Ин витро с ДЯ в Биотекском, Киев

  • 59 108
  • 753
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 32
Даниела, и аз благодаря за споделената информация. А без отворени врати колко време се чака за първичен преглед и консултация?
Докато направиш изследванията които се изискват минават 1-2 месеца и отделно докато се запишеш в графика на специалистите.Общо взето отнема 3-4 месеца.

# 166
  • Мнения: 89
Angeli888, Вие в Биотекском ли правихте опит със стимулация, за който разказвате, че са Ви правили биопсия на лигавицата и надраскване?
Daniela Slavova, много полезна информация и чудесна възможност. Благодаря!

# 167
  • Bulgaria/Pakistan/Germania
  • Мнения: 765
Тити 74, биопсия и надраскване правих преди опита ми, но не в Биотекском, а в държавата която живея.

# 168
  • Мнения: 220
Момичета ,току що прочетох за пакет митохондриално донорство в Биотекском .Имали някой ,който е правил опит по този начин и знаете ли друга клиника където се предлага митохондриално донорство .Благодаря !

# 169
  • Bulgaria/Pakistan/Germania
  • Мнения: 765
Аз доколкото знам, това е от февруари месец на сам и още не е много използвано.

# 170
  • София
  • Мнения: 7 480
Света, аз разпитвах моите репродуктивни точно за митохондриалното донорство.
Като цяло ембриологът ми каза, че в Европа все още е в експериментално ниво (Франция), но науката в Европа е по-консервативна и назадничава като цяло заради ограниченията на църквата, дори доскоро имало забрани за изследване на ембриони в някои държави. Иначе в далечния изток са доста по-напред.
Методът е започнал да се прилага първоначално за митохондриални болести, но в последствие са видели че има добър ефект и при жени над 40. Останалото, което обясни, беше същото като в илюстрацията на клиниката.
Така че и аз мисля да питам като отида, въпреки че имам колебания.

# 171
  • Мнения: 220
Да.Църквата в Европа отрича много неща .Много ме интересува този въпрос мен и дори съм склона да рискувам да го направя .По- добре е 30 чужди гена отколкото 20 000 при пълното донорство .При все още се намира някоя друга я на годините ми .Може  това да е разковничето на проблемите на много двойки .То и самото ин витро преди 40 години е било експерементално ,но сега .....

# 172
  • Мнения: 89
Здравейте!Искам да споделя с вас,че в клиниката ще има дни на отворени врати.
"От 01.07.2019 до 03.07.2019 г


Здравейте момичета,

Аз изпратих имейл за записване и получих въпросник, който попълних и също изпратих.
Мина повече от седмица и чакам отговор.
Има ли и други желаещи от вас за дните на отворени врати?
А някой ходил скоро лично, да разкаже?

# 173
  • Мнения: 50
Здравей Titi74,
 Аз също попълних формуляра и като теб чакам повече от седмица.Надявам се скоро да ни се обадят.Ако имам резултат пак ще пиша.
Хубав ден на всички Simple Smile

# 174
  • София
  • Мнения: 7 480
И аз чакам Wink

# 175
  • Мнения: 50
Здравейте момичета,
Получих отговор от Биотекском.
Моят ден за консултация е 02.07.
Сега остава да взема самолетните билети.Има ли друга от вас,която е получила отговор?
Приятен ден на всички!

# 176
  • Мнения: 89
Здравейте момичета,
Получих отговор от Биотекском.
Моят ден за консултация е 02.07.
Сега остава да взема самолетните билети.Има ли друга от вас,която е получила отговор?
Приятен ден на всички!

И аз получих Wink  Ще държим връзка Hug

# 177
  • София
  • Мнения: 7 480
И на мен ми писаха за същата дата.
Вие имате ли повече информация от новината в сайта?

# 178
  • Bulgaria/Pakistan/Germania
  • Мнения: 765
delisardeli, titi 74, Dessides, пожелавам ви много спокойни и слънчеви дни в Киев.

# 179
  • София
  • Мнения: 7 480
Анджели, благодаря!
Ти как си? Дай малко кураж Simple Smile

Последна редакция: ср, 15 май 2019, 21:40 от delisardeli

Общи условия

Активация на акаунт