ще потърся нещо, за което си мисля и ще ти пиша Simple Smile О, тя Сис вече ти е писала за gmail-a Simple Smile
Гени, не е възможно някой друг, освен кралицата да си позволява корона - голяма е сладурана Hug
Начи, като взема една гьостерица и като ви подкарам -  Жгмъци, Гени -   овални били - не ми влизате даже в категорията HugStuck Out Tongue Winking Eye За Бела ни моЪ кажа, че не се е явила май на лично на Учет Wink
Иринитко, ей тъй се прави Grinning умори ме направо.
Мамексито, от къде поръча прафУма? Аз не си купих, когато пътувах, сега се чудя от къде да си поръчам. Май ще дам задача на младежа и приятелката Wink
Аз пък си поръчах в неделя две сака (от фирма, от която бях купила едно и съм много доволна) ... и обещах да спра за сега ... Grinning Днес пристигнаха Wink
Скрит текст:

# 63
  • Русе
  • Мнения: 8 801
А, Джулс, недей така - не си ми видяла таратора - с мляко 4,5 % без вода и беше 2 купички Joy
Аууу, напрау си преяла,  Crazy
И ко? Към 10 не огладня ли?  Whistling Ся ко яди?  Heart Eyes
Сакенцата са яки, особено първото. Налий розАву,  Laughing

Тудорке, луда си мъриии,  ooooh!  Heart Eyes

# 64
  • Русе
  • Мнения: 4 774
А, Джулс, недей така - не си ми видяла таратора - с мляко 4,5 % без вода и беше 2 купички Joy
Аууу, напрау си преяла,  Crazy
И ко? Към 10 не огладня ли?  Whistling Ся ко яди?  Heart Eyes
Не, не огладнях, ама сега - след бая изядени пържени тиквички ми е гладно Flushed

# 65
  • Русе
  • Мнения: 8 801
А, Джулс, недей така - не си ми видяла таратора - с мляко 4,5 % без вода и беше 2 купички Joy
Аууу, напрау си преяла,  Crazy
И ко? Към 10 не огладня ли?  Whistling Ся ко яди?  Heart Eyes
Не, не огладнях, ама сега - след бая изядени пържени тиквички ми е гладно Flushed
Пържени тиквички ли? Мчи нурмалну да си гладна.  Whistling

# 66
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 131

Аз ядоФ слидобедна закускъ 😂.

# 67
  • Мнения: 28 435
Ох, малиии, отде да ви почвам!? Hug Hug
Емче, семче, много си сладка, и новите дънки ти стоят перфектно, завиждам ти за Барселона, това е гръдът на моите мечти, не искам да живея в чужбина, но ако трябва някъде да е - там ще е! Naughty Широки улици, топло време, прекрасна инфраструктура, съвременна архитектура.....ааах, а площад Испания с пеещите фонтани е едно от най красивите места в света, на които съм ходила! Hug Heart Eyes Hug ОБОЖАВАМ Я! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Сисони, ама как тоз малък чаровен Стефко прави такива неща Rolling Eyes....толкова е тихичък и как се срамува с ръчички на лицето, ооох кога ще се видим да го гушкам! Heart Eyes
Гени, страхотна е Лили, дяволче сладурско! И нея искам  да гушкам! Heart Eyes
Жгмъце, ти ли питаше чедо по добре ли съм, ами не съм, само носът поспря, но гърлото дере, купих Тантум верде, поне има лидокаин та не ме боли толкоз! Crazy
Ох, видях на Деси покупките, мммм аресах костюмчето! Heart Eyes
Аз днес утрепана, утре пак на път, днес наритах малката да купува чантата и естествено се оказа, че тази в комплект с обувките свършила #Cussing out, ееей ще го набия това дете, и обици трябва да избираме и сега ми заяви, че ще вземе моите сваровски, щото тя после такива обици не искала! Казах й да си купи каквито харесва и ще носи и ми предложи блестящи черешки, е как мили Боже питам, се връзват на бална рокля с дантела и шлейф обици черешки! Rolling Eyes Shocked Rolling Eyes ОООх, после си викам ами и да има някоя кичарийка, човешко е млади са .....и всякак са хубави, но обици черешки твърдо няма да разреша! Naughty
Белче недей така чедо, стресирах се! Joy
Днес с яденето съм много зле Blush.....на обяд на път, хапнах странджанка, иначе припадах от глад в тия затънтеняци....вечеря салата със сьомга и три скариди! И сега чакам Хелс китчън!

# 68
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Ох, Бело, живителни сокове си поела,  Joy  hahaha  Heart Eyes

Мимс, да се оправяш,  Hug

# 69
  • Мнения: 28 435
Ох, Бело, живителни сокове си поела,  Joy  hahaha  Heart Eyes

Мимс, да се оправяш,  Hug
Джуле, почти съм готова, гърлото остана само! Ма то аз седнала ли съм си на д-то да се лекувам кат хората? Joy Joy

# 70
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Мимчо, ела поне насам като пътуваш толкова, ще те излекуваме с русенския въздух и комари имаме за пускане на кръв (също е за лечение Grinning)

# 71
  • Мнения: 28 435
Мимчо, ела поне насам като пътуваш толкова, ще те излекуваме с русенския въздух и комари имаме за пускане на кръв (също е за лечение Grinning)

Деси, с удоволствие, ти с комарите не можеш ме примами, ама с тоалетите... Wink Таз фирма да ми пратиш на лични линка, и да ми пошепнеш отговарят ли си на номерата! Heart Eyes Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 2 844
Привет  Heart Eyes
Преди малко се прибрах от работа,ако оживея тази седмица, ще е добре  #2gunfire
Емче  Hug Hug страхотни снимки, голяма красота, а ти си толкова мъничка и фина Hugнаслаждавай се на макс  Heart Eyes Жгмъц  Hug благодаря , че ни направи съпричастни  Heart Eyes
Гени  Hug Hug е как може ли принцеса без корона, голям бонбон си имаш Heart Eyes Heart Eyes
Деска Heart Eyes  Hug много са красиви саката, и аз искам сайта ако може  Sunglasses
Кате  Heart Eyes как са резултатите?
Иринита  Heart Eyes как си успяла всичко да го свършиш, огън си  Heart Eyes
Мори  Heart Eyes хич не му обръщай внимание на кантара .
Белла  Heart Eyes и закуската ти в тон с баниците   hahaha hahaha
Сиси  Heart Eyes много ти е трудно  Heart Eyes
Мими Heart Eyes айде утре и гърлото да е минало, и как може да не разрешаваш обички- черешки hahaha hahaha
Кека и мека, бандичка любима  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 28 435
Катето не писа, дано са добре резултатите й!
Лека нощ момичета!
Инджи, мерси, а обички черешки не давам и тВа е! Sparkling Heart

# 74
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
                 

Общи условия

Активация на акаунт