Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 38

  • 49 033
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 28 444
Момичета, чета, но от телефона трудно се пише, лаптопа съм го захвърлила и не ми се включва изоБщо! hahaha

Ирче, страхотна си, а Ванко красавец! Тоз чаровник много го пази и гледай! Simple Smile
Иринкооо, обичам те, липсваш ми тук, на калЯмари и узо! bouquet
Времето е прекрасно, настроението на МАКС...утре ще се къпя в морето вече! bowuu
Катето не се явява! Sad
Хепи Белче, ми ти на Черното море няма ли да ходиш чедо? С Иринка ще те чакаме....! Simple Smile

# 691
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Иринитко, обожавам всичките песни - и на Тони Димитрова и на Никос Вертис. Наздраве от мен и ММ по повод песничките Hug
Лека нощ, любима бандичка и прекрасна и лека седмица ви желая Hug

# 692
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 131
Момичета, чета, но от телефона трудно се пише, лаптопа съм го захвърлила и не ми се включва изоБщо! hahaha

Ирче, страхотна си, а Ванко красавец! Тоз чаровник много го пази и гледай! Simple Smile
Иринкооо, обичам те, липсваш ми тук, на калЯмари и узо! bouquet
Времето е прекрасно, настроението на МАКС...утре ще се къпя в морето вече! bowuu
Катето не се явява! Sad
Хепи Белче, ми ти на Черното море няма ли да ходиш чедо? С Иринка ще те чакаме....! Simple Smile
Ше ходя я!🙂

# 693
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
    Нали съм ви казвала, че ви обичам??? Като наркотик сте  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, благодаря за милите думи. Не искам да ви изброявам поимено, ОБИЧАМ ВИ!!!

               

# 694
  • Мнения: 3 347

Здрасти муцуни Kissing Heart,наспахте ли се?
Аз си допивам кафето и газ към фитнеса.От днес минавам в летен режим-Дюраселчо ранния обяд свършва у-ще ,как ще се оправям не знам Rolling Eyes.Изкарах един уикенд в района на Жеравна,сега трябва да си почина от него Joy.
Хубав ден сладки Hug.

# 695
  • Мнения: 2 844
Добро утрооооо Hug Heart Eyes
Иринита Hug Heart Eyes благодаря за песничките, сега ги слушам - страхотни са Heart Eyes Heart Eyes И поздравления за Гран При - страхотни сте Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ир Hug Heart Eyes не можах да ви видя, да помоля на лични Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Джулс Hug Heart Eyes ще го оправиш яденето.Аз вчера направих сладоледа на NoSugar - авокадо с течна сметана, една лъжичка мед, отгоре го поръсих с орехи и черен шоколад - вкусно е Sunglasses Sunglasses Sunglasses
Мими Hug Heart Eyes не го отварй таблета - на почивка си отишла, на снимките грееш Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Мястото е прекрасно  Sunglasses Sunglasses
Деска Hug Heart Eyes готино сте си изкарали, и аз нямам търпение мда стане 09, да отида на срещата на випуска Sunglasses Sunglasses
Мамекс Hug Heart Eyes добре да си починеш от почивката  Wink Wink
Днес за обяд ще хапвам карфиол със сиренце и закавасена сметана.За вечеря мисля да е яйца в масло.
Прекрасна седмица ви пожелавам и успешна, и много ви гушкам  Heart Eyes Heart Eyes

# 696
  • София
  • Мнения: 2 008
Привет  Hug
Ир, чудесни сте  Hug прекрасен младеж  Heart Eyes
Мими, мястото е супер. Водата сигурно е топла, а напитките изстудени... мъка Mr. Green
Спокойна седмица да имате.

# 697
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Ухуууу, нема никой,  Crazy

Вече съм на работа,  Whistling
Ако някой му се налага,  Twisted Evil

Инджи  Heart Eyes , дано, че направо не мога да се събера и това е...А сладоледчето и аз ще го пробвам.  Flutter
Тудорке, бравус за наградата!  Heart Eyes
Едно време бая слушах Никос,  Whistling

А, Бела се появила,  Heart Eyes

Хайде, целувки на всички,  Heart Heart


# 698
  • София
  • Мнения: 11 116
Привет и от мен, днес май не съм се разписвала...  Thinking
Днес много работа + висене в лабораторията с не много готини резултати, утре още малко изследвания и ще търся добър ендокринолог в София, ако някой може да препоръча ще съм благодарна!  Hug
Нещо мозък не ми е останал много и забравих какво щях да пиша ....  Crazy
Утре ако котка не ми мине път ще ходя на зумба!  Praynig
А днес ям от всичко по колкото ми душа иска, че ...

Ако някой разбра нещо от написаното ще го черпя.  Mr. Green

Цун-цун!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 699
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Джуле, идвам


Много се радвам! Браво, честито! Всичко ще е наред! Желая ти добри  пациенти с вкус към бельото Joy

# 700
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Джуле, идвам


Много се радвам! Браво, честито! Всичко ще е наред! Желая ти добри  пациенти с вкус към бельото Joy

Joy  Joy
Ох, опасна си...: Joy
И тази част от Мистър Бийн я знам, що ли... Joy
Шта чакам да знаш,  Mr. Green

Много, много ти благодаря Демс,  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

Жгмъци,  Hug

# 701
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Банда без команда...на почивка сме....хвърлям по някое Учо ама писането от телефона...мъкаааа.
Ир, видях ви с Ванко, голям сладур... и кооолко е пораснал. За лудории да не се оплакваш, щом лудеят са здрави 😈
Мими, напечи и ти кълки, аз вече съм изгоряла, как съм дебнала мис Каприз, днес и тя малко е зачервила "гребена"- демек главата и лееко ръчичките😂😂😂
Иринко, честита награда😉 мноого фейшън с капелата и цаките😍
Жул, мноого спокойни пациенти да идват😉
Катеринка не съм чела...дано да не съм довидяла и всичко да е наред.
Аз с Йеденето не смея да се оплача...плюща мръФки и салата и сЬрньЕ. На allinclusive сме....не жена , желязооо😉ни паста, ни кремове, ни торти съм яла😝
Гушам ви.....ЧаЛллл😘

# 702
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Аууу,ето ги старите кучета  Hug.В другата тема само нови мутри.
Аз се завърнах от 2 ри юни.Задържах успешно.След една неуспешна бременност съм 10 кила в плюс.Ще ги боря тях и ще се радвам на нещичко отгоре  Sunglasses

# 703
  • Мнения: 27 486
здравейте, ще опитам да се разпиша от тел.....трудно е обаче...
Мими, много ми хареса абитуриентката!!! приятна почивка!
жгмъц, дано намериш добър лекар!
АЗ ДНЕС СЕ ПОРЯЗАХ МНОГО НЕЛЕПО, миех чинии и една ми се счупи на две части и баммммм за малко да остана без десен палец.....Grin сега съм превързана, дано не се налага да ходя да ме шият.
ГЕНИ е на почивка и желязна......
ЖУЛИ  раБОТИ....
ОХ, МЪКА от телефона!!!
Heart
МИЛЕНА, съжалявам!дано пребориш бързо кг!

# 704
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Долче, Миленка, супер се радвам, че се появихте!  Hug  Hug

Миленка, съжалявам и аз!  Hug Hug
Гени, мерсии  Hug Приятна почивка на вас!

Последна редакция: пн, 04 юни 2018, 20:20 от Juls14

Общи условия

Активация на акаунт