ДГ №129 Приказен свят - сграда ул. Нишава

  • 2 911
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 676
Здравейте, интересува ме конкретно как е организиран филиала на ул. Нишава. Какво представлява помещението на децата, къде играят, къде се провеждат допълнителните занимания и т.н.? Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 475
Здравейте,
Пиша с уговорката, че минавам всеки ден покрай филиала, така че нека някой родител на дете там да даде подробности. Това, което наблюдавам е, че извеждат децата на площадката точно пред блока. Виждала съм децата да играят там и предиобедно, и следобедно време. Площадката им пред блока бе чудесно ремонтирана, с дървена конструкция с люлка, пързалка, катерене също като в Южен парк, но големите деца й разказаха играта. Правила съм им забележка, но те са се настаняват всяка вечер там.
Отвън през прозореца може да се види, че самите помещения са добре направени и поддържани. Имат и южна тераса с играчки, мисля че и климатик имаше. Доста родители водят децата си с автомобили и е плюс наличието на голям паркинг точно до блока с градината.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 676
Благодаря за отговора!
Дано наистина се включи някой с директни впечатления.
На мен ми е странно това с помещаването на групи от детски градини в блокове (този филиал е в блок, нали?)
Имат ли медицинско лице? Ако се налагат сборни групи това как се осъществява? Явно съм консервативен тип..

# 3
  • Мнения: 218
Моето дете е в основната сграда и познавам дечица, които са във филиала. Организацията там е почти същата, както и в градината-майка. Не са се оплаквали майките им. Просто помещението е на друго място. Иначе много често ги виждам на разходки в двора на голямата градина. Какво конкретно ви интересува? Мога да попитам... Но тъй като са 2 филиала, аз мисля че познатите дечица са от 5 бл, а вие ще бъдете в 6бл, нали? Сетих се, че  нищо не ви пречи да попитате някой родител, когато си взима детето дали е доволен като цяло. Но наблюденията ми са, че децата не са лишени от нищо в сравнвние с голямата градина.

# 4
  • София
  • Мнения: 22 882
Здравейте, приеха детето ми в ДГ " Приказен свят" ул. Нишава бл 6, само че според адреса в сайта блокът е този, в който се намират Лили и сладкарница Неделя, а днес го обиколих 3 пъти и не виждам никаква градина. За Стрелбище бл 6б ли става въпрос всъщност? Обърках се много.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 676
Без да съм наясно бих предположила, че градината е в самия блок (апартамент вътре).

# 6
  • София
  • Мнения: 22 882
Има само два входа, проверих всички звънци, нищо не пише, няма табела дори... Ще звънна утре да питам, ама според мен е сбъркан адресът.

# 7
  • Мнения: 1 943
Сбъркан е, блокът е 6Б. Но аз и там не го намерих, обикалях веднъж докато се чудех как да редя желания Grinning

# 8
  • София
  • Мнения: 22 882
Сега говорих с директорката, така са омотали всичко, че думи нямам... Блок 5 било всъщност, в системата не знае защо било сбъркано  Shocked Shocked Shocked, като предполагам, че все пак за блок 5б става въпрос, защото каза, че е зад Фантастико. Tired

# 9
  • Мнения: 1 943
Пак е добре, филиалът на 67ма в Красно село в системата излиза през квартал и половина от реалното му местоположение Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 22 882
Е, да не ме е яд тогава, че само при нас е объркано.  Laughing Благодаря ви за включванията.  Hug

# 11
  • Мнения: 2
Здравейте,
моля за актуални мнения относно филиала в бл.6. Детето ми е прието на второ класиране, в момента посещава частна градина и имаме буквално 2 дни да решим, дали да го преместим или не. Ще съм много благодарна на скорошни мнения с подробности Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 22 882
Аз живея в 6 бл, дъщеря ми е във филиала в 5 бл. Мога да кажа, че тези от 6 бл. са почти винаги навън, за разлика от нашите деца. Също така учителките са преподавали на дъщеря ми през лятото и не се е оплаквала. Повече не мога да кажа.

# 13
  • Мнения: 2
Аз живея в 6 бл, дъщеря ми е във филиала в 5 бл. Мога да кажа, че тези от 6 бл. са почти винаги навън, за разлика от нашите деца. Също така учителките са преподавали на дъщеря ми през лятото и не се е оплаквала. Повече не мога да кажа.

Благодаря за отговора Ви!

Общи условия

Активация на акаунт