Хранителен дневник в снимки

  • 103 684
  • 509
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 717
Момичета, виждам печете в гофретник, аз на моя така и не му свикнах. Затова пък купих на дъщеря ми пицопек за да си прави по-безопасно пиците (тинейджърка е) и го намирам за супер удобно при изпичането на яйца, зеленчуци и всичко, което става на скара. Дори палачинки и сладки бисквити стават. Препоръчвам като удобен уред за хора на диета, без да се цапат излишни съдове и е със незалепващи повърхности - без мазнина може.
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

# 226
  • Мнения: 2 275
Класика.
Ако се махне авокадото и се прибави лук и чушка ще стане българска лятна класика.

# 227
  • Мнения: 447
Момичета как качвате снимки, инфото е доста старо и не  ми се получава. Помня че преди преди съм качвала и беше лесно и без регистрация но не се сещам къде.

# 228
  • София, България
  • Мнения: 812
През телефон, ако влизаш като натиснеш на Отговори ти излиза горе едно меню да удебелиш текст, да го направиш с наклонен шрифт, да направиш списък, може да вкараш линк , а след това има иконка за картинка. Натискаш и ти излиза на телефона меню да прикачиш от устройството. Избираш снимката и горе в дясно на екрана ти излиза потвърди, тя се качва в Бгмама и ти излиза опция да завъртиш снимката, да избереш друго изображение. Ако не искаш да направиш нито едно от двете, то натискаш на Потвърди. И си готова. После само публикуваш.

Ако си през сайта по същия начин, но имаш по-голямо меню горе над прозореца за текст, натискаш на фотоапаратчето и ще можеш да прикачиш от компютъра. Следваш същите стъпки и пак публикуваш.

# 229
  • На острова
  • Мнения: 1 271
naomi79, от телефон ли пишеш? Аз като вляза да пиша отговор и директно от картинката (5-тата иконка) прикачвам от телефона. Леле, верно едно време качвахме в едни руски сайтове и после едни линкове слагахме, егати хамалогията..



Сьомга със салата

Последна редакция: пт, 17 юли 2020, 17:49 от ~Миа~

# 230
  • Мнения: 447
Много Ви Благодаря, вече ще съм по активна.

# 231
  • Мнения: X
Здравейте!! Blush

За първи път публикувам в темата, не съм на определен хранителен режим.
Това е закуската за днес.. катми от лимецово брашно с малини и ягоди.. Yellow HeartBlue Heart



Хубав ден на всички!! BlushBlushHeart

# 232
  • Мнения: 2 275
Плодов ден
Напитка студен чай от пресен джинджифил и лимон

# 233
  • Нидерландия
  • Мнения: 618

Обяда ми днес.

# 234
# 235
  • Мнения: 14 068
От предните дни - пица с блат от тиквички и рикота (без брашно)


Днес направих доста късен обяд с диня, а за вечеря ще е това плюс катък с печени чушки и пържени флейки от свински гърди.

Последна редакция: сб, 18 юли 2020, 18:20 от Dara888

# 236
  • Мнения: 87
Неделя- ден за палачинки (кето)! Grinning

# 237
  • На острова
  • Мнения: 1 271
И от мен неделни кето гофрети с кокосово брашно

# 238
  • Мнения: 11 540
Дайте рецептите за кето гофретите и кето палачинките, моля! Flowers Hibiscus

# 239
  • Мнения: 87
Дайте рецептите за кето гофретите и кето палачинките, моля! Flowers Hibiscus

За палачинките:
-6 яйца
-250гр (1 опаковка) маскарпоне

Всичко се бърка заедно до хомогенна смес.
Това е Grinning
Простички и много вкусни Hug

Общи условия

Активация на акаунт