Сега и завинаги с Толгахан Сайъшман, Амине Гюлше и любими турски актьори тема 9

  • 53 207
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
# 736
  • Мнения: 3 372
Много сълзи и тъга:disappointed_relieved:


























# 737
  • Мнения: 847
Здравейте, момичета!
Отдавна не бях влизала в темата и какво да видя сега - красота!!! Страхотни колажи, снимки и коментари. Не мислете, че съм ви изоставила - следя ви и чакам новия проект на Толгахан.  Виждам, че сте коментирали отново "любимите" жени на нашите момчета - Толга и Чачо. Каквото и да говорим, то е ясно, че и двете са се залепили като "репей на кучешка опашка". Но Чачо има шанс да се спаси и ще се спаси от Дуйгу - той поумня и захитря, не е като в началото. Пък и не мисля, че босанката, т.е. майка му, ще си даде момчето на тази грозотия.
Феми, Велвет, аз също имам силна интуиция и още първия път ксгато видях жената на Толга, някакъв вътрешен глас ми каза (цитирам г-жа Айтюл), че тази няма да я бъде. Не знам рускините откъде черпят информация, но това, което прочетох при тях, никак не ми хареса (ако е истина, де): "После лечение он получил подарок от жизни ту ,у которой большой опыт среди мужчин и знала, как обращаться с такими мужчинами,как он и она потихонечку его превратила мужчину,который полностью во власти женщины..Да,сейчас он наконец приобрёл покой,потому что он сейчас окольцован,не зря тёща кольцо умершего мужа повесила на его шее.Главное сейчас он счастлив и нашёлся та,которая смогла потушить ту огонь который был внутри его." Та с две приказки - албанката е спасителният пристан!  И продължават : "Он сейчас,как бы поддержка жены и таким способом и рекламируют себя, как модели.Когда он поступил с Селен так,очень многие отвернулись от него,кроме Мурата и только он поддержал его и помог выйти из депрессии,но после женитьбы между ними прошел черный кот и сейчас его близкие друзья это сестра Альмеды и ее бойфренд баскетболист." Лошо!
Реших тук, на последната страница, да си излея мъката, за да не нарушавам уюта и удоволствието в новата тема.

# 738
# 739
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Здравейте,

Пост на Алмеда от сторито и после от Толга споделено, но незнам какво казват

Общи условия

Активация на акаунт