Бригада "Нов дом" - 3

  • 73 474
  • 795
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 565
На Столична община това им е безплатната услуга, вместо да се размърдат и да дават обитаеми жилища на нуждаещите се. Хората нямаха мебели, защото са били в обзаведена квартира.
Преди няколко дни гледах снимки (бяха от конкурс) на семейство, настанено в общинско жилище някъде в Дружба. Беше в сходно състояние - т.е. погром, никакъв ремонт от построяването, нито една свястна мебел, нито печка за готвене, нито един нормален прозорец, кухнята пълен кошмар. Вярно, че изглеждаше разхвърляно и малко мръсно, но ставаше въпрос за семейство с деца, които буквално гладуват. И да са имали желание, в такива условия просто няма как да подредят и почистят, то буквално нямаше къде да си държат дрехите и съдовете. Отоплението беше абсурдно - стара печка на дърва! Явно никога не се прави ремонт по волята на общината, а се разчита наемателите да се оправят сами. Сигурно през почти всяко жилище поне веднъж минават някои нехранимайковци, които изпочупват и правят мизерия, а след тях - всеки да се оправя.

# 241
  • Мнения: 11 566
На мои познати, четиричленно семейство, дадоха общинско жилище преди три години. Вярно, тристаен апартамент, но беше погром вътре. Без бойлер, мухъл навсякъде, падащи мазилка и тапети. Пооправиха каквото можаха, но си е все още малък ад.
На мен ми харесаха сините врати.

# 242
  • Мнения: 3 865
За мен тия цветове са цигания. Силни и ярки и безвусно комбинирани. Явно им дават залежали бои и те им намират приложение. Старата баня беше изпотрошена, но плочките бяха много хубави.

# 243
  • Мнения: 6 172
Ох,голяма трагедия е днешното предаване  newsm45

# 244
  • Мнения: 39 295
Ох момчето има някакъв проблем.

# 245
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Много сладки и умни дечица Hug Щом момчето ще кара шоф.курсове и работи...едва ли проблемът е сериозен.

# 246
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 357
Момчето просто леко заеква.

# 247
  • Мнения: X
За съжаление, жени като тази, израснали без родители, стават лесно манипулируеми и свързват живота си с първия срещнат. Без значение дали е виетнамец, циганин или с 30 г. по възрастен. Резултатът- един куп нещастни деца. Прави ми впечатление, че в това предаване всички живеещи в нечовешки условия имат поне три деца и обикновено от различни мъже. Хубаво нещо е любовта, но е добре да има и разум...

# 248
  • София
  • Мнения: 3 663
Какви хубави деца Simple Smile

# 249
  • Мнения: 22 867
Тя и Валя има хубави черти, просто животът и я е съсипал.

# 250
  • Мнения: 39 295
Само на 36 с 4 деца и без образование. Ужасно.

# 251
  • Мнения: 4 400
Може ли с 2 изречения да ми преразкажете каква е историята на семейството, че изпуснах началото, а не знам дали ще имам възможност да си го върна да го гледам.

# 252
  • Мнения: X
Някой разпозна ли селцето, много ми хареса

# 253
  • Мнения: 22 867
Може ли с 2 изречения да ми преразкажете каква е историята на семейството, че изпуснах началото, а не знам дали ще имам възможност да си го върна да го гледам.

Изоставено момиче, открило истинската си майка, но вместо любов - студенина. Омъжва се за виетнамец, ражда сина, забременява с дъщерята, той казва, че не била от него, деца не му трябвали, да ги хвърли в кофата, тя подава молба за развод. Среща Васил, с 20 /мисля/ години по-възрастен от нея, но много добър човек. Живеят добре, раждат им се две дъщерички, Васил се разболява от рак на белия дроб и умира. Дано нещо важно не съм пропуснала, че хем гледам, хем се правя на работна.

# 254
  • Мнения: 4 400
Благодаря много!!!
Семейната среда в детските години в 90% от случаите предопределя бъдещето на хората, както е в случая с тази жена ... Дано им направят хубав ремонт. И дано успее да си изучи децата, че иначе нямат шанс за по-добър живот.

Общи условия

Активация на акаунт