Нова седмица 22.11 - 28.11

  • 5 962
  • 100
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 324
Лекси от това което си описала е ясно, че имаш по-късна овулация и сега съвсем в стила на wa_wa ще ти покажа няколко такива графики (с късна овулация)

- ето една с овулация на 18 - ят ден
- овулация на 20 - ят ден

Има ощв доста такива примери

- ето една графика с овулация на 28-ят ден и бременност
- овулация на 19 - ят ден и бременност

Щом имаш покачване на температурата, значи имаш овулация  Sign Exclamation

# 31
  • София
  • Мнения: 7 242
28 дни. Тавня, мерси за отговора! Имам смътни спомени, че някъде четох, че когато след покачването на Т има много малко дни /по малко от 8/ да края на цикъла, оплодената яйцеклетка няма време да се "вгнезди" и поради това не настъпва бременност. Така ли е?
А относно графиките не се ориентирам добре, но циклите не са ли по повечко дни - 30, 31 и съответно покачването затова да е по-късно?

# 32
  • Мнения: 4 324
Дааааа, трябваше да изчакам първо отговора ти  Embarassed

Наистина май при теб лутеалната фаза е къса и е възможно това да създаде проблем.
Някъде в някаква статия четох, че витамин В 6 увеличават дължината на лутеалнта фаза.

# 33
  • Мнения: 4 324
Във ФФ задаох критерии за търсене на графики с късна овулация, бременност и къса лутеална фаза и за мое щастие открих няколко

http://www.fertilityfriend.com/ChartGalleryCache/chart20588.png
http://www.fertilityfriend.com/ChartGalleryCache/chart11625.png

Разбира се това не са всички  Wink

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Мен пък ей тази - 20- я ден , ме обърка съвсем  Rolling Eyes !?

Не че разбирам много , ама бях останала с впечатлението , че трябва да има спад с около 0.03 градуса преди покачването , което означава овулация , а на тази графика  newsm78 ... Rolling Eyes

А пък тази- http://www.fertilityfriend.com/ChartGalleryCache/chart20588.png направо ме разби , с тази ниска темп. - 36.3 и бременност  #Shocked  #Shocked  #Shocked  !

# 35
# 36
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Колега модератор, ми ще ми вземат прозвището Ва_линка заради теб #Milti  #Milti  #Milti  #Milti  #Milti  и тогава какво ще ми остане?
При мен няма нищо ново- само з амалко фалшиви надежди- вчера вечерта ми спря з аоколо 7 часа и аз си скачах от радост, ама не #Sniper  #Puppy dog
Ренци, мерси за думите, честно казнао се чувствам по-добре отколкото вчера или миналата седмица, и мисля за себе си, което е добре.
Нали няма да ми забраните да пиша???

# 37
  • София
  • Мнения: 7 242
Благодаря ви на всички за отговорите! Ще изчета и разгледам всичко много внимателно!
Лутеалната фаза само с В6 ли може  да се удължи? Извинявам си, че понякога се "изказвам" неподготвена, но нямам много време да чета и следя всичко - от служебния комп. съм.

# 38
  • Мнения: 7 716
По-късата лутеалната фаза често се дължи на прогестеронов недостатък - трябва да се изследва  прогестерона седем дни след овулацията или да се премери дебелината на лигавицата по време на овулацията.

# 39
  • Мнения: 4 068
Ама Ва как так забрана за писане?
Че ние какво ще правим тук без теб а?
Никакви такива!!!

Аз да ви се оплача. Нашия комин не работи. Просто ужас. Още сме на студено.
Утре донци ще дупчи с Хилти дупка към другия комин от съседната стая щото той работи чудесно.
Абе голяма галимация, голямо чудо около тия нашите дърва и тая пуста печка. Вече се озъбих от студ дет се вика, щото електрическата дето я пускаме сега си топли нея си и харчи ток на поразия.
Обаче днес ми влезе коминочистач в къщата и аз го пипнах за късмет. Ай дано верно ми е на късмет, че нещо хич не ми върви напоследък.

# 40
  • Мнения: 3 154
Ейй, Ренци как така не работи комина? Запушен ли е какво? Коминочистача не можа ли да го оправи? Дано дупката към другия комин да свърши работа!
И дано пипването на коминочистача наистина да ти донесе много късмет!

# 41
  • Мнения: 4 068
Слънчева ами те едни комшии са си сложили тръбата на обсорбатора в комина и така той въобще няма шанс да проработи, понеже абсорбатора духа вътре в него и комина не дърпа въобще.
Те обаче нямат никакво желание да го махнат от там и затова ние ще дупчим дупки пък те ще си живеят живота.
Абе мани. Ядосана съм много.
Обаче дано така стане и да се стоплим вече,че е ужасно.
Сега чакам Донци с Хилтито и почва голямото дупчене.
Стискайте палци да стане и скоро да сме на топличко вече.

Весел ден от мен!

# 42
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Добро утро от мен.
Ренци, дано стане бързо и не много мръсно след тази манипулация  с разбиването и вече да сте на топло.
Тук днес е едно слънчево, като гледаш през прозореца, а навън вятърът може да ти отнесе ушите, но ми е готино, зщаото идва Close-mas:  Close-mas:  йеееееееее и ще си ходим в Бургас #Milti  #Milti  #Milti

# 43
  • Мнения: 4 324
Добро утро и от мен  Grinning

И при нас времето е случево, ама един сииииилен вяътр духа  Imp и е малко студенко

Ние тук все още не сме видели сняг  Wink

Ренци - май те чака гооооолямо чистене  Imp , ама поне ще се стоплиш  Wink

# 44
  • Мнения: 697
Добро утро Simple Smile

Тук не е студено и аз съм супер на кеф Wink

Ренци - много съжалявам че ще се налага дупчене. На мен след като ми дупчиха стената за да ми отпушат банята само като чуя и лошо ми става.

Общи условия

Активация на акаунт