Бригада "Нов дом" - 3

  • 73 434
  • 795
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 1 070
Привет! Blush Имате ли представа дали бригадата се занимава с ремонтна дейност и извън предаването?
Имате ли кординати ?
Благодаря!

# 391
  • Мнения: X
Катрин дали върна откраднатите пари на леля си и баба си, че сега благотворителка го раздава?
Иначе, жалко за това изстрадало семейство. Мисля, че състоянието на апартамента е най-малкият им проблем.

# 392
  • Мнения: 2 909
Малко изпуснах, какво е станало със семейството?

# 393
  • Sofia
  • Мнения: 26 340
Момичето е хубаво,като му се оправят зъбките след 2-3год ще има повече самочувствие и увереност в себе си.

# 394
  • Мнения: 4 394
Малко изпуснах, какво е станало със семейството?
Майката, Ирина, забременява  когато е на 26 г. от приятеля си, който уж казва, че ще си гледат бебето като разбира за бременността, но малко след това я напуска. Ирина е през цялото време подкрепяна от майка си, баща си и баба си и живее с тях. Жената има проблемна бременност и за малко да изгуби бебето в 7-ми месец, но все пак го ражда два месеца по-късно. Бащата се връща, когато бебето се ражда, уж за да живее с тях,  но той и майка му се опитват да агитират Ирина да си ипотекира апартамента и да им даде парите, за да започнат майка и син бизнес, а Ирина да работи за тях. Тя категорично отказва, а за капак го хваща на калъп с нейна приятелка. Това окончателно я кара да го изгони и да продължи живота си като живее с дъщеря си Криси, баща си, майка си и баба си. Преди няколко години майката и бабата на Ирина си отиват в разстояние от три месеца и остават само Ирина, Криси и дядо Къци. Ирина е чистачка и взима минимална заплата, Криси е ученичка, но има изключително ниско самочувствие,  подигравана е в училище, че е дебела и няма никакви реални приятели,  а само такива онлайн. Дядо Къци страда от диабет и са му правени няколко операции на краката.   Общо взето доста трагична и отчайваща ситуация.

# 395
  • Мнения: X
Детето е много умно и любознателно и очевидно доста му вървят езиците. Ако продължава да учи така, за мен то ще стигне далеч.

# 396
  • София
  • Мнения: 4 429
ЕПИЗОД 7
    ДИРЕКТЕН ЛИНК




Епизод  /2019/04/11/

Последна редакция: пт, 12 апр 2019, 15:45 от Mari_Mar

# 397
  • Мнения: 1 309
Катрин дали върна откраднатите пари на леля си и баба си, че сега благотворителка го раздава?
Иначе, жалко за това изстрадало семейство. Мисля, че състоянието на апартамента е най-малкият им проблем.
И аз това се чудих?

# 398
  • Мнения: 4 499
Tази Катрин съм я изпуснала, но това е от семействата, които наистина имаха нужда. Майката е само на минимална заплата, при толкова благодатели можеше някой да я подкрепи да осъди бащата за изръжка, дори на минимална да е, пак ще им е от полза.

Някой питаше за бригадата - може да ги наемете, някои си работят самостоятелно. Аз не бих ги наела в цялост Simple Smile Преди два-три месеца случайно попаднах на един от майсторите, които са работили предишни сезони, забравих му името. Брат му после продължил да работи. Той каза, че било много натоварващо и затова се отказал. Ремонтите реално ги правели и за по-малко от пет дни, защото първия ден много ги занимавали със снимки. Бързо става, защото веднага поръчват и веднага пристигат всички материали. Но доста неща се правят набързо и не с най-доброто качество.

# 399
  • някъде по морето
  • Мнения: 809
Прозрците бяха много зле - единият го махнаха, а другият го скриха за пердета....според мен можеха да сменят един прозорец, както на други им сменяха входните врати...

# 400
  • София
  • Мнения: 1 621
Трагични условия на живот, мръсно, старо, продрани стени. Разбирам ниските доходи, но не може да се живее нормално в такива условия. То всеки ще се комплексира и депресира в това жилище. Хубаво е, че им помогнаха, много бяха щастливи, дано си го поддържат чистичко.

# 401
  • София
  • Мнения: 5 247
Отново гледам в ужас какви съдби има. И някак въпреки, че живеят в пълна мизерия не са оскотяли. Криси е толкова възпитано и умно момиче. Много е чаровна и като й се оправят зъбите ще е даже хубавица- има разкошни очи , носле и мила усмивка. Не ми допадна обаче, че майката я сложиха да спи на трапезарийната пейка. Всяка вечер ще трябва да си прави легло.
Изстрадали хорица- дядото, милият, и той благодарен.
Не стана ясно обаче Криси ходи ли на училище. Толкова несправедливо, че е тормозена. Разбирам защо се е затворила от външния свят.

От предния епизод да разбирам ли, че Майк не живее със семейството си?Нали стая му направиха?  А и той някак доста мургав.

# 402
  • Мнения: 1 925
Страхотни и много добри хора. Наистина си заслужиха ремонта. А за това дете така ми стана мъчно, милата. Не е истина колко жестоки могат да бъдат децата едно към друго. Насълзиха ми се очите, като я видях как се радва и се усети разлика в поведението й, когато Мария отиде да им каже, че са одобрени и след това, когато й бяха обърнали доста внимание. Пролича се как по- така се отвори и говореше по- смело. Нека продължава така с езиците, зъбките ще се оправят и ще постигне много за напред. Дядо Къци и той ми беше много мил като благодари. Нека са много щастливи, заслужават го!

# 403
  • Мнения: 3 865

Някой питаше за бригадата - може да ги наемете, някои си работят самостоятелно. Аз не бих ги наела в цялост Simple Smile Преди два-три месеца случайно попаднах на един от майсторите, които са работили предишни сезони, забравих му името. Брат му после продължил да работи. Той каза, че било много натоварващо и затова се отказал. Ремонтите реално ги правели и за по-малко от пет дни, защото първия ден много ги занимавали със снимки. Бързо става, защото веднага поръчват и веднага пристигат всички материали. Но доста неща се правят набързо и не с най-доброто качество.

А защо е тоя зор точно за 5 дни да свършат?

# 404
  • Мнения: 1 925
И аз това се питам. Може да е за 10 примерно и резултатът да е по- качествен. Но може би е така, за да изглежда по- атрактивно и по- уау.

Общи условия

Активация на акаунт