количества за 6 месечно бебе

  • 4 383
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11
Да, наистина от там са и моите притеснения! Ще му гласувам доверие на самото бебенце и ще се надявам, че то си знае. Аз за обед му предложих още едни 8 лъжички и хапна съвсем малко над 7те, не изяде всичко, явно си има спирачки. Аз не се консултирам с педиатърката (консултирам се де но умерено), защото тя натиска за увеличаване на пюрето, когато беб е гладен, намаляване на млякото и тн,  а той може да е голям, но си е 6 месечен и искам по-спокойно със захранването да го караме.

# 16
  • Мнения: 1 872
Води се по него и с пюрето. Нека си хапва и от него колкото иска. Така естествено ще си регулира приема на мляко.

# 17
  • Мнения: 325
И ние сме на 6 месеца,но това количество ми се вижда много ,ние ядем по 180 мл мляко,и тежим 6600, може би всяко бебе е различно но и прехранването ме е добре за детето.

# 18
  • Мнения: 46 429
Вашето дете е с 2 кг по-малко, наистина ще му е много това количество. Както и обратното - няма как да е достатъчно на по-голямото бебе.
И в двата случая не става дума за прехранване, а за бебета с различна височина.
Както вие - ако тежите 50 кг. и сте 160 см, ще сте с нормално тегло, по същия начин друга жена, която е 170 см, но тежи 60 кг пак ще е с нормално за нея, въпреки че е с 10 по-тежка.

Общи условия

Активация на акаунт