Бригада "Нов дом" - 3

  • 73 460
  • 795
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 3 865
Няма да снимат всеки ден. Те и сега не показват кой знае какво от работата на екипа.


това не е Направи си сам да ни нучат как да праим ремонти. Целта е друга - лично аз хич не гледам докато ремонтират - само началото и краят ме интересуват

# 421
  • София
  • Мнения: 4 429
Това изискване за петте дни в които трябва да се вместят, явно е наложено и свързано с името Формата, който не е наш и правилата на оригинала трябва да се спазват, но както всяко чуждо предаване което  се прави у нас,  предполагам има и доза побългаряване.


Цитат
Екстремно преобразяване: Home Edition - Уикипедия



Шоуто се излъчва от 2003

Ей Би Си ( ABC ) получи хиляди заявления от нуждаещи се семейства и екипът каза, че е изключително трудно да се филтрират историите и да се избере само един от тях. Семействата, които търсеха, трябва да са изпълнили два критерия: първо, трябва да са наистина заслужаващи и нуждаещи се от преобразяване, и второ, трябва да са били хора, които са дали нещо от себе си обратно на своята общност. Основната тема на предаването беше застъпничеството, тъй като всяко избрано семейство спомогна за разрешаването на широк кръг въпроси в американското общество.
Шоуто е помогнало на семейства, които са били жертва на някаква форма на загуба или трагично събитие, преживели известни трудности и най-вече, застъпвали се за начини за лечение, преодоляване и предотвратяване на такива загуби.
Шоуто помогна на семейства на ветерани , самотни родителии семейства с деца, които имат заболявания, вариращи от ракови заболявания в детска възраст до ХИВ / СПИН , както и деца с психични заболявания и увреждания като аутизъм . Шоуто помогна на семейства, жертви на природни бедствия като торнадо и урагани , както и на семейства, които са се занимавали с домашни пожари и замърсявания с плесен. Други случаи включват семейства, които или са загубили близки, или са били обичани пострадали при автомобилни катастрофи (включително инциденти, свързани с алкохола), домашно насилие , престъпления, свързани с бандата и злоупотреба с наркотици., Всеки епизод накара семейството да стои като защитник на съзнанието за такива проблеми.



 И още ВИДЕА в Youtube




Цитат
"Radna akcija" или Работна кампания на Ceresit е телевизионно предаване с хуманитарен характер, което е от 16 декември 2010 година . до 15, юли 2016 г. . излъчен по Първа сръбска телевизия . Ръководител на шоуто е Тамара Гружич .

Той се счита за първия сръбски хуманитарен риал  шоу.

Шоуто е сръбската версия на международния формат Extreme Makeover: Home Edition .
През първите три сезона шоуто стана едно от най-гледаните телевизионни предавания.

Концепция
действие на труда е с хуманитарна мисия - да помогне на семействата, живеещи в трудни условия на живот . Всеки епизод има семейство, изправено пред някакъв вид увреждане, тежък семеен живот, болест на член на същото или друго бедствие.

Шоуто започва с пристигането на Тамара Гружич, посещение на избраното семейство. Тя им казва, че къщата им ще бъде възстановена.
 Цялата работа се извършва в рамките на 5 дни , докато семейството пребивава при роднини или приятели.

През това време голям брой майстори и доброволци са готови напълно да променят условията на живот на тези семейства, което означава цялостно обновяване на интериора и екстериора , както и всички необходими ремонти и подобрения.



Radna akcija - ВИДЕА в Youtube



От друг източник:
Цитат
Екстремни грим: Home Edition

ДЯЛ
Екстремното преобразяване: Home Edition е телевизионно шоу, в което екип от дизайнери, строители и специалисти по домашно преобразяване участват в "правенето на" дом.
Първоначално беше предизвикателство да се види дали те биха могли да ремонтират жилището си за 7 дни, но тя се е развила, за да включва обикновено разрушаването на съществуващата структура и изграждането на напълно нова сграда и нейното декориране в рамките на седем дни. През 2007—2008 г. те са работили по проект за държава във всичките 50 Съединени американски щати.


# 422
  • Мнения: 15 196
Няма да снимат всеки ден. Те и сега не показват кой знае какво от работата на екипа.


това не е Направи си сам да ни нучат как да праим ремонти. Целта е друга - лично аз хич не гледам докато ремонтират - само началото и краят ме интересуват
Именно, всички гледаме началото и края, по средата не е от съществено значение какво ще покажат, затова си мисля, че може и повече дни да се отделят. Знам как се правят ремонти и точно затова, на моменти виждам евтина козметика, а не бива да бъде така.

# 423
  • Мнения: 1 925
Ами за без пари толкова Grinning

# 424
  • Мнения: 6 171
Айде утре вечер отново жена с много деца ,които незнаят кои са бащите им  Rolling Eyes  https://www.btv.bg/video/shows/brigada-nov-dom/video/edna-istori … -ot-21-chasa.html

# 425
  • Мнения: 11 985
Доста има такива. Не знаят кои са бащите им или не знаят къде са? Доста безотговорни мъже има за жалост. Хубаво е, че поне майките си гледат децата доколкото могат, а не са ги изостави и те.

# 426
  • Мнения: X
Не са само мъжете безотговорни. Жените като имат горчив опит, после не би трябвало да раждат още и още.
Акъл се иска малко.

# 427
  • Мнения: 9 647
Аз преди години съм гледала няколко епизода на Extreme makeover и доколкото помня даваха повече детайли от ремонтите и makeover-ите бяха наистина уау, докато при нас са малко по-семплички Simple Smile даже мисля и че са бутали части от къщи понякога. Поне такива спомени имам.

# 428
  • Мнения: 6 171
Е тая жена като е останала сама с двете деца ,бедни защо е тръгнала да се заженва с циганина ,че и дете да му ражда  Sick Не си ли виждат дереджето ,и на какъв хал са ами ще се задомява със сульо и пульо .Заради майчините грешки и простотии сега децата и бабата страдат .Направо вече съм бясна на такива жени  Rage

Последна редакция: чт, 18 апр 2019, 21:37 от elpi

# 429
  • Мнения: 3
Няма да снимат всеки ден. Те и сега не показват кой знае какво от работата на екипа.


това не е Направи си сам да ни нучат как да праим ремонти. Целта е друга - лично аз хич не гледам докато ремонтират - само началото и краят ме интересуват
Именно, всички гледаме началото и края, по средата не е от съществено значение какво ще покажат, затова си мисля, че може и повече дни да се отделят. Знам как се правят ремонти и точно затова, на моменти виждам евтина козметика, а не бива да бъде така.
Интересен факт е,че има едно нагласено нещо-не става за пет дни примерно епизода на 18 април фасада и цяла къща-5дни но има добра мисъл Simple Smile евала на такива предавания

# 430
  • Sofia
  • Мнения: 26 371
Добре им се получи и този ремонт,но не разбрах къде ще спи бабата?

# 431
  • Мнения: 77
Добре им се получи и този ремонт,но не разбрах къде ще спи бабата?
Казаха, че в кухнята ще спи, но диванът ми се видя тесничък, а мястото недостатъчно за разпъване. То няма да е и много удобно все да е разпънато.

# 432
  • София
  • Мнения: 5 247
Бабата ще спи в кухнята. Жената все пак е зле със здравето и как ще ляга на това диванче? Не изглежда много подходящо за жена на възраст да е на походни условия.  В стаята направо върху цимента ли сложиха мокет? В къща това ще е мега студено зимата.  Чаках да видя банята, но така и не я показаха след ремонта. Фасада поне я направиха от всички страни и стана хубаво. Но с какво се топлят през зимата  тази къща? Жената и без това е била самотна майка с две деца и въпреки мнението на майка си е родила и дете от нова връзка с циганин, което не го разбирам.
Важното е, че поредните нуждаещи се хора имат прилични условия вече на живот.
Те все пак бяха с добра кухня и баня- може би наследство от първия мъж?

# 433
  • Мнения: 9 647
Изпуснах епизода Sad преди не беше ли от 22 часа?

# 434
  • Мнения: X
Кухнята била от сестрата на майката, на изплащане.

Общи условия

Активация на акаунт