Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 38

  • 48 982
  • 747
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Жулс, успешно завръщане в професията, много успехи и доволни клиенти ти желая и аз. 🤗🤗
Малката свикна ли с градинката?

Деми, Деси, Ир, Бела, Инджи, Жгмъцко, Ничия, Мамексито, всички 🤗😘😘

Мими, страхотни снимки. Весело!

Милена, съжалявам много..
Успех с диетата!

Долче, да минава ръката.
Как е малката?

Гени, а снимкии?

# 706
  • Мнения: 28 137
Миленски, къде изчезна моме, добре дошла! След гръцко и аз трябва да вляза в пътя! Съжалявам за случилото се! Sad
Джулс, честита работа, много нови гащички....!
Гени печа ги дебелите кълки...Телчо и той зачерви гребена....хем го мазах с 50 фактор...! Днес беше 30 градуса до 19 ч. ooooh!
Долче, Демс Hug
Хепи Белчев, ако си в нашия район на морето свиркай...с Иринитка чЕкаме....!
От телефона толкоз!
Ямас на всички с по едно узо! Wink

Последна редакция: пн, 04 юни 2018, 22:54 от mimi.7299

# 707
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Долче, да минава бързо ръката,  Hug

Сис  Hug , благодаря ти! Тя отдавна свикна, само да не се разболява.  Praynig

Апнах кифтаци и дУмати. Обядът беше 4 сварени яйца, домати.

Джулс, честита работа, много нови гащички....!
Мерсиии,  Joy  Hug

# 708
  • Мнения: 2 058
Долче бързо да минава ръката Hug
Джулка честито за кабинета, но РусИ - то много далечее. Ако беше по-близо имаш един сигурен пациент в мое лице.Blush 
Миленка много жалко.Cry Успех ще ги пребориш 10-те кг.
Миме кефя ти се на снимките  във фейса. Страхотно е.. И аз започвам обратното  броене до 23-ти.
Сис по-добре ли си ? Hug
Жгмъци ще се слагаме в ред с кафе или с нещо друго ? Hug Как си с времето тази седмица ?

# 709
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 124
Долче, дано ти мине бързо🤗! Аз пък се изгорих като пържих филии. Споко, не ядох😁. Днес съм на наденичка и салата и една чаша вино. Утре съм на изпит,  та викам да полея предварително! Стиснете по едно палче за мен!
Гени, приятна почивка!
Джул, честито!
Мими, брао! Да се напечете хубаво! Стрела, Инджи, Мамекс, Деми, Сис, Ничия, Жгмъц, Ир, Иринита, Съншайн, Деси. Сигур забрайх некой пак..
Милена, приятно ми е!
А бе къдей Виолета?🧐

Аз нещо много се нахъсах! След 8 седмици ми е почивката и ще гледам да се оттърва от поне 5-6 кг. Устоявам на всички изкушения мноу стабилно! С което ми се потвърди теорията ми, че всичко е до навик и че тъпкането и угаждането хич не ми помагат за нищо.

P.S Кой мъ иска за авер у фейсбукя, да ми прати пощенския гълъб на лично,  ша му съобщя уфициално име.

# 710
  • Мнения: 2 105
Джулка , дерзай! Flowers Four Leaf Clover
Миленка Hug , успех с борбата с кг-мите
Долче, дано се размине шиенето Heart Eyes

# 711
  • Мнения: 2 087
Здрасти, бандичка! Верно сте като наркотик (Ирче!)Flowers Hibiscus - карам-варам, все си ви надничам. Просто натоварването ми е в повече...и не мога да се разписвам толкова, колкото ми се ще. Но всичко е точно Hug
Миленка, здрасти и успех с нищожните килца! За другото искрено съжалявам!
Джули, на хаир да ти е работата в розовото кабинет! Пожелания за лека и приятна работа, за гащички нищо не съм казала ... Kissing Heart
Мимчо, весело изкарване на теб! И аз нямам ФБ, пък...
Сватенце, жестока си Purple Heart
Аз се придържаме към "почивката", но не съвсем (на нервна почва папам шоколаТ). Окръглям се настоятелно.
Жгмъци Hug
Хубава седмица на всички!

# 712
  • Русе
  • Мнения: 4 773
Миленка  hug hug hug съжалявам
Долче, да се оправи по-леко ръката  Hug Малката расте мнооого бързо  Hug
Джулс, лека работа и много спокойни пациенти  Hug bouquet
При мен седмицата започна нервна, но успешна Simple Smile Стискайте палци да продължи така (в смисъла на успешна, нервите ги подарявам на някой друг желаещ)  Joy
Мимчо, на страхотно място си, почивай и заради мен  Hug
Петък пак съм до София, но съвсем на бегом май. Като разбера кога и как ще пътувам, ще пиша, може да имам време за по кафе Simple Smile
Лека нощ на всички  Hug Hug Hug Hug

# 713
  • Мнения: 2 058
Деска от обяд в петък съм свободна, като си изясниш ситуацията драсни някой ред. С удоволствие бих пийнала кафе с теб.

# 714
  • София
  • Мнения: 2 008
Привет, миличка   Heart Eyes
Джули, спокойно да ти стартира раб.режим.със съвестни пациенти .вдиша ли с удоволствие работен въздух?
Миленски,  Hug
Кате, да се появиш с добри новини  Hug
Жгмъц, как си?
Сис, по- добре ли си?
Диско, дамите нервите и да финишира седмицата успешно  Hug
Прекрасен ден на всички bouquet

# 715
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Дубрутруу  Crazy


Благодаря виии!  Hug  Hug
Вълничке,  Laughing  Heart Eyes

Ничия, дааа, вдишах, чак свят ми се зави.  Crazy

Отивам за второ кафе, че нещо не мога да се събудя. Иначе съм си взела в кутия три сварени яйца, 2 кифтета, домат.  Whistling Да видим този ентусиазъм до кога ще е... Whistling

Хайде,  Heart Eyes Heart Eyes на всички

# 716
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 124
Добро! Утяям на изпит. Стискайте палци!

# 717
  • Мнения: 2 058
                  Добро утро Hug

Джулка, Ничия Heart Eyes


З - овесени ядки, кис.мляко и малини
Белла стискам Flowers Four Leaf Clover 
Лек и успешен ден Heart Eyes

# 718
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Иначе съм си взела в кутия три сварени яйца, 2 кифтета, домат.  Whistling

Ще черпиш пациентите ли?? hahaha

Ха, добрююютру Heart Eyes
Вчера покрай заетост не можах да се цопна в темата.

Такаааа, ко беши ся??? Joy

Миленка,  Hug Heart Eyes Ще се справиш с килата, но гледай да се справиш с другото  Heart Eyes Heart Eyes
Ние сме на линия - за всичко!

Белоу, да ги ошашавиш със знания....иначе отваргай джама, че фръкачено иди  Laughing
Долче, малкото Долче става опасна бамбина...Леле какви пози само....Човека с хубавото имеще трябва да си купува пушка.
Genni, размажи се на почивката...Желязна Жено Heart Eyes
Мимозо, като се върнеш дън съм та ула да рИвеш....то узо, то калЯмари, то УктоподИ Naughty Hug
Аз вчера бях на череши и 90 гр. черен шоколад с люти чушки пред танците. Как не "изтървах гащите" нямам идея Joy
Днес ще хапна някаква мръвка за обяд и вечерта отново череши.
Не е много режимно, но пък от кога ги чакам  Mr. Green

Свате  Heart Eyes

# 719
  • Мнения: 28 137
Белче, стискаме палци!
Ако искаш да знаИш Иринитка аз ям само закуска и вечеря Naughty Узото беше на Телчо....аз пия диетично бяло вино! hahaha Но как се устояват тия изкушения каааааак....в хотела на закуска има и шампанско.....в кристални чаши, божеее! Shocked
Това място ме плени завинаги, по два пъти чистят стаята, даже и Доместоса не трабва hahaha А локацията е АМЕЙЗИНГ!!!! На брега на кристално синьото море.....!

Общи условия

Активация на акаунт