Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 38

  • 49 016
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 844
Прекрасни сте Ади  Heart Eyes, попътен вятър на прекрасното ти момиче  Heart Eyes
Да ти е честита Мими  Heart Eyes , аз си мисля, че ще си харесаш и друга до тържеството  Mr. Green
Взеха завивачите, да отивам да ме завива ММ  Sunglasses

# 46
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
                   

# 47
  • София
  • Мнения: 11 114
Добро утро
Още се влача с вируса, от гърло премина към течащ или запушен нос + главобол, красота. Вчера официално приключих със старото работно място с леки разправии. Дължат ми още малко пари, но едва ли ще ги видя. Днес ми е ден за вадене на документи за новата работа и от утре живот и здраве съм там! Утре пращайте положителни мисли към мен, като всичко ново ми е леко притеснено.  Blush
Днес ми е плодов ден, дано издържа. Имам ягоди и ябълки, ще си взема и малко ядки.

Да не забравя, Ади двете с дъщеря ти сте прекрасни!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Много успехи занапред и желая!  Hug

Хубав ден, банда!  Hug

# 48
  • Мнения: 2 080
                                 Добро утро !
Жгмъци дано по-бързо се оправиш и стискам палци за новото място Hug
Ади, Занатка благодаря за това, че споделихте опита си Heart Eyes
Миме и аз си купих рокля от Юнона, но не знам дали ще стигна подходящите кг до другата седмица за да я облека. Днес ще ходим до ресторанта за уточняване на менюто и мисля да мина до един магазин на Луси на "Дондуков" за да потърся и някакъв резервен вариант, а така или иначе ще ми трябва защото на 16 юни сме на  сватба.
Вчера щерката ме зарадва - завършва с 6,00. Много съм хепи Kissing Heart
Днес менюто ще е :
З - 1/2 филийка със извара + яйце
О - салата + пилешко на скара
В - не съм я измислила

Лек и успешен ден бандичка Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 490
Добро утро!  Heart Eyes Grinning
Ир красота!  newsm51 Heart Eyes Hug Hug Grinning
Жгмъцка днес всички болежки бързо да минат, та утре здравичка на работа!  Hug Hug Heart Eyes Grinning love001
Наборче умно дете! Браво!  newsm10 smile3501 smile3501 Heart Eyes Hug Hug

# 50
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Добро утрооо bouquet Слагам едно ледено кафенце, при нас са нетипични жеги вчера и днес, от утре пак става БДС Стандарт hahaha Вчера и днес 21-23градуса, хлапетата в детската градина голи Crazy От утре отново 11-14гр-Норвежкото ни лято ще е това, два дни hahaha


Жгмъцка, успех и стискам палци да е твоето Praynig
Катеринкейййй, е бива ли да сложиш тия тарталетки...мммм изглеждат Crazy
Ир, взимам от кафенцето с мляко, днес ми е мнооого на сърце с този букет Heart Eyes
Днес ще ям бекон с яйца.....много огладнях снощи, че до 12 стоях да чакам половина Rolling Eyes Правя си кафенце и сядам да пия на тишина, дребо е заведен на детска, утре им е последен ден, ще празнуват националения ден, и след това дооооо вторник ще е вкъщи Crazy Crazy Crazy
Още имаше да пиша ама.... забравих....отивам да пия кафенце и като се "събера" ще намина пак Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 3 347

Бързо оздравяване на болничките Hug!
Работа,работа,работа Neutral Face...

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Добро утро и от мен!
Ирко, на мен също много ми хареса букета Heart Eyes
Днес ще ми трябва цистерна с кафе. Снощи се събудих в 1,29 и до незнамколко часа решавах световните проблеми ooooh!

Стреличке
, браво на детенцето! Хем хубаво, хем умно!
Жгмъц, +++++ енергии да искаш! Там ни е силата  Laughing
Днес имам час за маникюр и по този повод си счупих ноктите и на двата показалеца  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Никога няма да има дълги ноктииии  smile3514
Genni, какви са тези температури  Shocked Направо ще слънчасате Crazy

И аз забравих останалото Whistling Whistling Whistling

# 53
  • Мнения: 2 107
Стреличка браво на дъщеря ти, умна и красива като мама Heart Eyes (видях я преди време ФБ). Много здраве и успех! Flowers Hibiscus

# 54
  • Мнения: X
Адии, прекрасни сте! Дъщеря ти прилича на модел наистина. 😍😍

Стреличке, браво за отличничката.

Иринитке, и аз така все световни проблеми решавам. 😁

Гени, нека да видите и вие малко слънчице.
В какво ти се изразява алергията към яйца?
Мен на 2 пъти ме хваща стомах (уж чревен вирус) и все след яйца, но не са развалени.
Утре ще ходя на гастро към 11 и нещо стискайте палци, моля. Мн съм страхлива. Simple Smile

Катенце, чудно чайче с ектри.

Жгмъцко, бързо да минава. 😘
И успех с новата работа, дано е спокойно и приятно там, ти заслужаваш.

Ир, Занатке, всичкии 🤗🤗

# 55
  • Мнения: 2 844
Ир Hug Heart Eyes разкошно поднесено кафе както винаги  bouquet bouquet
Гени Hug Heart Eyes наистина много топло при вас  hahaha hahaha hahaha Приятен ден Heart Eyes
Жгмъц Hug Heart Eyes изпращам цялата положителна енергия и да оздравяваш  Heart Eyes Heart Eyes
Стреличка Hug Heart Eyes браво на детето - умно и прекрасно, винаги да е така успешна  Heart Eyes Heart Eyes
Иринита Hug Heart Eyes много е гадно да се събудиш по никое време и после да не можеш да заспиш Hug Hug Но поне си решила някой друг проблем  Wink Wink Wink
Сиси  Hug Heart Eyes стискам  fingerscrossed fingerscrossed, всичко ще е ок  Heart Eyes Heart Eyes
Прекрасен ден ви пожелавам Мими.Деска,Джулс,Заната,Деми,Вълничке,Ади,Емкасемка,Белла и всички  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 56
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Иринко, кажи какви бяха световните проблеми hahaha Joy Joy За лятото определено се усеща, вчера бяха пуснали маркуча в детската да се "плакнат" хлапетата Laughing Laughing Laughing
Сис, изприщих се като жаба. Като ям повече яйца(4 примерно за деня) или пък няколко поредни дни, защото имам невероятни минуси от тях и си ги ядях редовно Blush цялото ми тяло се покрива с мнооого ситни пъпчици, и известно време кожата ми е грапава като шкурка.
Пръжнах си беконЯ, пускам сега две Ица на очи и нападам Party Доста см са паднали от обиколкоте за месец, макар че имах около половин седмица на "зърнен" режим. Продължавам по план засега със моята вариация на Системата, дано до декември придобия човешки вид и форма Flutter

# 57
  • София
  • Мнения: 2 008
Сис, стискам.дано се появиш с добри новини   Praynig
Ади, великолепни  Hug
Все красавици тук Heart Eyes и дъщерите красиви като мамите, синчетата чаровни  Hug добре сте се отчели всички! Радвайте се сега на щастието им!
Жгмъц, успех с новото място Hug
Прекрасен ден! bouquet

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Да понапишем малко менюта ли???
Та, моето днес е:
З - кафе с кокосово масло
О - свинска плешка, бавно печена и салата от зеле и моркови
В - ица.

Вчера:
З - кафе с кокосово масло
О - луканка
В - ица с кашкавал - нещо като ица на комбали, но нарязах един мумифициран кашкавал в тиганчето, и той като се затопли, че като се разтече.....и таз цялата разкошотия лекинко се пличка ва домашно масълце Mr. Green Mr. Green. Отгоре, за цвят, малко индийско къри.
Ситуацията стана: "Сбогом, чиста съвест! Здравей, лаком г.з! "

 Naughty нооо, нова беше преди танците. После тропах 1 час.

# 59
  • Мнения: 490
Гени хубаво да си изкараш лятото тогава и довечера кажи как е било.  smile3532 newsm62 Heart Eyes Hug Hug
Мамексче наработи ли се вече?  Joy Mr. Green Hug Hug Heart Eyes
Иринитке щом си решила световните проблеми полегни му вече.  newsm48 smile3521 Heart Eyes Hug Hug
Занатке, Сиска, Инджи, Ничия  love001 newsm51 Hug Hug Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт