Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №62

  • 47 748
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 557
Лия, почивка е, щото не съм на работа,а и не сме се виждали мн време. Обаче е и пълна къща и малко какафония - хем не си почивам, хем не съм си в моя си дом....малко като на гости, където трябва да се съобразяваш

По сериала, много съм съгласна, че всичко се отразява на отношенията и дори феновете сякаш не разбират изцяло, че тези хора са просто актьори и химията е между образите, а не между реалните личности. И плямпат неща, които могат да обтегнат отношенията

Морела, в туитър казват (по спомен)... да не се спира сериала, защото с молко по-висок бюджет и няколко идеи,щяло да се вдигне рейтинга, което лично аз не го виждам

# 736
  • Мнения: 9 388
Морела, Лия много хубаво обясни какво исках да кажа за феновете и тяхната лудост. Те са виновни да нямаме понеделнишки снимки на Ибо и Бирдже - само толкова. Ако имаме втори сезон, то той ще е благодарение на тези луди фенове, които не спират да бомбардират Канала и продуцентите.  Grinning

Днес прочетох много хубав пост, в който се обяснява, че сериалът не набляга на луксозния живот и други популярни тематики, а разказва история за любовта. Според мен това е стойността на този сериал, една наистина хубава приказка за любовта. Много хубави образи, чудесна екранна химия, хубава приказка. Защото едва ли има злодей като Намък, едва ли има жена хирург, която захвърля професията си заради наемник на мафията, едва ли има толкова романтично, чаровно, вярно "момче за всичко", по което да припадат успешни жени. Не знам какво определя стойността на един качествен художествен продукт, но ако нашият няма художествена стойност, значи харесвам неща без художествена стойност.  Grinning

# 737
  • Мнения: 9 541
Попай Hug, всъщност и ти си права за гостито при родители, не винаги могат да те глезят, а и ти си имаш вече собствен ред Peace

Цитат
Морела, в туитър казват (по спомен)... да не се спира сериала, защото с молко по-висок бюджет и няколко идеи,щяло да се вдигне рейтинга, което лично аз не го виждам

Аз пък го виждам....например Намък се измъква, всички карти от миналото са свалени. Но Намък се свързва с Джуньо и старите приятели...Ферхат, въпреки обещанието си, не може да остави пистолета...Джулиде служи, макар, че живеят отделно, като свръзка...могат да влязат и нови герои, стига да има желание и добър сценарий newsm78 АсФер са достатъчно любима двойка, за да се изкарат още 10-тина серии newsm78

2/28 серия: цветя - https://vk.com/video-40002412_456239407

Дани Hug, "художествена стойност" има онова за теб, което ТИ харесваш Laughing

Последна редакция: пт, 18 май 2018, 21:14 от lia-martin

# 738
  • Мнения: 9 541
Фраг ли чакаме?
Чудя се да пускам ли сега нова тема или утре?




Али Неджат - "Гордиев възел"

Последна редакция: пт, 18 май 2018, 22:19 от lia-martin

# 739
  • Мнения: 251
Принцесо Лия, създай нова галактика! Разбира се, че искаме нова тема Simple Smile
Къде иначе ще коментираме фрагчето?

# 740
  • Мнения: 9 388
Дани Hug, "художествена стойност" има онова за теб, което ТИ харесваш Laughing
Peace

Точно, а ако нещо не ми харесва, то не значи, че няма стойност, просто НА МЕН не ми харесва. Хубаво е, ако се научим така да изразяваме мнението си за неща, за които няма абсолютни критерии за оценка на художествената им стойност.  Grinning

# 741
  • Мнения: 21 201
Лиааааа, защо си скрила Али Неджат Heart Eyes в басейна, сцената с Ейлюл бе бомбе?! Heart Eyes Heart Eyes

# 742
  • Мнения: 9 541
Дани Hug, "художествена стойност" има онова за теб, което ТИ харесваш Laughing
Peace

Точно, а ако нещо не ми харесва, то не значи, че няма стойност, просто НА МЕН не ми харесва. Хубаво е, ако се научим така да изразяваме мнението си за неща, за които няма абсолютни критерии за оценка на художествената им стойност.  Grinning
+1 Peace

Луиза Hug, ами ще пусна сега темичка /след 10-тина минути/, но не съм убедена, че ще имаме фраг...никъде нищо не се пише по въпроса....може би преговорите с канал Д продължават? newsm78



Нова снимка - Ибо със странна прическа и ми изглежда уморен newsm78

Наде Hug, скрих го да не се обърка някой, че ще го видим Ибо такъв Joy Хайде, не я крия вече Simple Smile

# 743
  • Мнения: 21 201
Въобще не вярвам на никакви преговори с канал Д, след две серии ЧБЛ ще е битти.
Щом Ранини го написа, друго не е достоверно за мен.

# 744
# 745
  • Мнения: 33 382
Лиааааа, защо си скрила Али Неджат Heart Eyes в басейна, сцената с Ейлюл бе бомбе?! Heart Eyes Heart Eyes
Я дайте координати  Laughing

# 746
  • Мнения: 9 541
Тери Hug, какви координати искаш?

Попай
Hug вече писа в новата тема, че фрагът идва Simple Smile

Апропо, Бирджето лайкнала снимката на Ибо в розово Simple Smile /малко по-горе/

# 747
# 748
  • Мнения: 9 541
Тери Hug, мерси, че пусна фрага и тук bouquet

Общи условия

Активация на акаунт