Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №62

  • 47 821
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 541
Морелка Hug, признавам си, прекалих Joy Joy Joy Joy
Но пих едно кафенце с мляко и сега съм ок.
Пак ще гледам фрага, този път откъм полезрението на Вики Hug Laughing

Скрит текст:

#seddulbahir32saat

# 46
  • Мнения: 9 388
Цитат
Някак не виждам нещата така, а и не бих желала ... Ферхат да хване Намък, да го убие и да кажем някак си отърве затвора (защото в реала би влязъл там) и да си живее щастливо с Аслъ и малкия ...

 Peace

Чудя се каква жена искаме да стане Аслъ. Да се съгласи, че да отмъщаваш с пистолет е начинът да се живее ли. Без Аслъ за Ферхат надежда няма, колкото и да го жалите, че страда в лапите на истеричната Аслъ. Без Аслъ ще ходи да убива, да блъска по боксовата круша, да прави бебета в пияно състояние, които никога никой може да не му зачисли, защото не му знаят името - и да чака кога ще умре. Това беше животът му преди Аслъ.

А животът на Аслъ преди Ферхат - пълноценен и смислен. Е, нямаше изгаряща любов, но имаше търсене на щастието в добруването на другите. А след Ферхат - да искаме от нея да е готова да живее с човек, който вади пистолет срещу друго живо същество ли?

Ако Ферхат не се спре пред думите на Аслъ, наистина е безнадежден случай. Да върви в тъмния си свят, да остави жената да изстрада любовта си към него и да отгледа сина им сама.

# 47
  • Мнения: 33 387


Гледам се карат в каменната къща.. Да го заключи Аслъ там  Joy Joy Joy Joy

# 48
  • Мнения: 9 541
....
Чудя се каква жена искаме да стане Аслъ. Да се съгласи, че да отмъщаваш с пистолет е начинът да се живее ли. Без Аслъ за Ферхат надежда няма, колкото и да го жалите, че страда в лапите на истеричната Аслъ. Без Аслъ ще ходи да убива, да блъска по боксовата круша, да прави бебета в пияно състояние, които никога никой може да не му зачисли, защото не му знаят името - и да чака кога ще умре. Това беше животът му преди Аслъ. 1.

А животът на Аслъ преди Ферхат - пълноценен и смислен. Е, нямаше изгаряща любов, но имаше търсене на щастието в добруването на другите. А след Ферхат - да искаме от нея да е готова да живее с човек, който вади пистолет срещу друго живо същество ли? 2.

Ако Ферхат не се спре пред думите на Аслъ, наистина е безнадежден случай. Да върви в тъмния си свят, да остави жената да изстрада любовта си към него и да отгледа сина им сама. 3.

1. точно така, ще живее предишния си скапан живот.
2. Защо Аслъ не се върна към пълноценния си и смислен живот, когато Фери я пусна да си ходи? /не ми отговаряй, реторичен въпрос/
3. Че той каза, че е край, страдаше  всеки момент, нима нямаше и той да я изстрада, тя защо дойде пак в змийската къща?

Решението на въпроса е, Аслъ да му каже истината, че ще стане отцеубиец, е, ако и това не помогне и не го спре, да си се връща Фери там, от където започна всичко...преди Аслъ.

Тери Hug, за чашата newsm10

# 49
  • Мнения: 1 565
да разведрим малко
Поли, мъжът ти докъде стигна...някакви интересни мисли??..

# 50
  • Мнения: 1 069

Чудя се каква жена искаме да стане Аслъ. Да се съгласи, че да отмъщаваш с пистолет е начинът да се живее ли. Без Аслъ за Ферхат надежда няма, колкото и да го жалите, че страда в лапите на истеричната Аслъ. Без Аслъ ще ходи да убива, да блъска по боксовата круша, да прави бебета в пияно състояние, които никога никой може да не му зачисли, защото не му знаят името - и да чака кога ще умре. Това беше животът му преди Аслъ.

А животът на Аслъ преди Ферхат - пълноценен и смислен. Е, нямаше изгаряща любов, но имаше търсене на щастието в добруването на другите. А след Ферхат - да искаме от нея да е готова да живее с човек, който вади пистолет срещу друго живо същество ли?

Ако Ферхат не се спре пред думите на Аслъ, наистина е безнадежден случай. Да върви в тъмния си свят, да остави жената да изстрада любовта си към него и да отгледа сина им сама.

Този път аз съм на 100% съгласна с всяка дума от написаното Flowers Hibiscus

Лека вечер от мен!

# 51
  • Мнения: 1 069
да разведрим малко
Поли, мъжът ти докъде стигна...някакви интересни мисли??..


Попи, до 13-ти епизод е, но гледа само през уикенда или ако има други почивни дни!
Скрит текст:
Последно ме побъркваше с натякване  за двойния секс от края на 12-ти епизод, дето се чудеше как съм могла да не го забележа Grinning  Засега гледа фраговете от последните няколко епизода, но е много объркан от появата на племенницата на Аслъ и от историята с Йозге...Вилдан явно изобщо не му е направила впечатление до този момент, защото на предпоследния фраг като я видя и възкликна: "Тази не беше ли онази на ония" ( в превод не беше ли жената на Джунейд)!

# 52
  • Мнения: 1 565
ххахха това за секса го прочетох миналия път като писа и се върнах да видя, щото и аз не бях обърнала внимание...
значи ще чакаме уикендите, дори след като свърши. има какво да се прочете след неговия поглед хахха

# 53
  • Мнения: 9 541
С една снимка от 29 еп. - как се държат кумовете по време на сватбената церемония /визирам Фери Joy Joy Joy/ - ви пожелавам лека нощ! Hug



Скрит текст:
нали никой не е умрял, пак замъждука надеждата, че може всичко да се оправи Flowers Four Leaf Clover Flowers Rose


# 54
  • Мнения: 5 436
Скрит текст:
За всички, които от сърце ми стискаха палци. Проблемът ми се реши повече от успешно. Благодаря за съпричастието и лека нощ

# 55
  • Мнения: 1 058
Чета ви и гледам как сте зациклили за живота на Ферхат от деня когато е убил по заповед на Намък убиеца на бръснаря,но Ферхат е имал хубав живот до 12г.не е бил отмъстителен,лош и в гьола,а е бил едно момче,което е помагало на махалата и е попивало с радост всичко казано от бръснаря. И единствения ,който го е направил звяр е Намък и ДА не се е успокоил като е застрелял онзи,но той е бил едва на 12 и с крехка психика и не ми се вярва да е воден на психолог,че да му се помогне той си е растял с таз вече разхлабена психика и е станал лесно оръжие за манипулирване от страна на уж големия мафиот Намък /то па един мафиот оле-мале по цял ден търка стола в къщата си и склюки се занимаваше..едни домашни фусти не можеше да вкара в час/ та Ферхат е вече голям с друго мислене,ще става баща вече е и опитал от любовта ,защо мислите че като научи кой е Намък и веднага,ще го пука...аз не мисля така Ферхат много добре знае,че Намък е гола вода без него и след ,като научи тайната той може просто да не го признае за баща да си вземе доктор и да го заличи от живота си.За Намък това ще да е най-голямото и финно отмъщение без да си цапаш ръцете  ето му е разписката за инфаркт,тъй като ще загуби не само син,но и дясна ръка и мноооого още.....и така на финал виждам един щастлив Ферхат със семейство поканил брат си на гости децата си играят,а на другия край на Турция един тъмен-почернен конак с две баби в хола да си оплакват братчето си Намък.....Вилдан ми е селска кифла и не ми е за коментар....лека нощ и от мен.....Аз съм ЗА Ферхат да научи истината .

Последна редакция: чт, 10 май 2018, 02:49 от Διμιτρα

# 56
  • Мнения: 251
Добро утро, красавици!

Вики, радмам се за теб! Желая ти здраве и спокойствие, през каквото и да си минала!  Hug

Изгледах серията с превод и съм много доволна. Видях завръщането на  Ферхат от първите серии. Ще направи ли завой към предишния си живот? Ще спази ли мъжката си дума? А  ние ще търсим ли оправдание за нарушеното му обещание? Снощният фраг също  акцентира върху това.

 Пия си кафенцето, чета ви   и си мисля - Господи, колко е хубаво, че сме различни.

Хубав ден!

# 57
  • Мнения: 9 388
Добро утро, мили момичета!  Hug

Значи от всички обещания дадени от героите, едно е най-важните, фундамента, без който не можем, е обещанието на Ферхат. Ферхат каза "Нека това бъде ново начало за нас, повратна точка!" Всичките усилия на Аслъ бяха за тази повратна точка, която сменя курса на всичко. Въпреки голямата си любов, въпреки обещанието си, Ферхат не е сменил курса. В миналата серия се сърдех на Аслъ, че бърза и не му дава време да смени курса, но ако той тръгне с пистолет след Намък, за да отмъщава, а не просто да го намери и предаде в ръцете на правосъдието (защо ще иска да го намери преди полицията, точно за да отмъсти), значи Ферхат наистина не е счел за важни нито Аслъ, нито бебето, нито семейството им. И този път не съм съгласна с никой, който казва, че Аслъ е истерична, че е нетърпелива и лош доктор, както каза някой в Туитър. Ако мъжът до нея не помни, че изхвърли пистолета, и отново си позволи да тръгне по пътя на отмъщението, което не носи покой, тогава Аслъ с право му казва, че е безнадежден случай.

Този път мисля с разума си, а не с чувствата си на жена, която иска любовта да тържествува. Любовта може да тържествува при наличието на Йозге, на Вилдан, дори и да е трудно, но при наличието на убийство, отмъщение и кръв няма място за любов.

Хубав ден, мили момичета! Влюбена съм в АсФерите, знаете ли!  Grinning

# 58
  • Мнения: 9 388
А, някой каза, че Аслъ ще спре Ферхат от убийството на Намък като му каже, че Намък му е баща. Да не стане отцеубиец. Добре, определено родителите са на почетно място и да убиеш родител сигурно е двоен грях, но да убиеш човек не е ли грях. Ферхат не бива да го спре това, че Намък му е баща, а че Намък е човек и също така търсен от закона, за да си получи заслуженото. Разбирам гнева му, първичната реакция на килъра, но думите на Аслъ са точно за това - да обуздаят първичната реакция на килъра и отмъстителя, а не да му причинят болка. Докато мисли, че тя иска да му причини болка, той дълго ще се въргаля в ужаса на наследството от Намък, дори и да го убие. И измъкване от това наследство на Намък, което го превърна в чудовище, може вече и да няма. За мен това е моментът на върховна морална дилема на Ферхат, повратна точка, която съдбата му подготвя. Срещата с Аслъ беше другата повратна точка.

И огънят на любовта, който го изгаря, един ден може да бъде заменен от огъня на самоунищожението:

# 59
  • Мнения: 251
ОООООООООООО Дданни   прекрасно гифтче! Цял ден ще ме съпровожда погледът на този влюбен Ферхат!

Общи условия

Активация на акаунт