Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 25 апр. 2018, 09:37 ч.

Ин витро с ДЯ в Биотекском, Киев

• 18 760
  • 187
  •   1
Отговори
# 180
Благодаря,
Дано всичко да е наред.Simple Smile
Angeli888, ти как си?

# 181
  • Bulgaria/Pakistan/Germania
Добре съм, ходя на работа, поспивам си повече сутрин. Тук прегледите с един път месечно и чакаме с ММ с нетърпение всеки преглед. За съжаление не показват много и снимки не дават, ако не си платиш, но това е то голямата държава / Германия /. Другата седмица съм на ФМ и очаквам с нетърпение този ден, да видим дали с бебето всичко е наред. А дай боже да узнаем и пола.

# 182
Много хубави новини,Анджи.Всичко ще е наред.Почивай си и мисли положително.
Да ни пишеш как е минар прегледа Simple Smile
Прегрътки Hug

# 183
Момичета, сигурна съм, че  ще останете доволни от клиниката, от хотела, от организацията и най-вече от Виктория. Вярвам, че това посещение ще разсее и последните ви съмнения дали сте на правилното място, и че скоро след това ще се похвалите с чудесната новина. Вярвайте на Виктория, вярвайте в успеха и той ще ви споходи. Късмет, момичета!🍀🍀🍀
Анджи,

# 184
Благодаря ти,Пухче Hug
Много се радвам,че ви има,за да ни давате кураж!
Кажи ни как са малките бонбончета.
Целувки за тях!

# 185
Здравейте момичета.Как става записването за безплатните прегледи?От къде да изтегля формуляра.

# 186
Здравейте момичета.Как става записването за безплатните прегледи?От къде да изтегля формуляра.

biotexcom.bg@biotexcom.com

Пишете на този мейл, че проявявате интерес и ще Ви изпратят въпросника.
Успех!

# 187
Благодаря Blush

Общи условия

Активация на акаунт