Боя за коса / Клуб на червенокосите 4

  • 46 588
  • 818
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 5 832
Всички професионални бои  са с отделни окислители, просто някъде са включени в цената, другаде не са. Това  се прави, за да можеш да  си избереш процента, който искаш. По принцип за всеки номер има окислител, който препоръчва производителя, но аз не се  съобразявам с това и си купувам какъвто ми е необходим. Нямам опит с боите на Лорвен, но за тези цветове обикновено купувам 6%, което е 20 vol, ако не се лъжа. Окислителят се избира в зависимост от резултата, който се търси, от това колко бели коси имаш, колко са ти израснали корените също. Освен това, по-висок % означава и по-нетраен цвят.

# 616
  • Мнения: 26
Всички професионални бои  са с отделни окислители, просто някъде са включени в цената, другаде не са. Това  се прави, за да можеш да  си избереш процента, който искаш. По принцип за всеки номер има окислител, който препоръчва производителя, но аз не се  съобразявам с това и си купувам какъвто ми е необходим. Нямам опит с боите на Лорвен, но за тези цветове обикновено купувам 6%, което е 20 vol, ако не се лъжа. Окислителят се избира в зависимост от резултата, който се търси, от това колко бели коси имаш, колко са ти израснали корените също. Освен това, по-висок % означава и по-нетраен цвят.
Много благодаря
Тази информация ще ми е много необходима

# 617
  • София
  • Мнения: 17 773
77/44 с добавен оранжев коректор тогава

# 618
  • Мнения: 9 474
Аз ако ви покажа с какъв цвят съм в момента ще паднете 😂

# 619
  • София
  • Мнения: 17 773
Е, пусна мухата, пък не върви да си траеш. Похвали се Laughing

# 620
  • Мнения: 9 474
Розово! Розово стана! След едно измиване ама ми свърши шампоана и сложих Уошенго и направо смъкна боята 😂😂😂

# 621
  • София
  • Мнения: 17 773
Пак ли си с тия силните оцветители? Наистина е много ярко и ефектно Simple Smile

# 622
  • Мнения: 9 474
Пак ли си с тия силните оцветители? Наистина е много ярко и ефектно Simple Smile

Да, но странното е, че боята падна, а оцветителя остана. Очаквах да е обратно. Ама вече имам шампоан, та няма да е така следващия път.

# 623
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 825
Какъв е този вълшебен шампоан?! Оцветител или за боядисани коси?

Аз съм много на кантар да спра с виолетовите експерименти. Не мога да се гледам каква чума съм в косата след последната греда. Лошото е, че с кестенявите цветове ми е още по-трудно да нацеля каквото искам. Мразя натуралните и скучни цветове. Rolling Eyes

# 624
  • София
  • Мнения: 17 773
Тя го е хвалила и друг път, че нямал падане
https://www.4hair.lv/en/hair-coloring/2878-montibello-in-flashy- … -hair-colour.html

# 625
  • Мнения: 9 474
Да и лилавия и розовия. Иначе, Джу, сложих Уошенгоу вместо професионалния който ползвам и просто седях и гледах как боята се излива в канала и си викам: Господи! Ще изляза руса от банята! А повярвайте ми, била съм руса и е ужасна гледка... Обаче розова излязох. Поседях, погледах се в огледалото и викам: ми квото  такова ся, няма да рева, а още по-малко да се боядисвам всяка седмица 🤷♀🤷♀

# 626
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 825
И аз като руса съм голяма смешка Bowtie

Толкова ми е изпадала на места боята, че мога рязко от уж виолетова да стана рижава/медена/оранжева без обезветяване Joy Но не знам дали сърцето ми ще издържи на гледката Trollface

# 627
  • Мнения: 26
Поръчах си боя за коса Лорвен 7.40 с окислител 6%.
Дали е подходящ окислителя?

# 628
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Здравейте, от седмица и аз съм червена / ярко червено /,
но много ми цапа косата дрехи, възглавница....
Ползвам шампоан и маска за боядисана коса.
Някоя от вас има ли такъв проблем?

# 629
  • София
  • Мнения: 17 773
Емине, това е стандартното, не знам каква ти е основата, но ако е над 5, ще стане. Другото вече дърпа прекалено много пигмент от косъма.
Джулайче, не се отказвай от борбата Laughing С теб сме.

Общи условия

Активация на акаунт